تنسی بسکتبال اعلام 2020-21 nonconference برنامه از جمله ممفیس برخورد

تنسی بسکتبال شروع یک فصل در جاده ها برای اولین بار در ریک بارنز تصدی و سه نفر از خنثی-سایت برجسته در طول آن 2020-21 nonconference برنامه.

تنسی که در روز پنج شنبه اعلام کرد فصل بلیط در حال حاضر در فروش برای بارنز فصل ششم در Knoxville خود را منتشر nonconference برنامه به جز یکی-به-می شود-اعلام کرد بازی.

انتظار می رود که قطعه نهایی خواهد بود Gonzaga on Dec. 8 در جیمی V کلاسیک در باغ میدان مدیسن.

تنسی باز می شود فصل به طور منظم در برابر ویسکانسین در مدیسون در Nov. 11 پایان دادن به یک خانه-و-خانه پس از Badgers ضرب و شتم جلد در ناکسویل در دسامبر 2019.

UT کامل سه سال قرارداد با ممفیس که در دولت دشمنان دیدار در نشویل را بریجستون عرصه on Dec. 19. تیم تقسیم دو ملاقات با جلد برد در ممفیس در سال 2018 و ببر برنده شدن در دانشگاه تهران در سال 2019.

روی جلد بازی سه بازی در چارلستون کلاسیک از نوامبر. 19-22 آخر هفته قبل از روز شکرگزاری است. براکت برای این مسابقات اعلام نشده است. کالج چارلستون ایالت فلوریدا در هوستون, Oklahoma State, Penn State, Seton Hall و VCU دور از گروه.

تنسی پس از اتمام یکی دیگر از خانه-و-خانه مجموعه در دسامبر. 12 زمانی که آن را میزبان سینسیناتی یک سال پس از از دست دادن به Bearcats.

UT خانه بازکن است که در برابر پروتستان در Nov. 14 همان روز تنسی فوتبال نقش در گرجستان است.

این جلد نیز خانه nonconference بازی برابر تنسی فناوری در Nov. 27 جورج واشنگتن در دسامبر. 2 USC شمال ایالت on Dec. 22 و نورفولک دولت در دسامبر. 29.

تنسی میزبان یک SEC/چالش بزرگ 12 بازی در این فصل پس از رفتن به کانزاس در فصل گذشته. حریف اعلام نشده است.

SEC بازی آغاز می شود Jan. 2 و شامل نه بازی و نه جاده مسابقات. مسابقات SEC بازگشت به بریجستون عرصه در نشویل در مارس 10-14.

تنسی طرفداران می توانید انتخاب کنید از انواع نجومی-بلیط گزینه های در AllVols.com با شروع در $150. این جلد تصویب بلیط گزینه را برمی گرداند در این فصل برای $150.

این سال جدید است و سود برای طرفداران که ایجاد بلیط جدید خرید و انتخاب کردن برای پرداخت از طریق eCheck. با پرداخت از طریق eCheck خریداران دریافت خواهد کرد دو افتخاری بلیط به یکی 2020-21 هفته بازی اصلی (به استثنای کنتاکی).

تنسی است که به عنوان یکی از تیم های برتر در کشور ورود به فصل بعدی. این جلد بازگشت جان Fulkerson, جوزایا-Jordan James و سانتیاگو Vescovi در حالی که آنها انتظار ایو پونز بازگشت پس از رفتن را از طریق NBA پیش نویس روند.

UT امضا نخبگان جذب کلاس از جمله پنج ستاره پاسداران Keon جانسون و Jaden اسپرینگر. چهار ستاره به جلو کوری واکر جونیور دور از جذب کلاس و دانشگاه تهران افزود گراد انتقال EJ. Anosike.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>