TBI پروب ممکن است کراوات بین خلبان کشتار و سلاح سرد در خارج از سلامت روان کلینیک

محققان در حال کاوش یک اتصال ممکن است بین سه گانه قتل در یک خلبان سفر مرکز در Knox County و حل نشده چاقو در سلامت روان کلینیک در غرب ایالت تنسی در پاییز گذشته یک تنسی دفتر تحقیقات سخنگوی تایید کرد.

روز سه شنبه مقامات گفتند 33 ساله ادریس Abdus-سلام در زمان چاقو به خلبان در توت فرنگی دشت پایک و کشته شدن سه تن از کارمندان قبل از کشته شدن توسط یک پاسخ کلانتر معاون. از TBI است که بررسی هر دو حمله و تیراندازی هنوز به عموم شناسایی انگیزه برای خشونت است.

پس از حمله ماموران TBI “شده اند در تماس با” محققان در Millington اداره پلیس در مورد یک مسئله سلاح سرد رخ داده است که وجود دارد در ماه اکتبر با توجه به TBI سخنگوی لسلی ارهارت. Millington شهرستان از حدود 10 ، 000 است که نشسته است در برخی از 15 مایلی شمال ممفیس.

“همانطور که در هر بررسی از جمله این عوامل نگاه به اینکه آیا گمان می تواند متصل به هر یک از دیگر حوادث مشابه است که حل نشده باقی می ماند,” ارهارت نوشت: در بیانیه به ناکس اخبار.

“در حالی که ما آگاه هستند از Millington, حادثه, ما در اصل درخواست برای کمک به تحقیقات. از آنجا که این مورد در حال بررسی توسط Millington, اداره پلیس, شما نیاز به تماس است که آژانس در مورد هر گونه سوال شما ممکن است در مورد تحقیقات خود را.”

نمایندگان Millington اداره پلیس نمی تواند از نظر شنبه.

امکان ارتباط بین این دو مورد بود که اولین گزارش WBIR-تلویزیون.

با توجه به اخبار قبلی منتشر شده و گزارش های رسانه ها این Millington سلاح سرد رخ داده است حدود 7:45 a. m. on Oct. 7 در پارکینگ یک مرکز سلامت روان به نام حرفه ای خدمات مراقبت. یک پرستار پزشک تا به حال فقط برای کار هنگامی که یک مرد با نزدیک شدن به او را با ضربات چاقو او را بارها و بارها و در سمت چپ صحنه است.

“او خروج خودرو و فرد از هیچ جا آمد,” Millington رئیس پلیس علامت دانبار گفت WMC-تلویزیون در آن زمان است. “این فقط به پایان رسید به طور ناگهانی به عنوان آن آغاز شده است.”

پلیس گفت که مهاجم نمی دانم قربانی خود را, و که او ممکن است بیمار روانی. پرستار دچار آسیب های جدی اما جان سالم به در برد سلاح سرد.

مورد باقی مانده است باز از آن.

مدت کوتاهی قبل از 7 صبح شنبه, مقامات گفت Abdus-سلام به کشته شدن سه کارکنان زن خلبان در شرق Knox County: جویس Whaley, پاتریشیا Nibbe و Nettie اسپنسر. او همچنین زخمی شدن یک زن چهارم یک مشتری که تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد از منطقه ای در بیمارستان.

اطلاعات بیشتر در مورد قربانیان:

  • جویس Whaley به عنوان سخاوتمندانه و قابل اعتماد مادر بزرگ
  • پاتریشیا دنیس Nibbe بود ‘یک داستان از زندگی چه چیزی باید’
  • Nettie اسپنسر در ترس از ‘چه زیبا همه چیز است’

محققان را منتشر کرده اند چند جزئیات در مورد چگونگی این حمله شده است.

معاون ضرب گلوله Abdus-سلام در پارکینگ پس از او حاضر به رها کردن چاقو او را با توجه به TBI. آژانس توصیف مشکوک به عنوان یک راننده کامیون از دورهام کارولینای شمالی که تا به حال هیچ سابقه کیفری در تنسی است. او دستگیر شده بود در رالی اما در جرم فرار از دستگیری به اتهام در سال 2018 است.

رزرو خود را عکس شبیه به یک پلیس طرح مشکوک از Millington سلاح سرد.

با استناد به یک ناشناس “منبع نزدیک به تحقیقات” WBIR-TV گزارش داد که مقامات در خلبان بازیافت یک نوت بوک از Abdus-سلام کامیون با نوشته نشان می دهد او ممکن است ذهنی ناپایدار است.

مظنون را Walidah Abdus-سلام گفت ناکس اخبار خانواده اش تا به حال هیچ دلیلی برای باور او بیمار روانی.

“مگر اینکه آن را به تازگی توسعه یافته و من از آن آگاه نیست,” او گفت:.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>