تنسی بانک ها صورت سیل از برنامه های کاربردی برای فدرال وام کسب و کار کوچک به COVID-19

تنسی بانک ها در حال تلاش برای نگه داشتن سرعت با یورش از برنامه های کاربردی برای فدرال حمایت وام به منظور کمک به کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19 شیوع به عنوان کسب و کار به دنبال رهایی از وخیم تر شدن بحران اقتصادی است.

چک Protection Program is a $350 میلیارد سهم از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره 10 روز پیش. هر دو حجم عظیم از برنامه ها و شکستن گردن سرعت درک و سپس اجرای برنامه را مطرح کرد چالش های قابل توجهی برای شرکت وام دهندگان.

“ما در حال تلاش برای پیاده سازی یک طرح که تصویب شد در یکی از جمعه. دستورالعمل آمده بعد پنج شنبه شب برای وام های قرار داده شده در صبح روز جمعه” کالین برت مدیر عامل شرکت تنسی انجمن بانکداران گفت. “آن شده است هرج و مرج.”

بیشتر: تنسی کسب و کارهای کوچک برای به دست آوردن دسترسی به وام SBA به آب و COVID-19 بحران

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

وام بخشایش اگر یک کسب و کار کوچک خود را حفظ کارگران و یا rehires هر گونه گذاشته و کارکنان. یک شرکت می تواند درخواست برای وام تا 10 میلیون دلار برای پوشش حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. این وام نیاز به وثیقه و حمل فقط 1% نرخ بهره. کسب و کار با 500 یا کمتر کارگران نهفته COVID-19 واجد شرایط.

این بیماری همه گیر را ویران کرده است صنعت گردشگری یکی از تنسی پیشرو بخش و تاثیر گسترش به خرده فروشی بهداشت و درمان و تولید و کشاورزی و بازاریابی است.

در تنسی نزدیک به 99 درصد از تنسی بخش خصوصی تشکیل شده است از کسب و کار با کمتر از 500 نفر از کارگران. که شامل بیش از 160000 کسب و کار به کارگیری بیش از 2.1 میلیون نفر است.

“است که بسیاری از کسب و کار در ایالت تنسی گفت:” کریس هلمز مدیر عامل شرکت Nashville-بر اساس FirstBank. “محدوده این برنامه است که واقعا بی سابقه ای در نظر چگونه بسیاری از علاقه. ما شاهد هستیم که در هر بازار در سراسر کشور… آن است که در سرعت کامل و همه دست به دست در عرشه.”

برنامه های کاربردی از تنسی کسب و کارهای کوچک در حال پردازش است اما اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از در دسترس نیست بارت گفت.

Nashville-بر اساس FirstBank دریافت کرده است صدها نفر از برنامه های کاربردی وام از ظهر روز جمعه و مقامات از نشویل را اوج و شرکای مالی گفت: آنها دریافت کرده بود 3,900 برنامه های کاربردی به دنبال 1 میلیارد دلار بیش از آخر هفته. بانک مرکزی آمریکا مستقر در شارلوت, N. C. دریافت کرده است بیش از 180,000 برنامه های کاربردی از کسب و کار در سراسر کشور به دنبال بیش از 33 میلیارد دلار.

بارت گفت: این سیستم که در حال پردازش چک حفاظت از برنامه های کاربردی است که پذیرش بیشتر برنامه های کاربردی در یک دوره 24 ساعته از آن به طور معمول در یک سال منتهی به مسائل فنی و تاخیر.

“بانک ها در حال شنیدن nonstop از وام گیرندگان خود را” بارت گفت. “ما خواستار صبر و شکیبایی است.”

پس از یک بانک تایید درخواست وام دهندگان ارسال آنها را به ایالات متحده کوچک کسب و کار دولت برای تصویب. پس از آن معامله باید بسته شود با توجه به امضا قبل از پول فرستاده شده است. اوج مالی همکاران مدیر عامل Terry Turner گفت که او انتظار دارد مورد تایید کسب و کار برای دیدن یک بررسی در هفته آینده یا دو.

بارت توصیه صاحبان کسب و کار که نیاز نیست پول بلافاصله به چند روز صبر کنید تا اعمال می شود به طوری که کسانی که در بیشتر وخیم بخش ها مانند رستوران ها می توانید دسترسی به منابع مالی در دسترس بلافاصله. بانکداران شده اند و مطمئن توسط خزانه داری وزیر استیو Mnuchin که بیشتر پول مجاز خواهد بود اگر آن مورد نیاز است, او گفت:.

فدرال رزرو روز دوشنبه گفت که آن را ایجاد یک برنامه به میلیاردها دلار بودجه اضافی در دسترس به بانک ها برای وام.

