تکنولوژی است که ثابت کرده است ارزشمند در طول Coronavirus

در حالی که بسیاری از ما پنهان شده اند دور تمرین خود quarantining و اجتماعی فاصله ما موفق به باقی می ماند قابل ملاحظه ای متصل و نگه داشتن خود مشغول است. بسیار است که به طور مستقیم به فن آوری است. آن را سخت به تصور کنید که چگونه ما را بدست طریق در اوایل قرن بیستم زمانی که اسپانیایی Flu pandemic, مجبور, مردم در داخل برای هفته ها. اما برای بسیاری از آمریکایی ها و کسانی که در خارج از کشور, تکنولوژی توانسته است به ما حواس او را پرت و نگه داشتن برخی از کار در حالی که مدیریت را مطلع (شاید کمی بیش از حد آگاه) در آنچه که در جهان اتفاق می افتد.

ما توسعه یافته پیوست به برخی از فن آوری های در حالی که دیگران به سادگی یافت و در پی این بیماری همه گیر. در اینجا یک تعداد انگشت شماری از موارد ما تقریبا نمی توانید بدون زندگی می کنند در حالی که ما صبر کردن ویروس.

تحویل و از بین بردن برنامه های

رستوران چسبیده به زندگی از طریق بهره مندی از منظقه وانت و تحویل از طریق بارگذاری می خورد نفع و دیگر خدمات تحویل. فروشگاه های مواد غذایی باید Instacart و حتی خدمات خود را برای گرفتن مواد غذایی برای شما. و فروشگاه های مواد مخدر می تواند دارو راست به خانه افرادی که به آن نیاز دارید. آن را بعید است که ما را به طور ناگهانی همه به نوبه خود برای برنامه های هفتگی ما مواد غذایی, اما قطعا آن را باز کرده است تا جهان از گزینه های بسیاری از که ممکن است هرگز در نظر گرفته شده با استفاده از این خدمات قبل از.

پیام های فوری

پیام کوتاه یک چیز است اما تمام شرکت ها می توانید همیشه در ارتباط ماندن به سرعت و به راحتی از طریق برنامه های پیام رسانی مانند شل. به جای راه رفتن به یک دفتر و یا فریاد در سراسر یک اتاق شما می توانید با ارسال یک پیام سریع و یا حتی برقراری تماس تصویری. دفاتر در سراسر جهان شده اند با استفاده از برنامه های پیام رسانی با فرکانس بیشتر طول چند سال گذشته اما قابلیت اتصال به کارگران که حتی در دفتر باید فوق العاده ای بهره مند شوند.

بازی

چیزی رو به برخی از این خرابی ها و بازی های ویدئویی هستند و قطعا یکی از راه های آن را پر کنید. ورزشی-بازی های با مضمون می تواند حداقل کمی نیش از زندگی ورزشی رفتن در وقفه. و بازی با دوستان به اشتراک گذاشته شده می توان برخی از تجربیات شما ممکن است در غیر این صورت تا به حال در فرد است. مقدار زیادی از مردم شده است بازی های آنلاین برای سال, اما یک میزبان از تازه کشف جدید و سرگرمی اعتیاد آور.

خدمات جریان

صحبت از کشتن زمان هیچ چیز وجود دارد که می توانید از خستگی در حالی که در داخل گیر مانند شراب خواری تماشای یک سری شما همیشه می خواستم برای دیدن. اما آن را فقط در فیلم و تلویزیون از طریق Netflix یا Hulu این موسیقی از Spotify در و ورزش ویدئوها از یوتیوب و یا Peloton. پس از آن وجود دارد آموزنده چیزهایی مانند پخش زنده کنفرانس های مطبوعاتی از محلی و ایالتی و فدرال مقامات. قابلیت دریافت ویدیو از طریق یک اتصال به اینترنت هرگز قوی تر است.

خبر آنلاین

نه به شکستن اسلحه ما نوازش خودمان را در پشت اما برخی از بهترین تا به دقیقه به دقیقه پوشش اخبار اتفاق می افتد آنلاین از انتشارات بزرگ و کوچک است. حتی در ارتفاع یک بیماری همه گیر داستان های خوب و بد در حال پر کردن سایتهای خبری و این بسیار روشن است که مردم در حال خواندن. اخبار اتحادش را تغییر بسیار زیادی در عصر دیجیتال, فناوری, اما اگر این ویروس به ما آموخت هر چیزی آن است که اخبار زنده و لگد زدن و…مورد نیاز است.

رسانه های اجتماعی

این که آیا شما در نظر آن را یک معضل یا یک منبع مهم از اطلاعات شما احتمالا درست است. رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook و Instagram را تحت سلطه زندگی ما برای نزدیک به یک دهه در حال حاضر برای بهتر یا بدتر. در حال حاضر آن را یکی از بهترین راه ها ما را از ارتباط با مردم به اشتراک گذاشتن اطلاعات و یادگیری در مورد جهان است.

تصویری و نهفته

اگر شما خریداری سهام در زوم قبل از شیوع کروناویروس تبریک می گویم و مطمئن شوید که به تصویب همراه برخی از سهام راهنمایی به ما در حالی که شما در آن هستند. ویدئو کنفرانس خدمات پیشی مایکروسافت به عنوان بیشترین استفاده از خدمات در جهان است. اما با این حال ما در حال انجام آن تصویری (و به میزان کمتر نهفته) جلسات و دیدار با یو پی اس را تبدیل به چیزی برای انجام در طول بیماری همه گیر. Facetime سرد one-on-one اما چه چیز دیگری شما می توانید یک گروه از 20 نفر با هم به یک ساعت یک مبارک و زمانی که هنوز در همان اتاق ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>