تنسی مبتنی بر فرزندان جانبازان مؤتلفه طول می کشد اعتبار برای ‘پال خواستار قطع بودجه دولت NASCAR’ بنر

فرزندان جانبازان مؤتلفه می گوید آن را مسئول “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” مؤتلفه بنر که پرواز بیش از آلاباما Superspeedway در روز یکشنبه.

کلمبیا-بر اساس گروه استخدام یک هواپیمای کوچک به تصویب بیش از آهنگ قبل از مسابقه بود که به تعویق افتاد یکشنبه و تکمیل دوشنبه. نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از آن حوادث در هفته گذشته به درخواست درایور بابا والاس که سیاه و سفید است.

“نسکار ممنوعیت نمایش مؤتلفه نبرد پرچم توسط طرفداران آن است که چیزی کمتر از گذاشتن بر جنوبی ها’ متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان” فرزندان جانبازان مؤتلفه فرمانده Paul C. Gramling جونیور گفت. “این سازمان ملل متحد-آمریکا عمل نخواهد رفتن بلامنازع. (روز یکشنبه) اعضای پسران مؤتلفه جانبازان مؤتلفه نیروی هوایی نمایش داده می شود مخالفت خود نسکار گذاشتن بر متمم اول قانون اساسی حقوق جنوبی ها. در طول و قبل از شروع مسابقه نسکار در, Talladega, آلاباما, مسابقه ما هواپیما پرواز یک بنر اعلام یک درایو به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.'”

نسکار نیست اذعان هواپیما و یا بنر. معاون اجرایی رئیس جمهور استیو o’donnell ارسال شده یک عکس در توییتر در روز یکشنبه سیاه و سفید دست تکان دادن.

نشانه منع مؤتلفه پرچم نوشته شده بودند در خارج از ورودی در آلاباما Superspeedway قبل از مسابقه. این دومین مسابقه نسکار اجازه می دهد تا تماشاگران در پی COVID-19 بیماری همه گیر. بلیط محدود به 5000 قبل از انتخاب و طرفداران.

Gramling گفت: روگذر پرداخت شده توسط این گروه اهدا کنندگان خصوصی.

این گروه ممکن است پرواز بنر بیش نسکار سالن های این فصل است. Gramling گفت: هواداران عاشق این ایده واکنش نشان داد و با هیجان پس از تماشای آن در تلویزیون.

“ما تا به حال بسیار کمی از واکنش” Gramling گفت. “آن شده است به خوبی دریافت شده توسط هر کس به جز نسکار. این داغترین, سریعترین چیزی که ما انجام داده ایم به منظور بالا بردن آگاهی از پرچم مسائل و به دست آوردن یک واکنش قوی در چندی.”

فرزندان جانبازان مؤتلفه می گوید در وب سایت خود را که آن را “حفظ تاریخ و میراث این قهرمانان به طوری که نسل های آینده می تواند به درک انگیزه که متحرک جنوبی علت” در جنگ داخلی.

ملی سازمان مرکزی واقع شده است و در داخل علم چشمه دو طبقه آجر یونانی احیای خانه ساخته شده در سال 1837 درست در جنوب کلمبیا در 740 مورسویل Pike. این گروه ساخته شده است یک ملی مؤتلفه موزه در اموال. آن افتتاح شده است به تعویق افتاد coronavirus تا سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>