“برخی از مردم نیاز به دسترسی به این وام ها در هفته گذشته,” او گفت:. “برخی از مردم لزوما به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

‘در سراسر ساعت کار برای وام دهندگان

هلمز گفت: FirstBank کارکنان مشغول به کار “در سراسر ساعت” بیش از آخر هفته شروع به پردازش وام. بانک رهبران به مطمئن شوید که آنها درک این برنامه را از سایت مربوط به وام های جدید عملیاتی و اطلاع رسانی به کارکنان در مورد شرایط استفاده از این برنامه. در حالی که بانک ها شروع به پذیرش برخی از برنامه های کاربردی بیش از آخر هفته فله پذیرفته شد دوشنبه.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما یک درک کامل از برنامه ها و که ما می تواند با دقت و کارآمد مراقبت از مشتریان” هولمز گفت.

ترنر گفت: بسیاری از نزدیک به 4 ، 000 برنامه های کاربردی وام های دریافت شده توسط اوج بیش از آخر هفته فرستاده شده بود به SBA و یک تعداد انگشت شماری شده بود تایید شده توسط SBA از دوشنبه. هیچ کدام تا به حال شده تامین می شود.

در حالی که اوج تنسی سوم بزرگترین وام دهنده با سپرده سهم بازار می خواهد به حرکت به سرعت از بانک نیاز به مطمئن شوید که وام ها را طبقه بندی شده به طوری که آنها می تواند ببخشند ترنر گفت. این بانک همچنین می خواهد به مطمئن شوید که SBA تضمین وام های که می تواند از طریق سقوط اگر اشتباهات ساخته شده در بسته شدن.

“در مورد ما به معنای واقعی کلمه 4,000 برنامه های کاربردی در یک روز 1 میلیارد دلار در یک روز است حیرت انگیز حجم” ترنر گفت:, و اضافه کرد که این بانک به 19 میلیارد دلار در وام و حدود 28 میلیارد دلار دارایی دارند.

اوج برگزار شد چندین آموزشی در هفته گذشته برای مشتریان که با حداکثر 1000 شرکت کنندگان ارائه شده است که یک شاخص اولیه پیش بینی تقاضا برای وام. صاحبان کسب و کار تا به حال سوال در مورد جزئیات فنی در وام از قبیل اینکه آیا شامل روز تعطیلات در هزینه های حقوق و دستمزد ترنر گفت.

بانک مرکزی امریکا و پنجم بزرگترین وام دهنده در تنسی توسط رسوبات راه اندازی فرآیند تصویب جمعه و اختصاص هزاران نفر از کارکنان به ارزیابی چک حفاظت از برنامه های وام سخنگوی لایحه Halldin.

“بزرگترین چیزی که تا کنون بوده است و توانایی ما در مدت زمانی کوتاه قادر به راه اندازی اولین چیزی جمعه” Halldin گفت. “در حال حاضر ما در حال تمرکز بر تلاش برای حرکت این برنامه را از طریق فرایند که شامل مدیریت کسب و کار کوچک تصویب به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

به عنوان هولمز و دیگران در بخش بانکی مواجه شده اند موانع مربوط به برنامه جدید او توصیه کرده است تیم خود را به در نظر گرفتن تصویر بزرگ است. که شامل به رسمیت شناختن تهدید جهانی همه گیر تاریخی دستاورد عبور یک بسته محرک نوشتن قوانین و اجرای جدید برنامه اعطای وام در زمان یک ماه.

“دنیا آمده است یک توقف به دلیل یک بیماری همه گیر است که هیچ کس انتظار می رود و دامنه که ما را دیده اند هرگز” هولمز گفت. “این تاریخی است. این نوع از چیزی که اتفاق افتاده است قبل از. بنابراین وجود دارد کوچک ناکامی? بله اما من فکر می کنم که به راحتی غرق غرور و میل به بخشی از راه حل است.”

مایکل اپس Utley, رئيس جمهور از GoEpps بازاریابی دیجیتال شرکت در نشویل گفت که او اعمال می شود برای چک وام در مارس 3 از طریق بانک مرکزی امریکا پس از ناموفق تلاش برای اعمال دو بار از طریق SBA وب سایت. هنگامی که او در تماس با بانک آمریکا پیش از آوریل 3 او داده شد اطلاعاتی که در تضاد با آنچه که او خوانده بود از SBA.

“از آنجا که روند خود را آغاز کرده است آن رفته هموار,” او گفت:. “این بسیار پر هرج و تجربه برای مردم در پایان دریافت سعی کنید به کشف کردن که چگونه این چیزی بود که رفتن به کار می کنند.”

در حالی که Utley نه تحمل رکود شدید است که رستوران را تجربه کرده اند شرکت خود درآمد قطع شد و 15 درصد برای سال فقط در یک دوره دو هفته ای به دلیل شیوع ویروس. وام اعمال او می تواند برای کمک به او را جایگزین درآمد از دست رفته و حفظ و هفت کارمند تمام وقت پرداخت می شود.

“ما داشتن قوی ترین سال تا کنون است. این COVID خاموش بود و تقریبا یک مرده توقف در انرژی از سال برای کسب و کار,” او گفت:.

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_. رسیدن به کاساندرا استفنسون در ckstephens[email protected] و در توییتر @cstephenson731.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>