TBI عامل: بدن کودک را به حال همان لباس به عنوان اولین Boswell گزارش شد با پوشیدن

بدن یک حدود یک سال پیدا جمعه در پی جستجو برای ساناز Boswell تا به حال “دقیق لباس” به عنوان Sullivan County کودک نو پا بود و به عنوان پوشیدن زمانی که او اولین گزارش از دست رفته با توجه به تنسی دفتر تحقیقات عامل.

دیگر لباس کودکان, اسباب بازی و پوشک بچه هم داشت و در Boswell اقامت خانواده در 500 جلوگیری از گل آلود نهر جاده در Blountville تنسی که در آن مقامات کشف بدن در طول یک جستجو از اموال TBI نماینده ویژه برایان logic wolf شهادت در طول یک پیوند شنوایی دوشنبه برای اولین مادر, مگان Boswell.

Logic wolf مشخص نیست که در اموال کودک باقی مانده بودند.

دوم منطقه قضایی دادستان کل بری Stabus اشاره کرد که Boswell پدر و برادر و مادر بزرگ همه ملک زندگی می کنند.

پس از شهادت Sullivan County قاضی دادگاه کیفری James F. گودوین افزایش پیوند از $25,000 به $150,000 برای Boswell که متهم با اظهارات نادرست به محققان.

که شارژ در حال حاضر در حال بررسی است و قبل از هیئت منصفه. قاضی گفت: Boswell نیز برگزار می شود یک تحقیر شارژ در شهرستان سالیوان در دادگاه اطفال اگر چه جزئیات این صورت نیست ،

مقامات هنوز برای تایید اینکه آیا کودک باقی می ماند و کسانی که از ساناز شده است که این موضوع از یک ایالت کهربا هشدار و جستجو به ویژه پس از او در گزارش از دست رفته Feb. 18.

Logic wolf شهادت باقی مانده به نظر می رسد کسانی که از یک حدود یک تا یک و نیم سال است که همسان شرح ساناز. بدن فرستاده شده است برای کالبد شکافی.

تا کنون هیچ یک متهم شده است در مرگ کودک.

Boswell ندارد اقامت دائم و یا کار logic wolf شهادت دادند. او خارج از دولت روابط و سفر به تگزاس در ماه اکتبر 2019, او گفت:.

بیشتر: “عدالت برای ساناز’: Swarms از مردم ادای احترام خود را در نزدیکی که در آن بدن یک ناشناس کودک نو پا یافت شد

او قبل از دستگیری Boswell همچنین در سفر خود به بریستول, ویرجینیا در جریان تحقیقات عامل به دادگاه گفت.

Boswell دادگاه منصوب وکیل براد Sproles نیست تماس شاهدین به تایید برای شخصیت او قبل از قاضی تصمیم به افزایش اوراق قرضه.

دوشنبه شنوایی انجام زندگی می کنند توسط جانسون شهرستان خروجی اخبار WJHL-Channel 11 نامیده می شد در اطلاع کوتاه پس از Stabus ثبت, حرکت, درخواست Boswell باند تواند در افزایش نور از آخرین توسعه در مورد.

Boswell آزمایشی است به بازگشت به دادگاه ممکن است 8.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>