تنسی, اعدام, اعدام زندانی نیکلاس تاد ساتون در صندلی الکتریکی پنج شنبه شب به مناسبت پنجمین بار دولت با استفاده از روش پس از سال 2018 است.

Sutton, 58 بود مرده در 7:26 p. m. EDT با توجه به تنسی بخش از اصلاح.

او 139th فرد را به مرگ در ایالت تنسی پس از سال 1916 و هفتم زندانی اعدام شده پس دولت از سر مجازات اعدام در ماه اوت سال 2018 است.

ساتون بود به جرم قتل چهار نفر از جمله مادر او دوروتی ساتون دبیرستان خود را دوست جان بزرگ و چارلز Almon. او محکوم به مرگ برای دخالت خود را در سلاح های سرد و کشنده از هموطنان اهل بیت کارل Estep در سال 1985.

تنسی در اصل مجموعه ای برای اجرای ساتون در سال 2015. تاخیر حقوقی مسدود شده است.

Sutton وکلای امیدوار دادگاه و یا رژیم صهیونیستی است. Bill Lee خواهد دخالت در این زمان. آنها با اشاره به مشکلات این دادگاه که او را محکوم به اعدام و به خود تحول قابل توجه در زندان که در آن اصلاح ماموران گفت که او تا به حال چند نجات زندگی می کند.

لی کاهش یافته است Sutton بخشش برنامه در اوایل این هفته. دیوان عالی ایالات متحده را تکذیب کرد یک درخواست برای یک اقامت چند دقیقه قبل از او قرار داده بود به مرگ.

ساتون بود 18 سال, پیر زمانی که او اقدام به کشتن ولگردی و قانونی شکنی که شوکه شده خود را در شرق تنسی جامعه است.

محققان آموخته به رسمیت شناختن آنچه آنها به نام “ساتون امضا” — بدن پیچیده شده در پلاستیک در زنجیر و وزن با بلوک های خاکستر.

او یک بازیکن کلیدی محققان در تلاش برای جابجایی این قتل عام که منجر کارآگاهان از دو کشور در جستجو برای اجساد افرادی که هرگز واقعا وجود داشته است.

ولگردی و قانونی شکنی قتل منجر به زندان و مرگ setnence

او را کشته و بزرگ خود را دوست دوران کودکی و Almon یک ناکسویل پیمانکار است. و سپس او را هدف قرار مادر بزرگ خود را که به تصویب رسید و او پس از دوران کودکی از سوء استفاده و غفلت و اعتیاد.

ساتون زدم ناخودآگاه او را با یک تکه چوب او پیچیده در پتو و کیسه زباله زنجیر او را به یک بلوک خاکستر انداخت و او را زنده به Nolichucky رودخانه در Hamblen شهرستان است. او غرق در آبهای یخی کالبد شکافی یافت.

دوروتی Sutton دختر گزارش گم شده خود را هنگامی که او را نشان نمی دهد تا برای صرف شام در روز کریسمس در سال 1979.

ساتون در نهایت منجر به مقامات بزرگ را از بدن پس از یک هیئت منصفه او را به جرم قتل درجه اول در مادر او را کشته و او را محکوم به زندگی در زندان است. او می خواهم به کشته شدن بزرگ, 19 در سفر به ماونت استرلینگ, N. C., و به خاک سپرده شد و بدن خود را در یک قبر کم عمق در اموال که متعلق به Sutton عمه.

در اکتبر سال 1979 او به ضرب گلوله Almon و ریخته بدن خود را در کارولینای شمالی معدن. جستجوگران در بر داشت که جسد تنها پس از صرف هزاران دلار برای جستجو در سایر نقاط به عنوان Sutton منتقل داستان خود را.

کمتر از پنج سال به زندان Sutton کمک چاقو کارل اسحاق Estep یک کودک محکوم متجاوز از Knoxville بیش از سه ده بار Jan. 5, 1985, در, Morgan County منطقه ای Correctional Facility.

این زمانی بود که یک هیئت منصفه محکوم Sutton به مرگ است.

وکلا استدلال می کنند Sutton تغییر از قلب

ساتون نیست اختلاف نقش خود را در چهار قتل اما وکلای او گفت: سابقه دوستی در پشت میله ها و دیگر کاهش عوامل نشان داد او سزاوار رحمت است.

ناکافی محاکمه نمایندگی تا به حال با یکدیگر Sutton فرصت برای جلوگیری از اعدام آنها گفت. آنها اضافه شده “فراگیر ترومای دوران کودکی” تا به حال منحرف مغز خود را.

پدر او “بود که خشونت های توهین آمیز و بی ثبات مردی که رنج می برد از بیماری شدید روانی تلاش میکردند با سوء مصرف مواد بود و بارها و بارها نهادینه شده” نرم افزار به عنوان خوانده شده.

ساتون شروع به مصرف مواد مخدر با پدرش 12 وکیل او نوشت: آغاز مادام العمر اعتیاد.

Sutton وکلا گفت که او “رفته از یک زندگی-یادداشت برداری به یک نجات دهنده زندگی” پس از تبدیل شدن به هوشیار در زندان است.

او را عفو نرم افزار اشاره کرد حساب از سه زندان افسران که گفت: Sutton پا به صرفه جویی در زندگی خود را هنگامی که او را به دو بار پله بین کارکنان و عصبانی زندانیان منتشر بالقوه کشنده در تضاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de