تنسی دو و میدانی صرف تقریبا $60,000 در COVID-19 آزمایش برای ورزشکاران کارکنان

تنسی دو و میدانی صرف تقریبا $60,000 در COVID-19 آزمایش برای ورزشکاران و کارکنان آنها به عنوان بازگشت به دانشگاه شروع در ماه ژوئن.

UT صرف $59,390 در تست در جولای 8, با توجه به ثبت درخواست توسط ناکس اخبار. UT صرف $45,990 در 511 بینی تست های گرد و $13,400 در 268 آنتی بادی آزمایش خون.

تنسی آزمایش قرار گرفته است و ورزشکاران و اعضای هیات فوتبال مردان, بسکتبال, بسکتبال زنان و والیبال تیم است. همچنین انجام تست برای بخشی از زنان تیم فوتبال است که در فاز اول در دو فاز بازگشت روند است.

فوتبال یک فارغ التحصیل دستیار آزمایش مثبت در دور اولیه از تست.

ورزشی وزارت تایید کرده است که دو مرد بازیکنان بسکتبال آزمایش مثبت شد و در قرنطینه. دو مرد بسکتبال بازیکنان تنها جلد ورزشکاران هستند که شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها مشخص نیست.

UT مجددا بازیکنان فوتبال از بازگشت از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته. آزمون به صورت اولیه returners از فوتبال زنان تیم و دور دوم فوتبال تست شده اند بازگشت از پنج شنبه شب, UT دو و میدانی سخنگوی تام Satkowiak گفت ناکس اخبار.

بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه در ژوئن 3, در حالی که مردان و زنان, بسکتبال, بازیکنان, بازگشت, شروع ماه ژوئن 15. بازیکنان والیبال بازگشت ژوئن 23 و فوتبال زنان آغاز شده است و بازگشت آن است.

باقی مانده ورزشکاران ندارد مستحکم بازگشت تاریخ Satkowiak گفت.

تنسی اعلام کرد که دو بخش تست طرح در ژوئن 3 برای ورزشکاران بازگشت به دانشگاه: یک بینی گرد و خاک برای تشخیص هر کسی با عفونت فعال و یک آنتی بادی آزمایش خون برای تشخیص هر ورزشکار با یک عفونت قبلی.

UT نیز فراهم می کند “کامل فعال آزمایش بر روی تمام کارکنان” است که ارتباط برقرار کردن با ورزشکاران.

“آینده COVID-19 تست خواهد شد رخ می دهد برای هر کسی که با علائم نگران کننده برای عفونت” UT طرح اعلام کرد. “آزمایش غربالگری برای تیم در طول فصل ممکن است رخ دهد و هدایت خواهد شد توسط دانشگاه SEC و NCAA مقامات.

هر ورزشکار باید روزانه سلامت غربالگری در قالب یک پرسشنامه برای COVID-19 علائم و یا ممکن است قرار گرفتن در معرض. UT همچنین یک پزشکی ورزشی عضو هیات بررسی هر ورزشکار متوسط. کارکنان به دنبال خواهد داشت همان روزانه غربالگری سیاست.

اگر ورزشکاران نشان می دهد علائم و یا افزایش درجه حرارت آنها را به بازگشت به خوابگاه خود و یا وسیله نقلیه و منتظر یک تماس تلفنی به برنامه همان روز قرار ملاقات با یک پزشک تیم.

“اگر تست مثبت است دانش آموز-ورزشکار خواهد بود جدا شده و تحت درمان به عنوان مشخص شده توسط CDC دستورالعمل” تنسی طرح اعلام کرد.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>