تنسی coronavirus به روز رسانی: موارد در سراسر دولت آمار 6,589 جمعه

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

Pikeville زندان آغاز می شود توده تست از زندانیان

تنسی گروه اصلاح اعلام کرد شب جمعه که آن را راه اندازی یک coronavirus تست ابتکار در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده در Pikeville.

گسترش تست اعلام می آید پس از حداقل 12 زندانیان آزمایش مثبت برای coronavirus. آغاز شنبه, دولت, زندان, تست خواهد شد بیش از 400 زندانی برای این ویروس انتشار اخبار گفت.

این حرکت برای گسترش آزمایش برای دولت زندانیان است که به نام “استراتژیک بلادرنگ برنامه هدفمند” توسط TDOC کمیسر تونی پارکر.

این دومین آزمایش ابتکار زندان را اعدام کرده است. در آوریل 9, تسهیلات راه اندازی تست برای همه کارکنان که نشان داد که دو کارکنان دولت و یک قرارداد کارگر به حال آزمایش مثبت برای coronavirus انتشار گفت.

تنسی دادگاه عالی تاخیر آینده اعدام

روز جمعه تنسی دیوان عالی کشور اعلام کرد تغییر زمان آینده اعدام است.

اسکار فرانکلین اسمیت در اصل برنامه ریزی شده بود به مرگ قرار داده ژوئن 4. در دستور جمعه دادگاه عالی تاخیر در اعدام او تا فوریه.

اسمیت وکلا تا به حال مبارزه برای تاخیر کرد و گفت: این اعدام را در خطر غیر ضروری به سیستم زندان های مبارزه با شیوع.

موارد در سراسر دولت آمار 6,589 جمعه

تنسی وزارت بهداشت جمعه اعلام کرد که تعداد مثبت coronavirus موارد در سراسر کشور ضربه حداقل 6,589 افزایش 327 موارد از روز پنج شنبه.

از کسانی که آلوده 142 نفر افزایش یک مرگ در 24 ساعت.

دولت گزارش 711 نفر مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان و 3,017 مردم بهبود یافت و در مجموع با 231 جدید به مردم گزارش خود را بهبود از روز پنج شنبه.

تنسی وزارت خدمات انسانی اعلام جدید مراقبت از کودک کمک

تنسی وزارت خدمات انسانی (TDHS) اعلام کرد جمعه جدید مراقبت از کودک کمک برای حمایت از خانواده هایی که در خدمت دولت ضروری نیروی کار و موقعیت. از طریق پرداخت کمک و شبکه ای از مراقبت های موقت در مکان های پدر و مادر که به عنوان ضروری کارکنان می تواند دسترسی به مراقبت از کودکان بدون هیچ هزینه ای در طول COVID-19 همه گیر تا ژوئن 15.

این COVID-19 ضروری کارمند مراقبت از کودکان پرداخت کمک برنامه طراحی شده است برای کمک به حمایت از کارگران ضروری به طوری که آنها می تواند به ماندن در شغل در طول COVID-19 اضطراری است.

برنامه های کاربردی برای کمک به پرداخت خواهد شد پذیرفته شده آنلاین در سراسر کشور از اورژانس با مراجعه به وزارت امور خارجه وب سایت در اینجا. پس از ضروری کارمند تایید شده است برای برنامه TDHS خواهد شد را به ترتیب به پرداخت برای مراقبت از کودک در TDHS مجوز برنامه که در آن کودک است که در حال حاضر خدمت کرده است.

برای پدر و مادر که کودکان در حال حاضر دریافت مراقبت در مجوز برنامه شما می توانید یک لیست از مجاز مراقبت از کودکان سازمان های که باز هستند و قادر به پذیرش کودکان ضروری کارگران حاضر در TDHS سایت اینجا. هنگامی که کودک است که با ثبت نام در یک TDHS مجوز برنامه و ضروری کارمند تایید شده برای پرداخت کمک TDHS خواهد شد را به ترتیب به پرداخت هزینه برای آن که مراقبت از کودک را به عنوان به خوبی.

TDHS نیز همکاری با YMCA و پسران و دختران باشگاه در تنسی به ایجاد مهد کودک رایگان برای کودکان سن مدرسه از کارگران ضروری. از طریق این مشارکت YMCA و پسران و دختران باشگاه ایجاد یک شبکه موقت/اورژانس مراقبت از مکان در سراسر ایالت. ضروری کارکنان با کودکان سن مدرسه که نیاز به مراقبت خواهد بود قادر به ثبت نام در این مکان و دسترسی به مراقبت بدون پرداخت هزینه در طول COVID-19 وضعیت اضطراری.

پدر و مادر به دنبال مراقبت در این مکان های موقت نیازی به اعمال با TDHS اول.

به عنوان آنها در حال تاسیس یک لیست از YMCA و پسران و دختران باشگاه موقت/اورژانس مراقبت از مکان در دسترس خواهد بود برای YMCA در اینجا و پسران و دختران باشگاه ها در اینجا.

