تنسی شرکت های محوری و نوآوری در جنگاوری تلاش برای شکست coronavirus

داخل نیسان را آرام Smyrna و Decherd مغازه های ماشین چند کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش به تنهایی نشسته در جداول اتصال پلاستیک سپر چهره به الاستیک و فوم هدبند.

آنها بخشی از یک شبکه جهانی از مردم – بسیاری از کسانی که مطمئن نیستند آنها باید یک کار بسیار طولانی – ناگهان داوطلب خدمت سربازی در مبارزه برای بلانت مرگبار گسترش COVID-19.

خودکار کارگران هنرمندان زندانیان clothiers كانون مهندسین ویسکی مقطر و طیف گسترده ای از تولید کنندگان پیشرو در حمله علیه پنومونی القا ویروس.

محور به راست یک اقتصاد ربوده شده توسط یک بیماری همه گیر است و بسیج کارگران در راه های غیر منتظره و در برخی موارد موجب نوآوری است.

آن را تداعی جنگ جهانی دوم فضای کسب و کار هنگامی که تولید کنندگان از خودروسازان به sock کارخانه ها از جمله نشویل می بافی آسیاب شیرجه به تولید تانک و هواپیما و سلاح.

“این نوع سورئال اما هر کسی در سازمان درک ما تخصص و تجهیزات قادر به کمک در این بحران” نیسان موتور Corp. مدیر کارخانه تیم فالون گفت. “این یک جهان متفاوت است ما در حال زندگی در حال حاضر. قادر به کمک به مردم در خط مقدم واقعا کاملا شگفت انگیز است.”

به جای ماشین آلات صنعتی آنها در حال حاضر از گردونه خارج عمدتا low-tech مراقبت های بهداشتی لوازم.

صرفه جویی در زندگی هواکش به اثبات رسانده اند پیچیده تر برای تولید انبوه در زمان COVID-19 افزایش است که می تواند پایمال صنعت مراقبت های بهداشتی. بسیاری از آنها feverishly کار برای پیدا کردن راه هایی از جمله دانشگاه واندربیلت مهندسان و پزشکان به منظور توسعه یک کم هزینه انجام آن را به خودتان یک از خانواده مشترک مواد.

“ما نیاز به آماده سازی’

دانشگاه کارگران و سازندگان در سراسر جهان می آیند تا با راه حل های منحصر به فرد برای کمبود منابع.

Vanderbilt مهندسی مکانیک استادان رابرت وبستر و کوین گالووی به دنبال غذا و داروی آمریکا تایید برای ونتیلاتور آنها توسعه یافته در خانه به عنوان COVID-19 بحران نصب شده هفته پیش.

آنها با استفاده از یک شیشه جلو برف پاک کن موتور پانل های تخته سه لا یک استخر ماکارونی ساده مدار یک دستی resuscitator به عنوان به خوبی به عنوان برخی از شانس و به پایان می رسد از Home Depot. از آن زمان سه ساعت به ساعت برای ساخت و می توان تکثیر در حدود یک ساعت.

“همکاران ما در Vanderbilt مرکز پزشکی تحت تاثیر قرار بر ما ضرورت آیند تا با یک راه حل به عنوان آخرین چاره” گالووی گفت. “کل قضیه این است که این به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است بنابراین بسیاری از مردم می توانید آن را. اگر شما می توانید آن را در گاراژ خود را, سپس آن را به یک راه حل است.”

فورد وعده داده شده برای تحویل 50,000 جدید فن های سراسر کشور در ژوئیه اما مقامات بهداشت انتظار افزایش بیماری به عنوان به زودی به عنوان این ماه است. هواکش می تواند تبدیل به کمیاب اگر بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن توسط مردم در شدید زجر تنفسی از coronavirus.

واندربیلت تیم شامل جراحان قفسه سينه که توصیه مهندسین برای ایجاد فشار قابل تنظیم در کتابچه راهنمای resuscitator کیسه ای است که فشار هوا را در یک لوله برای اتصال به بیمار است. آنها همچنین نصب سنسور بنابراین پزشکان می تواند اندازه گیری فشار هوا در بیمار ،

“ما می خواستیم چیزی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر چون ما نمی دانیم که زمانی که موج آینده است” وبستر گفت. “این یک هفته و سه روز کار می کنند. ما در حال تلاش برای رفتن به رعد و برق سریع است.”

آنها خود را ارسال کنید FDA نرم افزار پس از تست دستگاه در یک تسکین یافته خوک و یا بز و امید برای شروع با ساخت 100 دستگاه است. آژانس سریع-پیگیری مصوبات برای coronavirus دنده محافظ و تجهیزات.

دوک Herrell یک اورولوژیست و Vanderbilt, استاد, است, هماهنگی ونتیلاتور پروژه و محافظ دنده کمک های مالی به مرکز پزشکی.

“من به طور معمول کار در روبات ها و چیزهایی که فوق العاده پیچیده است که واقعا هل دادن به جلو و محدودیت های که در آن تکنولوژی می گذرد” Herrell گفت. “این واقعا یک تلاش به بازگشت به بالا و حداقل محصول قابل دوام است که می تواند زندگی را نجات دهد.

“به من که شگفت انگیز است. من هرگز از بودن خودمان افتخار کنیم. ما نیاز به آماده سازی درست مثل ما باید همه به ماندن در خانه.”

