تنسی بسکتبال دستاوردهای فارغ التحصیل انتقال E. J. Anosike که خواهر, بازی های برگزار شده برای بانوی جلد

تنسی مردان تیم بسکتبال فرود یک فارغ التحصیل انتقال که به طور متوسط یک دو دو فصل گذشته و می تواند افزایش جلد’ frontcourt فصل آینده است.

E. J. Anosike های رو به جلو از قلب مقدس اعلام تعهد خود به تنسی روز جمعه از طریق توییتر. او برداشت جلد بیش از بوستون کالج, Georgetown, گرجستان, Gonzaga, لویی و بیدار ،

“من می خواهم (به) از خدا تشکر کنم و برای همه کسانی که به من کمک کرد تا رسیدن به این نقطه در زندگی حرفه ای من” Anosike در توییتر نوشت. “من بسیار هیجان زده هستم برای آنچه که در آینده نگه می دارد برای من. با که گفت: من هیجان زده به اعلام تعهد من به دانشگاه تنسی است. من نمی توانم صبر کنید برای پیوستن به خانواده من در ناکسویل!”

Anosike یک فصل از واجد شرایط بودن باقی مانده و او می تواند واجد شرایط برای بازی بلافاصله. او به طور متوسط 15.7 امتیاز و 11.6 ریباند در طول تاریخ و فصل و 48.4 درصد از این زمینه است. او به دست آورده و برای اولین بار تمام تیم-شمال کنفرانس افتخارات برای کمک به قلب مقدس بروید 20-13.

6-پا-6, 245 پوند Anosike از شرق Orange, New Jersey, بود, دو سال استارت در قلب مقدس. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او به طور متوسط 14.3 امتیاز و 8.1 پرتاب ریباند.

این جلد به حال یک بورس تحصیلی پس از باز کردن گارد Jalen جانسون وارد NCAA انتقال پورتال اوایل این هفته.

Anosike ملحق خواهد شد لود ورودی گروه که شامل پنج ستاره گارد signees Jaden اسپرینگر و Keon جانسون به عنوان به خوبی به عنوان چهار ستاره به جلو کوری واکر. علاوه بر این, اورگان, انتقال گارد ویکتور Bailey Jr خواهد بود واجد شرایط پس از نشستن در این فصل به دلیل NCAA انتقال قوانین.

Anosike دارای یک اتصال به تنسی است. خواهر نیکی بود چهار سال استارت برای بانوی جلد از 2004-08 و کمک UT برنده دو قهرمانی. او یک WNBA همه ستاره.

Anosike برادر O. D. شد اول تیم all-کنفرانس بازیکن در سیهنا.

تنسی frontcourt بازگشت استارت ایو پونز و جان Fulkerson به علاوه ذخایر Uros Plavsic Olivier Nkamhoua و جلب Pember.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>