برای واجد شرایط برای هر دو برنامه پدر و مادر باید کارکنان بهداشت و درمان نهاد اجرای قانون اولین پاسخ دهندگان اصلاحات افسران نظامی فعال گارد ملی انسانی و اجتماعی کارگران خدمات پستی کارگران حمل و نقل کارکنان رستوران کارگران و یا خواروبار کارگران است.

داوطلبان مورد نیاز برای گسترش و حمایت از نشویل را آسیب پذیر همسایگان

نجات ارتش در نشویل ارائه وعده های غذایی و لوازم به بی خانمان encampments در سراسر شهرستان.

در حال حاضر این سازمان اعلام کرد جمعه به آن نیاز دارد بیشتر در حمایت از داوطلب برای کمک به کارکنان بیرون رفتن روزانه به ارائه وعده های غذایی و لوازم و امید است.

“ما می دانیم که مهم است که برای همه به پناهگاه در خانه و این شامل همسایگان ما تجربه بی خانمانی” عمده اتان Frizzell گفت. “با آوردن این منابع به طور مستقیم به آنها ما می تواند کمک به آنها را در زیر CDC دستورالعمل های ایمنی.”

با تشکر از همکاران از جمله آژاکس ترنر و نسخه ی نمایشی رستوران غذاهای گرم و آب در حال تحویل به حدود 15 اردوگاه در نزدیکی مرکز شهر در شهر هسته.

نجات ارتش در حال حاضر نیاز بیشتر داوطلبان برای حمایت از این اردوگاه برنامه توسعه از جمله تحویل غذا و ماسک ایجاد شده است.

به داوطلب بازدید SalvationArmyNashville.org برای پیدا کردن اطلاعات در مورد نحوه ثبت نام کنید.

نشویل را تایید COVID-19 مورد افزایش به 1,597 فتح

مترو عامه اعلام کرد روز جمعه 1,597 فتح تایید موارد coronavirus در نشویل و Davidson County, افزایش 37 در 24 ساعت گذشته.

این موارد تایید شده در محدوده سنی 2 سال به سال 94.

مقامات روز جمعه گزارش داد دو اضافی مرگ 71 سال و 66 ساله و مرد هر دو از آنها تا به حال یک شرایط بهداشتی اساسی.

تا کنون مقامات گفت: 20 نفر فوت کرده اند در Davidson County پس از ابتلا به ویروس و 825 نفر بهبود یافته اند از ویروس. باقی موارد بستری هستند و یا خود منزوی در خانه.

رژیم صهیونیستی. لی تا به حال تماس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازگشایی اقتصاد

در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری پنج شنبه Gov. بیل لی گفت که او و دیگر فرمانداران سراسر کشور تا به حال یک گروه تماس تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

تمرکز تماس بود و آینده بازگشایی متحده است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور و تیم خود را رهبری بسیار خوب جهت” لی گفت.

گروه مورد بحث مبهوت بازگشایی کم خطر مناطق در سراسر کشور است. لی گفت که او و تیم او در حال بحث در مورد چگونه برای بازگشایی دولت در فاز برای افزایش تنسی اقتصاد است.

لی ایجاد بهبود اقتصادی گروه که شامل نمایندگانی از دولت و بخش قوه مقننه و رهبران صنعت.

Nashville, کالج, باز, خوابگاه به کارکنان مراقبت های بهداشتی

آکویناس کالج خصوصی کاتولیک کالج در نشویل باز آن خوابگاه به کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به کوتاه مدت جایی برای زندگی می کنند در حالی که درمان coronavirus بیماران.

کالج است که در کنار درب به سنت توماس غرب بیمارستان و دو دانشگاه متصل هستند توسط یک پل پیاده رو.

“در زمانی که ما به طور فیزیکی از یکدیگر جدا شده و در عین حال تمایل به کمک به ارائه سینا سالن به سنت توماس خوب و ساده راه برای حمایت از ما پرسنل پزشکی که به خیلی از خود. پس آکویناس کالج آغاز شد و در اوایل دهه 1960 سنت توماس غرب شده است یک شریک و دوست به ما بنابراین ما می خواهیم برای کمک به با این حال ما می توانیم” گفت: سخنگوی خواهر آنه کاترین.

ایالت موارد رسیدن به 6,262 شنبه

در پنج شنبه, تنسی, وزارت بهداشت اعلام کرد که ایالت موارد COVID-19 رسیده بود 6,262 افزایش 183 موارد است.

در سراسر کشور 141 نفر کشته شده اند از coronavirus افزایش شش و میر در 24 ساعت.

وزارت بهداشت می گوید از کسانی که تست مثبت و 691 نفر در بیمارستان بستری شده است و 2,786 بهبود یافته اند که از پنج شنبه.

پنج شنبه شاهد بیشترین تعداد از بهبود پس از وقوع با 590 جدید به مردم گزارش که آنها به بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>