یک تلاش گسترده

دو ده تنسی مشروب الکل از جمله Jack daniel’s و جورج Dickel, معطوف به تولید ضد عفونی کننده دست در مارس.

تعدادی از آنها را به طور انحصاری ساخت آن به امکانات مراقبت های بهداشتی به دلیل تقاضا است تنسی قرار زیرند صنفی جمهور کریس Tatum گفت.

بزرگترین چالش این است که تدارکات.

“نه تنها شما باید مواد خام موضوع اما شما نیز برای پیدا کردن بسته بندی” تاتوم گفت. “شهرستان دولت می خواست 5,000 کوزه. ما قادر به آنها تماس بگیرید و بخواهید برای ظروف. ما در حال ارسال آن را در یک 265-گالن حمل و نقل کردن.”

Clothiers در سراسر جهان ساخت ماسک و لباس و دیگر لوازم پزشکی شامل Hanes, Prada, Louis Vuitton, Balenciaga و زارا.

آنها پیوسته تولید کنندگان عمده مانند 3M, Honeywell فورد و جنرال موتورز در تلاش است.

Carhartt workwear لباس ساز منتقل تولید در آن Camden, تنسی, گیاه برای ساخت ماسک های پزشکی و لباس.

در Dunlap کت را Naturals CBD نام تجاری است که کاهش تولید به ضد عفونی کننده دست برای کارگران خط مقدم.

ده ها تن از زندانیان در دو ایالت تنسی گروه اصلاح امکانات در حال ساخت ماسک با اهدا مواد.

افراد در خانه و در سراسر جهان در حال کمک به با استفاده از آموزش های آنلاین به مد دنده محافظ با پرینتر 3D و از مد افتاده دوخت مهارت از طریق سایت های مانند ماسک برای قهرمانان.

نیسان قصد دارد به توزیع 3,000 3D-چاپ ماسک برای تنسی مراقبت های بهداشتی کارگران در این هفته و هزاران نفر دیگر در هفته های آینده در حالی که گیاهان در حال تعطیل برای محافظت از کارگران است.

این شرکت در زنجیره تامین, کارگران در حال تمیز کاری برای پیدا کردن در تقاضا مواد مورد نیاز برای دنده محافظ.

فولکس واگن در آمریکای شمالی است که یک گیاه در چاتانوگا اهدا 70,000 ماسک و 5000 لباس به نیویورک در آوریل 3.

VW دستور ماسک و لباس از Faurecia, یک خودرو, تامین کننده است که معمولا تولید VW پارچه و صندلی trims. شرکت های مشغول به کار با هم به منبع مورد تایید FDA ماسک مواد و Faurecia منتقل تولید در مکزیک امکانات برای پر کردن سفارش با توجه به VW سخنگوی مایکل Tolbert.

Nashville-بر اساس SmileDirectClub را کنار بگذارند 60 3D پرینتر معمولا استفاده می شود برای ساخت آن دندان ها-هماهنگی با انواع قالب برای تولید 7,500 پلاستیک سپر چهره در روز است. آنها در حال آماده سازی را سواب برای coronavirus تست بعدی برای فروش در هزینه به امکانات مراقبت های بهداشتی.

“ما به طور منظم به مناسبت شهادت از مشتریان که می گویند:” شما زندگی من را تغییر,'” گفت: Dan بیکر SmileDirectClub زنجیره تامین مدیر. “این واضح است که مرگ و زندگی به جای یک لبخند اما احساسات متصل به کاربر نهایی است. اعضای تیم ما بسیار مفتخریم.”

این کار نیز ممکن است کمک به صرفه جویی در برخی از مشاغل در میان رکورد نرخ بیکاری بالا در سطح. ده میلیون آمریکایی در زمینه نرخ بیکاری در ماه مارس است.

برخی از شرکت ها مانند فروشگاه های مواد غذایی و فن آوری شرکت, شلوغ تر از همیشه نگه داشتن با تقاضا برای خانه غذا و سرگرمی است.

فروشنده در حال beefing تا زنجیره تامین خود را در راه های خلاق برای نگه داشتن قفسه مواجه نگردند. شلغم کامیون طبیعی زنجیره ای مواد غذایی در نشویل در حال حاضر خرید برخی از محصولات از خارج از کار رستوران تامین کنندگان.

سرگرمی شرکت حمل و نقل 46 تدارکات در, Gallatin, سرعت متمرکز هنگامی که کسب و کار را به توقف آمد با لغو تور کنسرت.

در حال حاضر آن رانندگان کامیون در حال تخلیه یخ کاغذ توالت و بسیاری دیگر از کالاهای مصرفی به فروشگاه های سراسر کشور به جای ارائه تجهیزات مرحله برای پاپ و راک باند.

“ما حالت همه چیز در مورد بقا و ما توانسته ایم به تنوع” بنیانگذار شرکت ناتان Baugh گفت. “هر یکی از ما بچه ها شلوغ تر از ما تور شد. تیم ما احساس می کند مانند آنها بخشی از این ماموریت است. قدردانی برای رانندگان کامیون به طور کلی بالا نیست. اما آنها می گویند که آنها در حال گرفتن بیشتر با تشکر از شما و سبدهای هدیه در حال حاضر.”

کاساندرا استفنسون کمک به این گزارش.

سندی Mazza را می توان از طریق ایمیل در [email protected] با تماس با 615-726-5962 و یا در توییتر @SandyMazza.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>