تنسی بیس بال از دست می دهد و دو سه تا رایت دولت

تنسی بیس سه سری بازی برابر رایت دولت رفت ترش پس از روز جمعه باز کن.

این جلد کاهش یافته است اولین بازی خود را در فصل 5-4 پایان دادن به یک استرلینگ 13-0 شروع دو بازی کوتاه مطابق با فصل گذشته شکست نخورده از طریق خط اول 15 بازی بهترین در برنامه تاریخ است.

آنها منعکس در روز شنبه با پیروزی 3-1 در خانه اجرا می شود از حداکثر فرگوسن و لیام اسپنس.

در یکشنبه, تنسی, تلاش برای دریافت خفاش ها رفتن و پرداخت از صمیم قلب از دست دادن 6-3.

“من سعی می کنم و پیش بینی اینکه آیا ما در حال رفتن به برنده شدن و یا از دست دادن یک کمی در قبل از بازی” تنسی مربی تونی Vitello گفت. “من فکر می کردم همه نشان داد تا به پارک با نگرش بزرگ است. شاید من فریب خورده و یا شاید من بیش از مثبت است.”

نیمه ماه مارس

تنسی ارسال شده بهترین رکورد در تاریخ برنامه در ماه فوریه با 13-0 شروع می شود.

از آن پیشی گرفته و در سال گذشته 9-0 شروع در ماه فوریه است. روی جلد خود را به دست آورد شش بازی فصل قبل از حذف نهایی بازی در یک خانه سری به فرزنو امور خارجه در مارس 10.

در سال 2019 آنها نوشته شده 12-8 رکورد در ماه مارس ضرر و زیان بیش از هر ماه دیگر.

UT اول از دست دادن این فصل بود تا مارس 6 بازی در برابر رایت دولت (5-9) شکستن یکی دیگر از علامت مناسب مجموعه در ماه فوریه است.

قلاب دوزی آغاز بکار

چپ دست پارچ گرت قلاب دوزی شده فصل خود را در اولین شنبه پس از از دست رفته اول 14 بازی به دلیل درد.

او تن به تن 3⅓ نوبت تسلیم دو بازدید و بازنشستگی شش مورد. او اجازه نمی دهد یک اجرا.

قلاب دوزی است که دارای شماره 10 به طور کلی پیش نویس چشم انداز MLB.com و او را تنسی بهترین شانس را برای داشتن یک بالا 10 انتخاب در ژوئن پیش نویس.

در سال 2017 تاریخ برداشت شد در 34 دور از MLB پیش نویس توسط Milwaukee Brewers.

او به نام یک سال 2020 پیش فصل تیم اول همه آمریکایی توسط بیس بال آمریکا است.

کوزه آمار نجومی پایین

یکی از کلیدهای تنسی در اوایل موفقیت در یک تبادل کارکنان که افتخار بالا-پنج تیم دوران در رتبه بندی ملی.

این ضرر و زیان به رایت دولت شد و بدترین عملکرد برای تنسی کوزه در این فصل است. استارت چاد دالاس کشیده شد پس از 4⅓ نوبت در روز جمعه پس از تسلیم شدن سه اجرا می شود در هفت بازدید فقط دو strikeouts.

ضد ردموند والش و شان Hunley هر یک از اجازه برای اجرا به آنچه در آن زمان یک فصل-نمره بالا برای حریف. اظهارات’ 13 بازدید بيشترين مجاز تنسی است.

شنبه نشان توسط آمار بازگشت قلاب دوزی, هر چند جکسون Leath اعتبار شد با پیروزی پس از پرتاب 4⅔ نوبت و اجازه می دهد یک اجرا.

روز یکشنبه Vitello رفت و به اغل گاو یا حشم چهار بار و با استفاده از پنج کوزه.

استارت تعقیب والاس بازنشسته شش مورد که او رو قبل از تسلیم دو از پیاده روی در سوم را باز یافته و پرتاب یک RBI-دو بعدی بشه. پس از شروع داغ, Wallace مسئول چهار بازدید و دو اجرا می شود هر دو به دست آورده است.

او جایگزین شد پس از چهار نوبت.

“ما باید یک زن و شوهر از بچه ها که با هم متناقض بوده است – آنها یک مرد یک روز, یک مرد یک روز دیگر” Vitello گفت. “آنها بچه های خیلی کمی از آن انتظار می رود. همچنین ما تا به حال برخی از شرایط که در آن این نوع آشکار یا unravels ما بیش از حد سریع است.”

شش اجرا می شود اجازه پیشی جمعه را ضعیف نشان دادن. سه مسکن – درو Gilbert, Kody دیویدسون و کربی کانل – هر تن به تن برای کمتر از دو نوبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>