Tennesseans به دنبال کمک های مالی منتظر مزایای وعده داده شده

اد Partain که خود اشتغالی و اجرا می شود مو و برنزه فروشگاه در Gallatin است واجد شرایط برای مزایای بیکاری زیر 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب. اما مانند دیگر خود اشتغالی Tennesseans او است قادر به دسترسی به آنها را تا زمانی که دولت ایجاد یک سیستم است که فرآیندهای خود را ادعا می کند.

صاحب Partain مو, طراحی Partain شده است در کسب و کار 43 سال و هرگز تا به حال به فایل برای بیکاری. او تا به برخی از پول را نجات داد اما او نیاز به محرک دلار برای دریافت از طریق یک چرخه دیگر از لوایح, او گفت:.

“شما نمی توانید از طریق تلفن” Partain گفت. “شما باید یک زمان سخت در از وارد شدن به سایت. … هیچ یک از سوالات باید با جایی که ما.”

در سراسر کشور کسانی که مشاغل از دست رفته از دست رفته و جریان درآمد و یا ترس از دست دادن کسب و کار خود به دنبال سازمان های دولتی برای حمایت مالی. کمک آمده است نه به عنوان به سرعت به عنوان آنها امیدوار بود.

تنسی وزارت کار و نیروی کار و توسعه و سخنگوی Chris Cannon گفت: دولت انتظار است در دولت فدرال برای کمک به راه اندازی یک سیستم برای کسانی که خود شاغل هستند.

“در حال حاضر دولت در حال انتظار در ارشاد از دولت فدرال در مورد نحوه اداره این برنامه” توپ گفت. “هنگامی که دولت دریافت که اطلاعات این بخش را به کسانی که ادعای پردازش آنها و اگر آنها را ملاقات الزامات واجد شرایط بودن شروع پرداخت (همه گیر کمک های بیکاری) بهره مند شوند.”

توپ گفت که او نمی باید هر گونه بینش که چه خواهد شد.

در ضمن کسانی که تقاضا برای مزایای بیکاری در Jobs4TN.gov هنوز هم دیدن یک پست که آنها فاقد شرایط لازم هستند. این بدان معنا نیست که آنها رد شده است اما این اولین گام در این فرآیند برای تعیین واجد شرایط بودن خود را Cannon گفت.

Partain شده است با استفاده از آی فون خود را برای بررسی به وزارت کار و نیروی کار توسعه وب سایت برای به روز رسانی و تلاش کرده است به صحبت کردن با کسی که وجود دارد در گوشی بدون موفقیت است. زمانی که او تلاش کرده است به درخواست برای ادعای او که پرسید: چه شغل او است که به دنبال آن مربوط نیست در این زمان.

“آنها گفتند: آیا همه چیز به زودی; در آن وجود دارد در خط مقدم” او گفت:. “شما نمی توانید در.”

او برای پرداخت اجاره خود را برای کسب و کار اجاره برای خانه اش آب و برق و تلفن صورتحساب ماشین پرداخت و صورتحساب کارت اعتباری.

“این همه در آینده به دلیل,” او گفت:.

کالج گرو ساکن مایک Wadsworth که درایو برای Uber و Lyft گفت: او قصد دارد برای راه اندازی مجدد درخواست خود را برای منافع یک بار مسائل مربوط به خود اشتغالی در حال حل و فصل شود.

در طول هفته به پایان رسید که در مارس 16, او ساخته شده نیمی از آنچه که او به طور معمول رانندگی می کند. شده اند وجود دارد چند پرستاران نیاز به سواری, اما او در تلاش است به ماندن در خانه به دنبال دولت و شهرستان دستورالعمل.

“من فقط در حال انتظار” او گفت:.

اورژانس کمک نقدی

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد اضطراری کمک نقدی در مارس 25, به دنبال به خانواده های آسیب دیده توسط COVID-19 با $500 به $1000 در ماه است. وزارت خدمات انسانی دریافت کرده بود بیش از 22 ، 000 برنامه های کاربردی از 31 مارس است. بیش از 10000 رد صادر شد. کسانی که تایید نیاز به صبر کنید 10 تا 15 روز قبل از دریافت آنها را EBT کارت در پست الکترونیکی.

پس از از دست دادن کار خود را در یک تشک تولید کننده به دلیل COVID-19 شیوع کری شلبی کاربردی به صورت اضطراری کمک نقدی در تنسی وزارت خدمات انسانی چهار بار و محروم بود در هر زمان. او متصل قبوض آب ساخته شده یک ویدیو را ارسال شماره امنیت اجتماعی. هنگامی که او به نام به کشف کردن آنچه که او انجام شده بود به اشتباه او را در خود نگه دارد و برای 45 دقیقه.

سپس کارفرما او گفت که او و شوهر او می تواند بازگشت به کار که به معنای خود را چک خواهد بود بازگشت. در حالی که او دیگر نیاز به تکیه بر امداد رسانی از وضعیت او نگران است در مورد دیگران به دنبال کمک نقدی به عنوان صورتحساب شروع به شمع تا.

“من نمی خواهم به شخص بعدی به رفتن را از طریق این” شلبی گفت. “دیگران وجود دارد در موقعیت بدتر.”

سخنگوی وزارت امنیت داخلی آسمان آرنولد گفت: در اسناد و مدارک مورد نیاز برای تصویب از اورژانس کمک نقدی. متقاضیان نیاز به یک اخراج اطلاع و یا اثبات دریافت کاهش می یابد ساعت به دلیل COVID-19 و اثبات درآمد. آنها باید شماره امنیت اجتماعی برای همه اعضای خانواده و ارائه یک گواهی تولد از اعضای خانواده متولد خارج از تنسی است.

وام کسب و کار کوچک

در مارس 18, Lee اعلام کرد که او تا به حال برای اعمال اقتصادی آسیب فاجعه وام کمک از آمریکا اداره کسب و کار کوچک است که اجازه می دهد صاحبان کسب و کار برای دسترسی به 2 میلیون دلار در نرخ بهره پایین. در مارس 20, دولت اعلام شد واجد شرایط. اما هفته بعد برخی از صاحبان کسب و کار کوچک در حال ضربه headwinds.

رابرت اندروز که صاحب یک کسب و کار در نشویل است که کمک می کند تا مدرسه پرستاران گفت: او صرف روز آماده خود نرم افزار. هنگامی که او را مشاهده کنید خود نرم افزار آن به نظر نمی رسد به پذیرفته شود و سپس پس از آن سیستم رفت, او گفت:. او گوش به یک وبینار در مورد اعمال و دیگران به نظر می رسید به همان اندازه نا امید.

“مردم محلی خود را دست بسته در انتظار برخی از تصمیم گیری از ستاد,” او گفت:.

منطقه ای SBA مقامات گفت: فاجعه وام به COVID-19 تایید شده اند اما آنها نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از. تمام تمرکز خود را بر روی پردازش وام.

“این بی سابقه است و برای اولین بار در SBA تاریخ است که ما تا به حال قدرت به صدور یک بیانیه در پاسخ به ویروس” SBA مقامات گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “SBA تمرکز در حال حاضر اعمال نفوذ همه منابع ما به روند اقتصادی آسیب فاجعه وام و همچنین به تازگی تصویب اقتصادی آسیب فاجعه وام پیشبرد برنامه های کاربردی برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

فاجعه وام پیشرفت را فراهم می کند صاحبان کسب و کار کوچک تا $10,000 و آن را باید پرداخت. روز جمعه SBA شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای وام های حقوق و دستمزد است که می تواند بخشیده شود به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>