تنسی پزشکان اصرار لی به منظور ساکنان به ماندن در خانه برای مقابله با COVID-19

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

یک گروه از تنسی پزشکان خواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی بعد از ظهر یکشنبه به منظور Tennesseans به ماندن در خانه برای مبارزه با گسترش COVID-19 یک ویروس است که آلوده بیش از 500 نفر در سطح ایالت و برای محدود کردن عملیات کسب و کار برای خدمات ضروری است.

خود درخواست به لی آمد ساعت پس از او موظف رستوران ها و کافه ها برای محدود کردن عملیات خود را برای تحویل و از و گفت: ورزشگاه را ببندید. او همچنین دستور ساکنان برای محدود کردن تجمعات به 10 نفر اما او نمی رفتن تا آنجا که دیگر فرمانداران که به نام غیر ضروری برای کسب و کارهای نزدیک و برای ساکنان خانه بمانند.

“اقامت در خانه سفارش بسیار مهم است” دکتر هارون Milstone ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در ویلیامسون مرکز پزشکی گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی. “برای چند هفته به پناهگاه در خانه و یا امن در خانه یکی از ما تنها شانس برای کاهش گسترش ویروس.”

پزشکان گفتند که نزدیک به 2000 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالت تنسی امضا طومار برای پناهگاه در محل سفارشات همراه با 7000 ساکنان.

Milstone تقدیر لی برای گرفتن مراحل اضافی یکشنبه برای مبارزه با این بیماری است اما گفت که آنها سقوط کرد.

منظور اجرایی “قطعا کمک می کند اما ما یک راه طولانی برای رفتن” او گفت:. “یک پناهگاه در محل مورد نیاز است برای ما بزرگ دولت برای حفاظت از زندگی است.”

دکتر Tufik اسد بخشی از ريه و مراقبت بحرانی پزشکی واحد در ویلیامسون مرکز پزشکی گفت: او نگران بود در مورد تاثیر رخصتی بهار, سفر به مردم بازگشت از سفر در سراسر کشور و جهان است. بازگشت آنها می تواند خار “افزایش عمده ای” در این ویروس در آینده یک تا سه هفته است.

Milstone خواست کسانی که در بازگشت از سفر خود به قرنطینه. وی لی به نظر الزامی قرنطينه برای آن دسته از بازگشت از مناطق به شدت آلوده و یا از رخصتی بهار سفر.

Milstone همچنین توصیه می شود فرماندار اقدام به اجرای اجرایی خود را سفارش دهید. اگر بیش از 10 نفر هستند دیده می شود جمع آوری آنها باید شکسته شود.

اسد توصیف یک جوان بیمار در تنسی بدون هر گونه مشکلات پزشکی است که در یک ونتیلاتور “مبارزه برای زندگی خود را.”

“جوان از مردم می توانند از این” بشار اسد گفت. “افراد جوان می تواند بسیار بد از این است.”

اسد همچنین توصیف کارکنان که overworked و مواجهه با محدودیت در تجهیزات حفاظتی و کمبود لباس و دستکش و ماسک.

مهار سرعت انتقال ضروری است برای نگه داشتن کارگران پزشکی امن کافی تجهیزات حفاظتی گفت: دکتر دیوید Aronoff, رئیس بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. “آنچه که می کند این است که ما خرید زمان است,” او گفت:.

دکتر Devin شرمن, که با این نسخهها کار در ريه و مراقبت بحرانی پزشکی در ویلیامسون مرکز پزشکی گفت: او درک کرد که چرا برخی از ساکنان ممکن است دیدن این محدودیت های کسب و کار و ساکنان به عنوان تنبیهی به خصوص اگر آنها را زنده در مناطق روستایی شده اند که به شدت تحت تاثیر قرار در این نقطه است. اما با سلامتی کمتر منابع موجود در مناطق روستایی مهم است که دولت طول می کشد اقدامات سخت, او گفت:.

“این بسیار عفونی و آن را لمس در هر گوشه ای از این دولت مگر ما می توانید انجام یک کار خیلی بهتر از حفاظت از کل جمعیت گفت:” شرمن است که از اتحادیه های شهر دنیاست. “اگر شما از مراکز شهری مانند نشویل و ممفیس و Knoxville تاخت و تاز بیمارستان به طور کامل کامل وجود دارد برای رفتن به جایی برای رفتن… ما همه با هم هستیم.”

نشویل را امن تر در خانه سفارش بسته های غیر ضروری کسب و کار

در تنسی 505 موارد COVID-19 تایید شده اند و دو نفر فوت کرده اند از مسائل مربوط به این ویروس با توجه به مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت و مترو نشویل مقامات بهداشتی.

مترو, عمومی, وزارت بهداشت و درمان دستور نشویل ساکنان به ماندن در داخل و محدود کردن اقدامات خود در خارج از خانه خود را به “آنچه که کاملا لازم” برای کمک به محدود کردن تاثیر شیوع کروناویروس.

وزارت بهداشت را “امن تر در خانه سفارش” بسته همه غیر ضروری عملیات کسب و کار در نشویل آغاز و تا روز دوشنبه از طریق مه 6. ساکنان مجاز به رفتن به کار می کنند مگر اینکه آنها در “ضروری” خدمات مانند مراقبت های بهداشتی مدیریت پسماند و فروشگاه های مواد غذایی ،

تنسی محدودیت های بیشتر سهل انگاری در مقایسه با کشورهای دیگر

فرمانداران در کالیفرنیا و نوادا و ایلینوی را صادر کرد دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و نیاز به همه ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل. در مقابل لی اجرایی به منظور به طور خاص ایالات متحده است که آن را “نه دستور پناه در محل” یا “منع افراد از بازدید از مکان های لازم برای حفظ سلامت و رفاه اقتصادی.”

پزشکان و شهرداران خواست یک جهت مشابه در دو نامه به فرماندار این هفته است.

“این است که ما برآورد که ما زمان کمی برای صاف منحنی’ در وضعیت فعلی” پزشکان نامه متحده است. “چین و کره جنوبی را ساخته اند پیشرفت های بزرگ اعمال اقدامات محدود کننده. ما می پرسند که تنسی انجام همان.”

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>