تنسی coronavirus خط در ابتدا کارکنان توسط دو نفر تماس های بالای 600 در هفته اول

رسمی خط مقامات دولتی شده است کارگردانی Tennesseans تماس بگیرید و سوالات در مورد کوروناویروس در ابتدا به کار گرفته توسط دو نفر روی یک خط تلفن و با توجه به تنسی وزارت بهداشت.

به عنوان یک نتیجه تماس گیرنده اغلب مواجه سیگنال مشغول به جای یک کارمند که می تواند جواب برجسته سوال در مورد COVID-19 که از پنج شنبه تا به حال آلوده 18 Tennesseans.

بین دوشنبه و سه شنبه این Tennessean به نام دولت خط 16 بار تنها یک بار قادر به صحبت می کنند به یک کارمند.

الیزابت هارت یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بین 5 مارس و سه شنبه های خط میدان فرستاد 608 تلفن تماس. از Tennesseans که قادر به صحبت می کنند به یک کارمند تماس گیرنده سوالات عمومی در مورد COVID-19 و روش پیشگیری, او گفت:.

هارت گفت: در طول روز اولیه خط تلفن راه اندازی شد, دو نفر در جواب یک خط تلفن. “آنها در پاسخ به 115-150 تماس در هر روز,” او گفت:.

روز چهارشنبه هنگامی که یک خط تلفن دوم اضافه شد, کارمندان سابقه 300 تماس.

“زمانی که ممکن است یک شخص ثالث اضافه شده است” هارت گفت.

در اوایل این هفته, وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey اذعان logjam از تماس های تلفنی اما قول منابع اضافی خواهد بود در آینده.

“ما تا به حال به عنوان شما می توانید تصور کنید بسیار بالا و حجم تماس,” او گفت:. “ما در روند ramping که نیروی انسانی وجود دارد.”

Piercey گفت: هر کسی که نگران است که آنها بیمار هستند که می تواند از طریق به خط تلفن باید تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

Piercey که در ابتدا نمی دانستند که تعداد دقیق کارکنان فراتر از آن “یک مشت” کار برای خط تلفن گفت: این سازمان بود پیمانکاری کار از طریق تنسی مرکز کنترل مسمومیت است که مستقر در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

یک Tennessean خبرنگار در روز پنج شنبه بعد از ظهر به نام بخش خط تلفن با یک سوال در مورد تست.

ضبط آموزش تماس گیرنده به انتظار در خط برای یک ساعت و هشت دقیقه قبل از هر کسی جواب داد.

این فرد در پاسخ گفت: معیار برای دریافت یک تست بود برای کسی که تب و سرفه و مشکل در تنفس به طور همزمان و یا در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus و یا به “سفر به جایی که در معرض خطر مانند چین یا ایتالیا.”

“من نمی تواند بسیار نگران آن است که کوروناویروس” در غیر این صورت اپراتور گفت.

بخش مورد اشاره خبرنگار به تماس با یک مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت پیاده روی در درمانگاه که در حال حاضر توانایی تست مردم جلسه آن مورد نیاز است.

“این چیزی است که من شنیده ام بسیار است که آن را به Vanderbilt walk-in clinic اگر آنها خواهد شد یا نه و بر اساس این معیار” اپراتور گفت.

دولت coronavirus hotline, که همچنین یک “با تشکر از شما برای تماس واندربیلت” ضبط در برخی از نقاط در طول برگزاری موسیقی در عمل بین ساعت 10 صبح و 10 p. m. مرکزی. تعداد 877-857-2945.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>