تنسی در انتظار فدرال راهنمایی در مورد چگونه به صرف $3.6 میلیارد دلار در coronavirus امداد

تنسی است مجموعه ای برای دریافت $3.6 میلیارد فدرال coronavirus امداد هر چند مقامات دولتی هنوز هم منتظر راهنمایی های قبل از تعیین که در آن دقیقا همان کسانی که بودجه خواهد شد.

در حالی که دولت فدرال دریافت کمک از طریق تعدادی از برنامه های کمک هزینه تنسی کردم اول آن پرداخت 1.3 میلیارد دلار در روز دوشنبه از Coronavirus صندوق امداد بخشی از ملی مراقبت عمل می کنند. یکی دیگر از $1 میلیارد دلار است که انتظار جمعه.

“قبل از ما در واقع می گویند آنچه که ما در حال رفتن به آن را صرف ما رو به درک از دولت فدرال آنچه که ما می توانیم آن را صرف در” رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: در جلسه روز شنبه به تازگی شکل گرفته پاسخگویی مالی محرک ،

این گروه از نیروی کار از مقامات دولتی را تعیین خواهد کرد که چگونه coronavirus امداد پول باید صرف شود.

Coronavirus صندوق امداد است که به منظور کمک به کشورهای پوشش هزینه های مربوط به COVID-19 همه گیر وارده از تاریخ 1 مارس از طریق باقی مانده از سال است. جدید نیروی کار نظارت چگونه است که 2.3 میلیارد دلار است doled به برنامه های در سراسر کشور, اما منابع مالی جدید را نمی خواهد آدرس دولت پیش بینی درآمد کمبود.

فرماندار گفت: بودجه فدرال می تواند کمک به دولت سطحی با برخی از کسانی که “قابل توجهی” ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر ،

“ما بزرگترین چالش از نظر بودجه خواهد بود که قابل توجه کمبود است که ما در آینده و که خواهد شد بسیاری از تمرکز ما رفتن به جلو” لی گفت.

آنچه را تسکین پول را پوشش می دهد ؟

Coronavirus صندوق امداد است که فقط یک قسمت از حدود 3.6 میلیارد دلار در فدرال COVID-19 کمک تنسی است که انتظار می رود دریافت خواهید کرد.

برخی از کمک های مالی مانند آموزش و پرورش صندوق تثبیت ملزم به رفتن به طور مستقیم به K-12 ولسوالی ها و کالج ها و موضوع را به کمتر نظارت توسط دولت است.

Coronavirus صندوق امداد در ضمن می دهد مقامات دولتی بیشتر آژانس در توزیع بودجه.

تا کنون تنسی دریافت کرده است $1.8 میلیارد دلار در فدرال کمک های مربوط به این ویروس است که, در علاوه بر این به پرداخت برای اولین بار از صندوق امداد شامل $274 میلیون دلار برای TennCare و $169 میلیون دلار برای آموزش و پرورش است. برنامه های غذایی, هنر, بیمارستان ها و دولت تامین امنیت انتخابات برنامه در حال حاضر دریافت بودجه فدرال.

پاسخگویی وظیفه نیروی قصد دارد به سازمان دیده بان است که نهادهای فدرال دریافت پول به طور مستقیم و نگاهی که به حساب قبل از توزیع وجوه دیگر.

آنها قصد دارند برای اولین بار استفاده از فدرال دلار قبل از ضربه زدن به دولت ذخایر استوارت McWhorter مدیر COVID-19 فرماندهی واحد ، او اخیرا دولت مالی و اداری کمیسیون.

لی پیشنهاد کرد که در حالی که با توجه به امکان استفاده برای بودجه آن در نیروی کار “تصور کنید که چگونه ما ما تقویت نظام سلامت” در پیش بینی برای آینده تجدید حیات ویروس.

فرماندار استفاده می شود به عنوان مثال با استفاده از این بودجه برای تخصیص منابع اضافی برای پزشکی از راه دور برنامه های.

از ده ها تن از فدرال طرح ها و کمک های مالی بودجه توزیع خواهد شد از طریق 17 ادارات دولتی و سازمان های از جمله:

 • کشاورزی
 • پیری
 • هنر کمیسیون
 • کودکان خدمات
 • خدمات انسانی
 • اقتصادی و توسعه جامعه
 • آموزش و پرورش
 • مالی و اداری
 • سلامت
 • آموزش عالی
 • کار
 • سلامت روان
 • وزیر امور خارجه
 • وزارت حمل و نقل
 • تنسی سازمان مدیریت اضطراری (و نه از جمله امداد رسانی بودجه)
 • TennCare
 • تنسی توسعه مسکن آژانس

فدرال مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای ردیابی امداد پول

پول صرف شده از Coronavirus صندوق امداد باید به دقت دنبال کرده و مستند به عنوان دولت فدرال ممکن است بعد از آن نیاز به اثبات که بودجه توزیع شد به درستی با توجه به لی تازه منصوب مالی و اداری کمیسیون بوچ Eley.

تنسی می تواند نیاز به پرداخت هر گونه هزینه های دولت فدرال تعیین می شود نامعتبر است و هر بخشی از 2.3 میلیارد دلار است که صرف مهلت را مجبور به بازگشت می شود.

بودجه دیوید تورمن گفت: این هنوز روشن نیست که اگر همه بودجه باید صرف شود تا پایان سال 2020 و یا اینکه آیا آنها می توانند صرفا اختصاص داده شده بود در آن زمان.

“وزارت خزانه داری تا ما مطمئن باشید ما اجازه داده شود مقدار زیادی از انعطاف پذیری در نحوه این بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد” تورمن گفت.

لی گفت که او انتظار برای دریافت بیشتر فدرال راهنمایی در مورد این سوال و دیگران در هفته آینده یا دو.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison. رسیدن به کاساندرا استفنسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @CStephenson731.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>