اعدام زندانی نیکلاس تاد Sutton انتخاب کرده است آخرین وعده غذایی پیش از خود را برنامه ریزی شده اعدام است.

Sutton, 58 دستور لغو احکام صادره ی گوشت خوک سرخ شده, پوره سیب زمینی با استفاده نا مشروع و پای هلو با بستنی وانیلی با توجه به تنسی بخش از اصلاح. او را دریافت وعده غذایی پیش از خود برنامه ریزی اجرای پنج شنبه شب.

زندانیان محکوم به اعدام در ایالت تنسی به طور معمول 20 دلار محدود خود را برای آخرین وعده غذایی.

ساتون بود 18 سال, پیر زمانی که او کشته شدن سه نفر در سال 1979. او دریافت یک حکم اعدام تا زمانی که او به ضرب چاقو یک همکار زندانی در سن 23.

در دسامبر سال 1979 محققان مشخص Sutton زدم مادر بزرگ خود را ناخودآگاه و انداخت او را به یک رودخانه در شرق, Hamblen, تنسی, شهرستان. دوروتی Sutton بازنشسته معلم مدرسه, غرق کالبد شکافی یافت.

پس از منصفه در بر داشت او را به اتهام قتل, Sutton اعتراف او در حال حاضر به کشته شدن جان بزرگ او 19 ساله از مدرسه بالا و چارلز Almon, 46, در کارولینای شمالی. او در زمان تقاضای معاملات و دریافت دو مطلب جملات زندگی خود را می شناسد ،

ساتون نشده بود در خدمت پنج سال در زندان با او و دیگر اهل بیت به ضرب چاقو کارل Estep یک کودک محکوم متجاوز از ناکسویل در یک سلول در مورگان منطقه ای شهرستان Correctional Facility در Jan. 15, 1985.

این بار یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Sutton قتل درجه اول محکوم به مرگ است.

Sutton آخرین تیم حقوقی خواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی به حرکت می کند او را محکوم به اعدام و اجازه می دهد او را به خدمت زندگی بدون آزادی مشروط به جای. Sutton وکیل مدافع گفت که او مرتکب جنایات خود در سن جوانی پس از مبتلا به سوء استفاده از دست خود بیمار روانی که پدر او را ضرب و شتم و تدریس او را به مواد مخدر. در دهه های پس از آنها گفت: Sutton تبدیل شده به یک مدل اهل بیت و رهبر در Riverbend موسسه حداکثر امنیت در نشویل.

فعلی و سابق اصلاحات افسران صف در کنار منصفه و بستگان برخی از Sutton قربانیان به حمایت از پیشنهاد برای رحمت و گفت: Sutton محافظت کارکنان زندان از زندانی خشونت و از راه خود رفت و برای مراقبت از بیمار در انتظار اعدام هستند.

درست پس از نیمه شب جمعه, Sutton قرار داده شد در تماشای مرگ سه روز از افزایش نظارت و امنیت پیش از یک زندانی را اعدام تاریخ.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت که او نمی خواهد برای متوقف کردن اعدام است. اگر Sutton حکم اعدام انجام شده است به عنوان انتظار می رود آن را علامت چهارم اعدام در طول لی مدت است.

Sutton, یکی از ده ها تن از زندانیان محکوم به اعدام که استدلال تنسی تزریق کشنده پروتکل مقدار به وزارت امور خارجه-تحریم شکنجه انتخاب کرده است به مرگ در صندلی الکتریکی. تنسی اولیه روش اعدام توسط تزریق کشنده اما زندانیان محکوم به جرایم قبل از سال 1999 می توانید برق به جای.

ساتون برنامه ریزی شده است برای مردن در 8 p. m. EST پنج شنبه در Riverbend زندان است.

او خواهد بود پنجم مرد اعدام توسط برق از نوامبر 2018 و اولین کسی تا به حال قرار دادن به مرگ در ایالت تنسی برای کشتن یک شخص زندانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de