تنسی مزارع تغییر از تهیه رستوران به تغذیه خانواده

این هفته از روز جمعه 13th زمانی که صخره دیویس صاحب خوک و برگ مزرعه در مناطق روستایی Summertown یک تماس از یکی از بزرگترین مشتریان Nashville, رستوران Catbird صندلی گفتن این که آنها را بسته و نمی خواهد نیاز به یک منبع تخصصی پرورش خوک.

در خوک و برگ که نشسته در میانه تنسی بالا جنگل بر روی یک خط الراس در نزد جامعه مزرعه Davis, همسر جنیفر Albanese و تیم خود را تولید و صنعت گوشت خوک صنعتگر سبزیجات و گل های شاخه بریده با استفاده از آب حوضه آبریز, انرژی خورشیدی, بازیافت مواد مغذی و کم تا یا no-till کشت در محیط زیست طراحی شده بهره برداری است.

پس از مدت دیویس’ دیگر بالای مشتریان – بیشتر نشویل سرآشپزها – سمت چپ پیام های مشابه. خود را منبع اصلی کسب و کار بود ریزد به عنوان مقررات جدید تصویب شد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای کاهش هزینه های او فرستاده حمل و نقل از خوک به محلی پردازنده.

“این یک رستوران پس از دیگری و سپس شهردار از نشویل به نام همه رستوران ها برای نزدیک,” دیویس گفت:. “ما سرمایه گذاری های زیادی و به دنبال به جلو به واقعا موفق شود.”

سپس کشاورزان’ بازار بسته است.

“کشاورزان ما در زندگی, امید,” دیویس گفت:. “امید است که وجود دارد در حال رفتن به تقاضا است. این اتفاق نمی افتد.”

مزرعه محور به شناور باقی می ماند

بدون خود بزرگترین مشتریان دیویس و Albanese می دانستم که آن را روز قبل از آنها می خواهم که اجازه دهید به کارکنان بدون منبع جدید درآمد.

پاسخ این بود یک تغییر عمده از تهیه رستوران به تغذیه خانواده راهاندازی قبلا به حالت تعلیق در جعبه سفارش خدمات و ارائه خرید و فروش آنلاین برای مشتریان که معمولا پشتیبانی مزرعه در بازارهای محلی.

“ما تا به حال به تغییر همه چیز را به جامعه حمایت, کشاورزی, مدل,” دیویس گفت:. “ما تحویل و رها کردن-آف. ما دوباره کل سایت و قرار دادن یک فروشگاه آنلاین است.”

آنها ایجاد ویدئوها که مشتریان آموزش نحوه استفاده از وب سایت جدید و راه اندازی یک سیستم جدید برای بسته بندی و آماده سازی سفارشات فردی برای تحویل.

آنها شروع به به روز رسانی سیستم برای تمیز کردن تمام ارسال محصولات به مشتریان و شروع به ایجاد یک محل فروشگاه.

به جای شلوغ مرکز شهر رستوران مزرعه در حال حاضر در درجه اول تامین خانواده در Maury لارنس و لوئیس استان ها با گوشت و سبزی و سبزیجات است.

“ما اقتباس” دیویس گفت:. “بود که تغییر یک شبه و ما تا به حال با آن را اجرا کنید به عنوان سریع که ممکن است. در حال حاضر آن را در مورد تلاش برای پیدا کردن بیشتر تقاضا برای محصولات ما از آنجا که ما هنوز هم در حال رشد و امیدوار است که محصول ما به فروش می رساند و قصد دارد بیشتر و بیشتر مردم مایل مواد غذایی محلی.”

در دو روز اول از افتتاح مزرعه, فروشگاه آنلاین, Davis فروخته شده از گوشت خوک منجمد.

مزرعه نیز به طور مداوم فروش تخم مرغ عرضه شده در حدود 50 جوجه ها که پرسه زدن اموال.

دیویس گفت: در حال اجرا برنامه های جدید نیاز به زمان بیشتر و مواد از معمول خود را عمل به عنوان هر سفارش پردازش صعود و سپس دو بررسی می شود.

“این همه در مورد ایجاد روند,” دیویس گفت:. “ما مردم است. فقط آن را راه اندازی زیرساخت ها است. با انبوه گوشت خوک کشتی پنج حیوانات به پردازنده و سپس کشتی کل لاشه به رستوران و من انجام می شود. این راه من را به دو گوشت خوک لغو احکام صادره ی و بیکن و مطمئن شوید که آن را می رود به کیسه های فردی.”

اضافه کردن محصولات گیاهی

دیویس گفت که خوک و برگ مزرعه به سرعت خود را متنوع در محصولات زراعی در حال رشد بیشتر سبزیجات و کاهش تولید آن محبوب کاهو که معمولا نیز به بالا پایان چندین رستوران در نشویل.

“این است که هنوز یک موضوع استرس زا,” دیویس گفت:. “ما در حال ارائه همه چیز را که ما می توانیم برای راحتی و – رها-کردن سایت و به مردم درب.”

“من فکر می کنم آن است که برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از صنعت رستوران می شود روی پای خود. ما نیاز به کشف کردن سیستم ها و فرآیندهای,” دیویس گفت که کشت گیاهان در سراسر کشور و در آمریکای لاتین است.

“ما در این صنعت بیش از هر کسی همیشه می داند گفت:” لی پیت, مدیر ارتباطات تنسی Farm Bureau. “آنها در حال آزمایش هستند و مانند هر کس دیگری. آن را نمی کند فقط از فروشگاه های مواد غذایی, و ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ مزارع شناور. آن را بخشی از امنیت ملی ما.”

به عنوان قفسه های فروشگاه در حال تخلیه Maddox می گوید: توزیع زنجیره تامین در حال انتظار برای گرفتن.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از توجه به کمبود مواد غذایی و یا ترس و ما متوجه آن محلی مصرف کنندگان تمرکز تلاش های خود را برای خرید به صورت محلی از کشاورزان می دانند که به اطمینان حاصل شود که آنها سالم هستند,” دیویس گفت:. “قادر به دریافت مواد غذایی تازه را به مردم درب خانه است یک معامله بسیار بزرگ و مردم بسیار استقبال و خدا را شکر.”

در شمال Maury County جامعه Williamsport جان Dysinger از بخشنده نعمت مزرعه گفت: این عملیات تا به حال تعلیق سفارشات جدید به جامعه خود-پشتیبانی کشاورزی برنامه; برنامه دارای هفتگی وانت در Nashville, Brentwood و کلمبیا.

“ما کاملا آماده برای تقاضا و یورش است که ما تا به حال” Dysinger گفت. “ما تا به حال افرادی که با ما برای 20 سال است. این چیزی است که جامعه واقعی است.”

“وجود دارد این است که واقعی بودن است که اتفاق می افتد زمانی که شما با کسی که در حال رشد مواد غذایی” گفت: Pam Dysinger. “مواد غذایی ما می آید مستقیما از مزرعه ما. هیچ کس دیگری آن دسته. به نظر من که به نظر می رسد مانند آن خواهد بود و آرامش.”

رسیدن به مایک تعمید در [email protected] و @MikeChristenCDH

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>