تنسی بسکتبال میزبان فلوریدا پس از دو بازی از دست دادن رنگ اثر خط: به روز رسانی زنده نمره

تنسی بسکتبال چهره فلوریدا برای اولین و تنها بار در این فصل روز شنبه در تامپسون-Boling عرصه است.

این جلد (15-13, 7-8 ثانیه) میزبان Gators (18-10, 10-5) در 2 p. m. ET در ESPN2.

تنسی دهکدهای از دست داد و دو بازی در یک ردیف پس از باد 17-نقطه سرب در آبرن شنبه گذشته پس از آن کاهش یافت و 86-69 در آرکانزاس در روز چهارشنبه.

این جلد نه برنده دو در یک ردیف از چکش Vanderbilt و Ole Miss در اواسط ژانویه.

ارشد گارد اردن Bowden شده است توهین آمیز کاتالیست برای جلد در گذشته دو بازی با یک حرفه ای-بالا 28 امتیاز در آبرن و 19 برابر آرکانزاس است.

“ما همیشه بر این باور بودند که دیر یا زود او را به ضربه محکم و ناگهانی از آن” جلد مربی ریک بارنز در روز جمعه گفت. “همه بورس را در برخی از نقطه در زمان, اما این واقعیت است که او همچنان به بازی واقعا سخت در دفاع و او واقعا تلاش می کند به انجام کار خود را و او را درک آنچه که ما در حال تلاش برای به دست آوردن انجام می شود و شما فقط احساس است که دیر یا زود او در حال رفتن به برخی از عکس های.

“من فکر می کنم این کسی که نقش بر علیه ما و به نظر می رسد در تعداد همه آنها می دانم که او بسیار بهتر از شماره. ما قطعا بر این باورند که ما فقط امیدواریم که او یک پایان قوی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>