Telestream بهتری را قادر می سازد خودکار و کاهش هزینه های صندوق بین المللی پول بسته بندی گردش


نوادا, شهرستان, کالیفرنیا, فوریه 24 سال 2020 – Telestream پیشرو در ارائه دهنده اتوماسیون گردش کار, مدیا پردازش نظارت بر کیفیت و تست و اندازه گیری از راه حل ها برای تولید و توزیع تصویری امروز اعلام کرد برتری صندوق بین المللی پول تولید یک گزینه بهتری است که خودکار ایجاد صندوق بین المللی پول (استاد سازگار فرمت) بسته از نرم افزار Adobe Premiere Pro CC. صندوق بین المللی پول بسته های ارجح برای ارائه نشان می دهد کارشناسی ارشد به شرکت هایی مانند Netflix, 20 قرن استودیو دیزنی و بسیاری دیگر. از طریق استفاده از پردازش خودکار ویرایش کارکنان می تواند تمرکز بر خلاق توابع از داستان سرایی و قدم زدن بدون هیچ گونه نگرانی در مورد پیچیدگی های صندوق بین المللی پول با فرمت تحویل.

صندوق بین المللی پول است SMPTE استاندارد برای ارائه یک تعویض استاد فایل فرمت و ساختار برای توزیع محتوا در بین کسب و کار در سراسر جهان. صندوق بین المللی پول فراهم می کند یک چارچوب برای ایجاد یک فایل درست مبتنی بر نهایی کارشناسی ارشد. بخشی از برتری رسانه های پردازش پلت فرم صندوق بین المللی پول تولید خودکار ایجاد تمام فایل های مورد نیاز در یک صندوق بین المللی پول بسته از یک واحد خروجی رندر از نرم افزار Adobe Premiere Pro جدول زمانی. در علاوه بر این به تولید اولیه بسته ویراستاران می تواند اضافی ایجاد توالی که تبدیل به مکمل صندوق بین المللی پول بسته است که شامل نسخه های مختلف صوتی و تصویری, زیرنویس, ویرایش, نقاط, دالبی, چشم انداز, HDR, فراداده و بیشتر.

“توانایی مدیریت صندوق بین المللی پول در گردش در یک نرم افزار مانند Adobe Premiere Pro مقرون به صرفه و بسیار قدرتمند راه مدیریت صندوق بین المللی پول تکمیلی بسته های مورد نیاز, می گوید:” اسکات Matics مدیر برنامه ریزی محصول در Telestream. “ایجاد صندوق بین المللی پول بسته است که به درستی مطابق با مشخصات پیچیده است تلاش و با خودکار وظیفه ما اطمینان حاصل شود که انسان و کامپیوتر تمرکز بر روی مهارت های آنها بهترین است.”

برتری صندوق بین المللی پول تولید به طور خودکار ایجاد می کند به خوبی شکل گرفته تکمیلی صندوق بین المللی پول بسته است که می تواند فرستاده شده به رسانه های مدیریت سیستم است که می تواند به طور خودکار استخراج صحیح مطالب به صورت نهایی توزیع.

صندوق بین المللی پول تولید می روند تا 4 شغل به طور همزمان. با استفاده از برتری بهنگام متن تلنگر صندوق بین المللی پول تولید نیز فراهم می کند پشتیبانی کامل برای IMSC-1 زیرنویسها. زیرنویس ویژگی مورد نیاز است برای IMG بسته است و اغلب از دست رفته از راه حل های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>