تنسی کاهش به انتشار اطلاعات در موسسات مراقبت سلامت با کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19

ایالت تنسی است که امتناع از انتشار عمومی داده که در آن ارائه دهندگان خدمات پزشکی در حال ابتلا به کروناویروس در دولت است.

تنسی وزارت بهداشت در روز جمعه اشاره کرد “حفاظت از حریم خصوصی بیمار” به عنوان دلیل آن را نمی خواهد به اشتراک گذاری یک لیست که بیمارستان ها و تسهیلات مراقبت دراز مدت مثبت گزارش کرده اند COVID-19 موارد در کارکنان است.

اما روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی را انجام داد که فقط گزارش که 33 کارکنان در, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس نیز که آلوده حداقل 74 ساکنان خانه سالمندان مرکز.

وزارت بهداشت و درمان نیست, پاسخ به سوالات در روز چهارشنبه در مورد اختلاف در نگرانی های حریم خصوصی و چرا دولت نمی خواهد برای انتشار اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در جای دیگر باید آزمایش مثبت است.

سناتور. ریچارد بریگز, R-ناکسویل و یک جراح قلب حرفه ای گفت: او می تواند درک کند که چرا ممکن است وجود دارد تمایل برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با اما باور نمی وجود هر گونه مشکل با انجام این کار اگر نام نیست که منتشر شد.

“در برخی از راه من فکر می کنم که کمک می کند تا مراقبت های بهداشتی کارگران به دلیل عمومی متوجه می شود که آنها در زیر برخی از رفتارها و آنها مریض است که آنها در حال قرار دادن دیگر سلامت مردم در خطر” Briggs گفت. “آنها باید برای به دست آوردن و رفتن به محل کار و حتی در صورت وجود خطر به خود را دارند.”

چند تنسی بیمارستان را منتشر کرده اند که اطلاعات خود را با این حال. مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت روز دوشنبه اعلام کرد که 86, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله برخی از پرستاران و تعداد کمی از پزشکان است.

تصنیف بهداشت اعلام کرد که سه کارمند در هاوکینز County Memorial Hospital آزمایش مثبت است. مهندس یادبود بیمارستان گفت که یکی از کارکنان آن دارای ویروس است. St. Jude children’s Research Hospital فاش کرد که دو نفر از کارکنان خود را مثبت بودند.

در معراج سنت توماس Midtown بیمارستان یک پرستار که مشغول به کار در بخش مراقبت ويژه نوزادان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و هفت پرستاران ابتدا furloughed به انتظار نتایج آزمایش سخنگوی میشل شنیده گفت.

چهار NICU نوزادان جدا شد و آزمایش به عنوان یک اقدام احتیاطی اما از دیروز هیچ نوزادان پدر و مادر و یا بازدید کنندگان باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این معلوم نیست که آیا یا چگونه دولت نیاز به تجهیزات پزشکی, به گزارش موارد مثبت coronavirus در میان کارکنان.

اما وزارت بهداشت گفت: Tennessean هفته گذشته که آن را به همه توصیه به کارکنان مراقبت های بهداشتی که آزمایش باید آزمون خود را به دولت ارسال شد آزمایشگاه به منظور تسریع در نتایج خود را.

سناتور. استیو Dickerson, R-نشویل و یک متخصص بیهوشی در عمل جراحی سرپایی مرکز گفت: این سوال که آیا امکانات پزشکی باید مجبور به انتشار و یا گزارش که اطلاعات “گفتگو با ارزش” اما اشاره کرد که پروتکل های سراسر هیئت مدیره در ادامه به تغییر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“کل این موضوع در حال تغییر است به سرعت در حال” Dickerson گفت. “قوانین است که ما عمل به عنوان یک پزشک و یا به عنوان یک دولت سه هفته پیش ویرایش شده اند و یا به روز رسانی احتمالا سه یا چهار بار در طول هفته است.”

با توجه به شدت مسری ماهیت ویروس Dickerson تخمین زده است که “در حال حاضر و یا به زودی کارکنان در هر مرکز مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور خواهد شد که حداقل یک نفر که در معرض شده است و می آید با یک تست مثبت.”

دولت فاقد توضیح روشنی برای انتشار مثبت در میان ارائه دهندگان

دبورا فیشر, مدیر اجرایی, تنسی, ائتلاف برای باز کردن دولت گفت: دولت باید “خطا در کنار شفافیت و اطلاعات عمومی” که در خارج از دولت وجود دارد که افراد کسب و کار و سایر ذینفعان در تلاش برای کمک به کسانی که می تواند بهتر تصمیم گیری آگاهانه از آن داده است.

“من درک می کنم آنها گفت:” حفظ حریم خصوصی بیمار,’ اما من مطمئن هستم که آنچه را پایه و اساس قانونی است که” فیشر گفت. “من فکر نمی کنم که HIPPA برای مثال آنها را مانع از گفت که موسسات مراقبت بهداشتی ممکن است شیوع بیماری در آنها است.

“به همین دلیل من فکر نمی کنم که به دلیل Vanderbilt گزارش چگونه بسیاری از اعضای آن کارکنان باید آزمایش مثبت است. شما باید TSA گزارش چگونه بسیاری از چمدان گرداننده آزمایش مثبت است. شما در حال گرفتن مقدار زیادی از این اطلاعات از فردی ادارات و بنابراین من فکر می کنم اگر وجود دارد HIPPA نقض آن سازمان نمی خواهد انجام دهد.”

Lee اعلام کرد که دولت خواهد معکوس دوره و شروع انتشار شهرستان در سطح مرگ و میر اطلاعات در حال انجام coronavirus همه گیر — چیزی هم فرماندار و تنسی وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey قبلا کاهش یافته است به انجام. دولت گفته بود تنسی بود که در میان گروهی از کشورها از نظر قانونی موظف فدرال بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون است.

دولت قبلا نیز کاهش یافته است به مشخص کنید که کدام استان ها تا به حال موارد گزارش شده از این ویروس اما معکوس البته بعد از نصب فشار برای انجام این کار و برای افزایش شفافیت.

آنیتا Wadhwani و جوئل ایبرت کمک به این گزارش.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>