تنسی مقامات تایید بدن یافت می شود از دست رفته است کودک نو پا ساناز Boswell

بدن یک دختر جوان بر روی اموال متعلق به ساناز Boswell خانواده است که از دست رفته کودک نو پا, مقامات تایید چهارشنبه.

ساناز بدن و لباس پوشیدن و در “دقیق لباس” او به عنوان پوشیدن زمانی که گزارش گم شده کشف شد هفته گذشته در Boswell خانواده ملک در شرق تنسی شهر Blountville با توجه به تنسی دفتر تحقیقات.

“ما غمگین به روز رسانی به تصویب همراه ما در حال جستجو برای پاسخ در مرگ 15-ماه-پیر ساناز Boswell” این TBI در بیانیه ای گفت شنبه. “باقی می ماند در بر داشت عصر روز جمعه تایید شده اند به کسانی که از دختر کوچک.”

همانطور که از دوشنبه شب هیچ کس متهم شده بود در اولین مرگ است.

کشف ساناز بدن به ارمغان آورد یک پایان ترسناک به پیچیده و دشوار 17-بعد-جستجوی طولانی آغاز شد که وقتی فرزند خانواده گزارش او از دست رفته ماه بعد از او گذشته بود. این تحقیقات به رشد span سه متحده خار کهربا هشدار و قرعه کشی در اف بی آی به عنوان اولین بستگان گفته متناقض تغییر داستان به پلیس.

قاضی مهر گزارش کالبد شکافی

مقامات مشخص نشده که چگونه ساناز درگذشت.

کالبد شکافی انجام شد در William L. جنکینز مرکز پزشکی قانونی در شهرستان Johnson.

Sullivan County قاضی دادگاه کیفری جیم گودوین توافق در این هفته به مهر و موم گزارش کالبد شکافی است که به طور معمول یک رکورد در تنسی است. این حرکت را نگه دارید راز علت و ماهیت ساناز مرگ تا مقامات تصمیم به انتشار اطلاعات است.

“من فکر کردم لازم بود که به دلیل تبلیغات در مورد اتحاد موجب و دلیل آن هنوز در دست بررسی” Sullivan County District Attorney General بری Staubus تحت فشار قرار دادند که برای توسعه گفت, Knox, اخبار روز چهارشنبه. “من فکر کردم آن را حفظ یکپارچگی بررسی است.”

دادگاه به منظور آب بندی کالبد شکافی پرونده های ثبت شده در پرونده ساناز مادر 18 ساله مگان “مگی” Boswell و ارسال به پزشکی قانونی مرکز.

یک مورد پیچیده

این تحقیقات زمانی آغاز شد که ساناز پدربزرگ تامی Boswell Sr. گزارش شده در فوریه. 18 که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده نشده کودک نو پا در حدود دو ماه. تنسی دفتر تحقیقات صادر کهربا هشدار برای کودک روز بعد.

مگان Boswell بود که ساناز تنها سرپرست قانونی در ابتدا ادعا کرد که این کودک با پدر اتان پری که او قرار بود به انتخاب کنید تا دختر در پارکینگ یک فروشگاه مواد غذایی محلی. محققان بعد مشخص پری مستقر در لوئیزیانا در وظیفه فعال در ارتش و که او نمی باید ساناز.

مادر رفت و در را به چرخش قصه در مصاحبه تلویزیونی ساخت که اظهارات محققان به نام غلط یا گفته شد پشتیبانی نشده توسط شواهد.

مگان Boswell رزرو شده بود به Sullivan County زندان به اتهام ساخت گزارش نادرست است. او در آنجا باقی ماند چهارشنبه در یک 150.000 دلار اوراق قرضه. دادستان با موفقیت استدلال کرد برای افزایش باند پس از باقی مانده بودند روز جمعه گذشته.

در حال حاضر خارج از زندان و با پوشیدن مچ پا مانیتور ساناز مادر بزرگ مادری آنجلا Boswell و آنجلا دوست پسر, ویلیام McCloud. زن و شوهر دستگیر شده بودند در کارولینای شمالی دو روز پس از TBI صادر کهربا هشدار برای ساناز متهم از فرار دولت در یک ماشین به سرقت رفته در مدت کوتاهی پس از کودک گزارش شد گم شده است.

هر دو مادربزرگ و پسر دستگیر شدند به اتهام سرقت اموال بیش از 2500 دلار در اتصال به خودرو به سرقت رفته یک سال 2007 BMW. این خودرو که قرار بود به فروش می رسد به Boswell خانواده با توجه به دستگیری استشهاد اما هیچ توافق رسیده بود و هیچ پولی رد و بدل شد.

زن و شوهر بودند تحویل به تنسی که در آن هر یک از آنها ساخته شده اوراق قرضه.

پس از جستجو را به خود جلب کرد که بیش از 750 راهنمایی ساناز باقی مانده بودند روز جمعه گذشته در یک ساختمان در یک ملک در گل آلود نهر جاده در Blountville که مگان Boswell پدر و برادر و مادر بزرگ زندگی می کنند با توجه به اسناد دادگاه.

افرادی که در بازدید از این منطقه برای ادای احترام خود را به ساناز قرار می گیرد حیوانات و گل و بادکنک و دست نوشته یادداشت در زیر یک درخت.

“شما در خانه در حال حاضر” یک توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده. “پرواز بالا.”

رسیدن به تراویس Dorman در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @travdorman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>