تنسی بیس دامداری شروع به بالا نقطه شب جمعه.

این جلد کنترل شماره 1 Texas Tech 6-2 در دل الماس در بازی افتتاحیه خود را در راوند راک کلاسیک در راوند راک, Texas.

تنسی (5-0) است outscored مخالفان خود 59-8 از طریق پنج بازی برای باز کردن مربی تونی Vitello فصل سوم.

Texas Tech (4-1) قرار گرفت No. 1 در دانشگاهی اخبار بیس بال و NCBWA نظر سنجی در حالی که میشیگان و میامی در میان بالا-رتبه بندی تیم ها در سایر نظرسنجی ها.exas Tech (4-1) قرار گرفت No. 1 در دانشگاهی اخبار بیس بال و NCBWA نظر سنجی در حالی که میشیگان و میامی در میان بالا-رتبه بندی تیم ها در سایر نظرسنجی ها. Vanderbilt همچنان رتبه شماره 1 در ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی مربیان پیش فصل نظرسنجی خواهد شد که به روز شده در 2 مارس برای اولین بار به طور منظم فصل edition.

تنسی است که آمار 11 homers در پنج بازی آغاز شده به سرعت با دو در برابر Red Raiders برای حمایت از استارت چاد دالاس.

ژاک Daniels آمار سوم خود را اجرا خانه در یک هفته — داخل پارک هومر به تنسی پیش رو 1-0. دانشجوی سال اول اردن بک ضربه اول هومر کار خود را بعد از آن در اولین قرار UT پیش رو 3-0 با دو اجرا میکنه.

سوم baseman جیک Rucker آمار سوم هومر از فصل سوم زمین باز یافته برای قرار دادن UT جلوتر 4-1.

که مقدار زیادی برای دالاس بود که در دوم خود را حرفه ای شروع می شود. او را زده و هشت در پنج نوبت اجازه می دهد دو اجرا می شود در پنج بازدید با یک جفت از پیاده روی است. دالاس آغاز کرده است روز جمعه بازی های UT اول دو سری با آس گرت قلاب دوزی کنار با چه Vitello تلقی عمومی “درد” آخرین پنج شنبه.

Junior شان Hunley پرتاب نهایی چهار نوبت برای کسب نجات دهد.

دالاس و Hunley ترکیب برای محدود کردن فناوری تگزاس به شش بازدید و دو اجرا می شود. قرمز Raiders وارد جمعه به عنوان بالاترین نمره تیم در سازمان ملل با 16.3 اجرا می شود در هر بازی.

Shortstop لیام اسپنس تا به حال ترجمه در ششم و outfielder اوان راسل آمار قربانی پرواز در هفتم است.

UT چهره هوستون در 3 p. m. ET شنبه و استنفورد در ظهر و پنج شنبه. از جلد دوم شروع خواهد شد تعقیب والاس در برابر هوستون.

این جلد جاروب خود را باز آخر هفته در برابر غرب ایلینوی توسط یک حاشیه 45-4 پس از به ثمر 19 اجرا می شود در وسط بازی و 23 در سری آخر. UT ضرب و شتم شارلوت 8-2 در آن برای اولین بار در اواسط هفته بازی قبل از رفتن به تگزاس برای سه بازی مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im