تنسی, دستیاران, بازیکنان, اذیت کردن متناوب لباس. چه جرمی Pruitt فکر می کنید ؟

تنسی مربی تیم فوتبال جرمی Pruitt is a self-استادانی سنتی.

او ساخته شده یک نقطه از بین بردن متناوب لباس از برنامه زمانی که او در زمان بیش از در سال 2018 طرد از “اسموکی خاکستری” تناوب که جلد عینک از 2013-17 برای خوب است.

برخی از تنسی دستیاران رهبری در داخل linebacker مربی برایان Niedermeyer شده اند اذیت کردن بازگشت متناوب لباس.

این همه زمانی آغاز شد که Niedermeyer توییتی تئودور روزولت نقل قول در روز پنج شنبه در میان Vols’ داغ, استخدام, اجرا در این هفته است. او یش روی برچسب “BringBackBlackJerseyesMovement” در پایان.

در حالی که این می تواند یک شگرد برای جلب توجه بیشتر از نیروهای این جنبش به دست آورده کشش.

دو روز بعد او توییتی ویرایش تنسی linebacker Quavaris دولا شدن در یک پیراهن سیاه و سفید و شلوار سیاه و سفید, برچسب زدن گسترده ای از گیرنده های مربی توپ را روی گوه مارتین.

در طول یک ظاهر بر FOX Sports ناکسویل در جمعه Pruitt خواسته شد تا در مورد امکان بازگرداندن جایگزین کشباف.

“من به این می گویند: جایگزین لباس خلاقیت وجود دارد یک فرصت برای مخلوط آن را تا” Pruitt گفت. “این چیزی است که در آینده ما قطعا می تواند نگاه به جلو به انجام است.”

آخرین بار تنسی منحرف و دور از برخی از ترکیبی از نارنجی و سفید بود در یک 41-0 دست دادن به گرجستان در سال 2017 نهایی محل استراحت “اسموکی خاکستری” لباس.

معرفی و تحت مربی سابق بوچ جونز جلد عینک خاکستری تناوب در مجموع شش بار از جمله در پیروزی در برابر فلوریدا در سال 2016 ارسال 3-3 رکورد کلی.

Pruitt ساخته نیت خود را برای تنسی لباس روشن در سال 2018 است.

“من در تلاش برای بی احترامی در همه” Pruitt گفت: در امضای ملی روز رویداد. “اما به نظر من زمانی که شما بازی یک بازی فوتبال چه رنگ لباس خود را (ها) واقعا مهم نیست. بنابراین زمانی که من فکر می کنم, تنسی, من فکر می کنم از نارنجی و سفید. من فکر نمی کنم شما نیاز به هیچ لقب.”

ظاهرا تن او کمی تغییر کرده است. فصل گذشته Pruitt بود و حتی حاضر اجازه می دهد تا تیم خود را به پوشیدن شلوار نارنجی برای اولین بار پس از سال 2016.

روز جمعه تنسی دفاعی مقابله با Darel میدلتون توییتی یک ویرایش تصویر خود را با پوشیدن یک پیراهن سیاه و سفید. او از آن ساخته شده او تصویر پروفایل را به عنوان به خوبی.

تنسی عینک سیاه متناوب لباس در برابر کارولینای جنوبی در یک بازی هالووین در سال 2009 مطابق با یک پیراهن سیاه و سفید با شلوار نارنجی و سفید و کلاه ایمنی در 31-13 پیروزی.

روی جلد بازی هالووین در سال 2020 در آرکانزاس اما تاریخ با آلاباما در خانه هفته قبل می تواند یک فرصت مناسب برای مجسمه نیم تنه یک لباس جدید ترکیبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>