تنسی فوتبال می شود دوم تعهد از روز پس 4 ستاره در حال اجرا بازگشت کودی قهوه ای تعهد

تنسی فوتبال خود را به دست آورده دوم تعهد از روز یکشنبه بعد از ظهر با علاوه بر این از چهار ستاره در حال اجرا بازگشت کودی قهوه ای است.

براون در زمان به توییتر به تعهد خود شناخته شده است حدود یک ساعت پس از سه ستاره پشت دفاعی ده’Shawn Rucker اعلام تعهد خود را.

او به عنوان رتبه شماره 9 در حال اجرا در کشور و شماره 11 چشم انداز در گرجستان در 247Sports کامپوزیت رتبه بندی.

“من ساخته شده من تصمیم” قهوه ای در توییتر نوشت.

براون همچنین دوم در حال اجرا بازگشت به پیوستن به تنسی 2021 کلاس در سه روز گذشته زیر Tiyon ایوانز بالا وارد کالج در حال اجرا به عقب که مرتکب در روز پنج شنبه.

او هفتمین چشم انداز برای ارتکاب به تنسی در هفته گذشته پیوستن پنج ستاره linebacker ترنس Lewis, چهار ستاره گیرنده گسترده جولیان نیکسون چهار ستاره دفاعی پشت کمر Wilcoxson و پنج ستاره دفاعی پایان دیلن بروکس و همچنین ایوانز و Rucker.

قهوه ای برداشت تنسی ارائه می دهد بیش از Auburn گرجستان ایالتی اوهایو و دیگران.

6-پا-0, 225 پوند قهوه ای به جلد یک bruiser در حال اجرا بازگشت. او با عجله برای 1,676 متری و 20 touchdowns و به طور متوسط 7.8 متری در هر حمل در طول تاریخ و در فصل Parkview دبیرستان در Lilburn گرجستان.

تنسی 2021 کلاس در حال حاضر 17 تعهدات عمومی. کلاس رتبه سوم را در کشور و برای اولین بار در ثانیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>