تنسی مربیان فوتبال نشان دادن ارتباط عمیق در توییتر تصویری

تنسی تیم فوتبال مربیگری کارکنان اتصالات اجرا ،

در یک ویدیو ارسال شده در مقام تنسی فوتبال حساب توییتر در یکشنبه linebackers مربی برایان Niedermeyer و گسترده ای از گیرنده های مربی توپ را روی گوه مارتین در حال به چالش کشیده شده توسط مدیر استخدام محتوای رس بولینگر به معروف ترین افراد می دانند که در یک زوم تماس بگیرید.

برای اولین بار به عضویت توسط Jamal لوئیس که بازی در حال اجرا پشت در تنسی از 1997-2000 و برنده مسابقات قهرمانی ملی با مارتین در سال 1998 فصل است.

از آنجا نمایندگان از ورزش حرفه ای مانند بیس بال لیگ NFL و NBA پیوست. ESPN و تلویزیون دیگر شخصیت ها از جمله کمدین پریدند در برخی از نقطه و هنرمندان موسیقی از کشور به رپ تمام شد اختصاص در برخی از نقطه.

البته تنسی مربی جرمی Pruitt پیوست اما او گریختم مسئولیت اضافه کردن یک فرد معروف او می دانست.

“من حتی نمی خواهد می دانم که چگونه” Pruitt گفت. “”من پس از 2 و 4 ساله در اطراف و آنها در حال جنگیدن و مبارزه است.”

در همه 44 نفر بودند بخشی از کنفرانس تلفنی در برخی از نقطه.

در علاوه بر این به لوئیس سابق جلد که پیوست شد Joey, Kent, Jason ویتن جاش دابز, Peyton Manning, چارلز دیویس Jauan Jennings, Curt Maggitt Grant ویلیامز و ران ذبح کردن.

زمان تنسی کارفرمایی جارت Guarantano اضافه شد به عنوان به خوبی.

تنسی مربی بیس بال تونی Vitello و داجرز چپ fielder Mookie بتی که امضا به بازی با دو جلد قرار گرفتند.

ویلیامز که در حال حاضر در حال پخش به صورت بوستون سلتیکز پیوست شده توسط NBA هموطنان Tacko سقوط نیز سلتیک کریس پل و Mo بمبه.

ناکسویل شهردار Glenn Jacobs سابق کشتی گیر حرفه ای و تیتوس اونیل همچنین یک کشتی گیر حرفه ای است که بازی فوتبال در فلوریدا بودند در تماس است.

منینگ کشور افزوده خواننده Brad Paisley و دو سنگ در سراسر کشور بیمه, صدای جرنگ جرنگ, به عنوان جفت باید ستاره دار در سال های اخیر تبلیغات برای این شرکت است.

Darius Rucker, Thomas Rhett و جان Langston نیز از موسیقی کشور جامعه است.

سابق تنسی تیتان ادی جورج ملحق شد توسط Randall Cobb سابق الکوا دبیرستان standout وس Welker, Nelson Agholor و Ahman سبز از NFL رتبه.

بزرگترین نام خانواده در سرگرمی به تاریخ بود کمدین کوین هارت پس از رپر LL Cool J که بسته این ویدئو با برخی از مشاوره.

“تلاش برای متقاعد کردن هر کس به ماندن در آن را مانند نگهداری از گربه,” او گفت:. “من فقط آرزو می کنم بهترین ها را برای همه خانواده. شما می دانید من باید حداکثر احترام را برای شما هر آنچه که شما نیاز دارید. این همه عشق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>