Tennesseans لازم نیست مقالات برای ‘فعالیت ضروری,’ لی می گوید پلیس, روشن, stay-at-home اجرای

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی با صدور نامه ای در این هفته به روسای پلیس و کلانتر در سراسر کشور در مورد نحوه اجرای آخرین ماندن در خانه اجرایی منظور در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این هفته Lee گسترده دولت در خانه بماند سفارش از طریق آوریل 30. فرماندار تصمیم گیرنده تنسی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تماس برای کسب و کار به بازگشایی در اوایل ممکن است.

“هدف از این نامه این است که برای پاسخ به سوالات به دنبال راهنمایی در مورد اجرای دستورات که نیاز به Tennesseans به ماندن در خانه به جز زمانی که درگیر شدن در فعالیت ضروری و یا خدمات ضروری,” لی نوشت: در دو صفحه نامه مورخ سه شنبه.

همچنین در این دستورات نیاز به دولت را غیر ضروری کسب و کار به طور موقت بسته

سلامت و رفاه جامعه است.

پس از این دستور صادر شد, لی نوشت: سوالات زیادی بوجود آمده اند بیش از آنچه که باید و یا نباید در این لیست فعالیت های ضروری و خدمات ضروری است.

“هدف از این دستور بود و نه به micromanage هر فرد و کسب و کار بلکه به ارائه یک چهارچوب گسترده است که نتایج در Tennesseans ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در حالی که اجازه می دهد اتاق کافی برای افراد به ورزش تشخیص و قضاوت خود را بر اساس شرایط و آرایه وسیعی از فعالیت ضروری مورد نیاز برای حفظ سلامت و ایمنی Tennesseans,” لی نوشت.

در این ورزش قدرت لی ادامه داد: مسئولان باید با استفاده از صدا و قضاوت خویشتن داری و اختیار به خصوص با توجه به این که آیا یک فرد و یا کسب و کار است که درگیر شدن در یک فعالیت ضروری و یا خدمات ضروری به شرایط بستگی دارد و کار خاص و یا فعالیت است که می تواند دشوار به قاضی زیرا هر وضعیت و در هر جامعه متفاوت است.

“برای مثال در کار است که ممکن است ضروری به نظر می رسد ممکن است در واقع به صورت یک جزء مهم خوب و یا خدمات و رفتن برای پیاده روی و یا رانندگی ممکن است به عنوان یک خدمت مهم راه امن برای گرفتن برخی از هوای تازه” فرماندار نوشت.

بنابراین در همه موارد او را تشویق اجرای قانون برای بررسی سفارشات با دقت آموزش و هشدار دادن به افراد و کسب و کار با توجه به مفاد سفارشات و ارائه آنها را با “یک فرصت مناسب به پیروی از قبل با توجه به اجرای سختگیرانه تر اقدامات است.”

هر اجرای اقدامات باید محدود به نقض آشکار و با استفاده از تنها به عنوان آخرین چاره اگر فرد و یا کسب و کار حاضر به طور داوطلبانه از آنها پیروی کنید.

“ما باید با استفاده از نیروی قانون در زمان های دشوار به مجازات همسایگان ما بیش از اختلافات واقعی در مناطق خاکستری,” لی گفت.

این دستورالعمل همچنین گفت: سفارشات نیاز نیست یک فرد به داشتن مقاله یا مستند اثبات که آنها در حال درگیر شدن در فعالیت ضروری و یا خدمات ضروری پس از درخواست باید ساخته شود برای چنین اسناد و مدارک.

لی به این نتیجه رسیدند سفارشات تشویق و یا توصیه می کنند که یک افسر جلوگیری از یک فرد (یا خودرو) به سادگی برای اینکه از این فرد در صفحه اصلی وجود ندارد و شواهد از ارتکاب جرم.

رسیدن به ناتالی Neysa Alund در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>