شرکت های فن آوری با شدت بهم زدن هر دو حزب آنلاین استثمار جنسی کودکان لایحه

شرکت های فن آوری در حال هل دادن به عقب در لایحه جدید با هدف قرار دادن آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان گفت: تضعیف ثانیه. 230 مسئولیت حمایت است که راه اشتباه برای رسیدگی به این مشکل است.

دو حزبی از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی (کسب آن) عمل می کنند که معرفی شد در ماه مارس است که مشخص شده در کمیته قضایی سنا روز شنبه (2 ژوئیه). که به معنی اصلاح و یا تایید شده برای رای گیری مجلس سنا یا نه.

مرتبط با: مجلس سنا به دامپزشک لبه ارائه دهنده مسئولیت لایحه

این لایحه که معرفی شد و توسط سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) را اصلاح ثانیه. 230 برای گفتن شخص ثالث مسئولیت ایمنی را گسترش دهید به سوءاستفاده از قوانین به معنی یک Facebook یا Twitter برگزار می شود مسئول پست که به طور غیر قانونی بهره برداری از کودکان. شرکت حامیان عبارتند از:

این لایحه را با همکاری حامیان مالی شامل قضائیه عضو دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.), سناتور. Dick Durbin (D-بیمار است.), و سن جاش هاولی (R-Mo.), یکی از بزرگ Tech بزرگترین سنا منتقدان.

این لایحه ایجاد یک کمیسیون ملی آنلاین استثمار جنسی کودکان, پیشگیری از متهم با ارائه وزارت دادگستری با “توصیه می شود بهترین شیوه است که ارائه دهندگان خدمات تعاملی خدمات کامپیوتر ممکن است انتخاب کنید برای پیاده سازی برای جلوگیری از کاهش و پاسخ دادن به بهره کشی جنسی آنلاین از کودکان از جمله ترفند, نظافت, سکس با قاچاق و سوء استفاده جنسی از کودکان و گسترش آنلاین سوء استفاده جنسی از مواد است.”

مرتبط با: سناتور Teaming در دو حزبی ثانیه. 230 شفافیت لایحه

سر از وزارت دادگستری, وزارت امنیت داخلی و کمیسیون تجارت فدرال یا نمایندگان آنها خواهد بود در میان 19 نفر از اعضای این کمیسیون با دیگر 16 منصوب شده توسط سنا و مجلس اکثریت و اقلیت رهبران. بهترین تمرین تنها می تواند توصیه می شود اگر حداقل 14 عضو به توافق برسند.

در میان چیزهایی که از آن خواهد شد به دنبال در حال آمدن است تا با یک امتیاز و طبقه بندی سیستم برای انواع سوء استفاده جنسی از مواد ایجاد محتوای مدیران به نقد و بررسی محتوا از جمله تهیه گزارش در مورد شرایط استفاده از خدمات افشا سن-امتیاز و سن-راهگاهی سیستم های کنترل والدین محصولات برای محدود کردن وب سایت ها و سیستم عامل رسانه های اجتماعی کودکان و نوجوانان می توانید دسترسی و بیشتر.

در حالی که تکنولوژی ارتباط ITI گفت: اعضای خود را به اشتراک گذاری با هدف از بین بردن آنلاین از کودکان سوء استفاده جنسی محتوای آنها می گویند که کسب آن عمل را “تضعیف امنیت و حریم خصوصی و آزادی بیان در حالی که شکست به معنی مقابله با استثمار محتوا فراتر از زمان مقامات.”

مرتبط با: DOJ پیشنهاد ثانیه. 230 اصلاحات

گفتند به یک “غیر قابل توصیف کمیسیون” اختیار به آمده تا با بهترین شیوه می تواند به معنای دادن اجرای قانون رمزگذاری پشت درب با گسترش دادستان کل تحقیقی قدرت ایجاد جدید مجازات های کیفری و تضعیف ثانیه. 230 حفاظت از مناسب مدنی بیش از محتوای شخص ثالث با کاهش “دانش استاندارد” در آن مناسب.

“با مسدود کردن پرونده های حقوقی توسط افراد که مواد حذف شده توسط اپراتور بخش 230 اجازه می دهد تا شرکت ها برای مثبت بلوک و صفحه نمایش مواد مضر را بدون ترس از ثابت یا سنگین پرونده های حقوقی توسط صاحبان که مواد” ITI گفت: در نامه ای به قوه قضائیه کمیته رهبری است. “از بین بردن بخش 230 مسئولیت حمایت به عنوان کسب آن عمل را انجام دهد, تنها تضعیف حقوقی یقین است که مرکزی است برای هر دو امکان نوآوری و آزادی بیان در اینترنت و حفظ توانایی برای شرکت ها به پایین استثماری مواد است.”

مرتبط با: لایحه جدید خواهد حمله پورنو کودکان

شده است وجود دارد در جریان تنش میان فناوری بزرگ و دو طرف راهرو بیش از موضوع رمزگذاری پشت درب با عدالت بخش تحت هر دو رئیس جمهور باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آنها نیاز به یک راه برای رسیدن به رمزگذاری دستگاه از تروریست ها و دیگر بد بازیگران. اپتیک نیز دشوار برای فناوری بزرگ هنگامی که آن را هل می دهد پشت در لوایح مرتبط با استثمار جنسی کودکان.

ITI است به تنهایی در گفت کسب این عمل اشتباه است راه حل به اذعان مشکل است. این پیوست توسط دیده بان حقوق بشر بنیاد مرز الکترونیک و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>