تنسی دو و میدانی حرکت به همراه بلیط برای 2020-21 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

دانشگاه تنسی حرکت خواهد کرد به همراه بلیط برای 2020-21 سال تحصیلی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس UT چهارشنبه اعلام کرد.

“با همیشه در حال تغییر چشم انداز اطراف آن دو و میدانی با توجه به COVID-19 ما متوجه امن ترین راه برای ارائه بلیط از طریق استفاده از تلفن همراه تحویل با بلیط های در حال ارسال دیجیتالی به حساب دارنده ثبت نام آدرس ایمیل” دانشیار مدیر دو و میدانی برای تجربه فن و فروش جیمی Delaney گفت: در دانشگاه آزاد است.

فروش بلیط های تلفن همراه در دسترس خواهد بود برای, تنسی, فوتبال, والیبال, بسکتبال, بیس بال و سافتبال. تنسی با استفاده از یک تلفن همراه فروش بلیط گزینه برای یک بازی فوتبال بلیط در 2019.

تلفن همراه بلیط وجود دارد در تلفن های هوشمند و اسکن شده را وارد کنید های ورزشی محل برگزاری. آنها “ترویج سلامت و ایمنی از طریق تماس با ما ورود در حالی که همچنین افزایش راحتی و بهره وری از طریق کاهش جریان از طریق برگزاری مطلب امتیاز” UT انتشار گفت.

دانشگاه تهران همچنین اعلام کرد که تلفن همراه بلیط “ارائه افزایش امنیت در برابر تقلبی و یا به سرقت رفته بلیط.” طرفداران می توانند انتقال بلیط دیجیتالی به جای حمل و نقل و یا مبادله فیزیکی بلیط اگر آنها قادر به شرکت در یک بازی.

UT توصیه دانلود بلیط به یک کیف پول دیجیتال برنامه قبل از ورود به محل برگزاری بازی برای جلوگیری از پتانسیل مسائل مربوط به اتصال.

دارندگان بلیط که یک تلفن هوشمند و یا استفاده از ایمیل ممکن است تماس, تنسی, ورزشی فروش بلیط در 1-800-332-جلد (8657) به بحث از طریق گزینه های.

گام به گام توسط به گام دستورالعمل و راهنمایی و پاسخ به سوالات متداول موجود در utsports.com/digitaltickets.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>