تنسی فوتبال به دست آوردن زمین در حال اجرا در ثانیه شرقی | آدامز

گرجستان باید به خوبی مواجه نگردند در حال اجرا به عقب که دقیقا نمی واجد شرایط به عنوان اخبار.

این بازی در حال اجرا است بزرگترین تفاوت بین سه زمان دفاع SEC شرق قهرمان جورجیا و فلوریدا است که در مورد علاقه به جابجایی the Bulldogs در بالای بخش توسط برخی از فصل نشریات.

در اینجا چگونه من رتبه لشکر پشت در حال اجرا:

گرجستان: The Bulldogs هرگز به نظر می رسد به مرور به استخدام می آید پشت در حال اجرا. پنج ستاره signee کندال میلتون (6-پا-1, 220 پوند) آخرین علاوه بر.

او را به پیوستن به یک منادی بازیگران سابق استخدام در موقعیت. بر اساس گرجستان استرلینگ رکورد در حال اجرا در پشت یکی از آنها احتمالا خواهد بود 1,000-حیاط متهور.

ضمیر سفید که غلبه بر چندین آسیب های زانو است و مورد علاقه را به نفع خود شروع کار است. سفید و یک ستاره پنج signee منعکس بازگشت از صدمات به عجله برای 408 متری در فصل گذشته به عنوان D’Andre سریع نسخه پشتیبان تهیه.

Kenny مک اینتاش و جیمز کوک ارائه خواهد شد بیشتر در عمق در موقعیت. هر یک با عجله برای بهتر 6-حیاط متوسط در هر حمل در حالی که بازی صرفهجویی در 2019.

تنسی: این جلد تلاش برای اجرای توپ به طور مداوم برای بسیاری از 2019 فصل است. مخالف اجرای سیستم دفاعی احتمالا خواهد بود که آنهایی که مبارزه در سال 2020 است.

اریک خاکستری نشان داد نشانه هایی از تبدیل شدن به یک آینده SEC ستاره با بازی او در دو بازی گذشته خود در اول فصل است. او با عجله برای 246 متری و سه touchdowns در برابر Vanderbilt بود و به نام Gator کاسه MVP پس از پیشرو جلد به باز گشت پیروزی ایندیانا است.

او را به تیم با جانباز Ty چندلر به قدرت UT را در حال اجرا بازی که باید پیشرفته با تجربه خط حمله. چندلر است و با عجله برای بیش از 600 متری در هر یک از دو فصل گذشته.

کنتاکی: به Wildcats باز خواهد گشت Asim رز و Kavosiey دود که ترکیب را به عجله برای بیش از 1400 متری در فصل گذشته.

گیرنده-تبدیل-کارفرمایی لین Bowden بود در حال اجرا ستاره فصل گذشته تیم می دود و هنوز باید رشد بدون او. آنها احتمالا نمی خواهد ارائه Wildcats با Bowden بزرگ-بازی بازی قابلیت ،

چهار بازگشت استارت در توانمند خط حمله کمک خواهد کرد. بنابراین مربی خواهد شد علامت Stoops’ تاکید بر قدرت بازی در حال اجرا.

Missouri: ببر جدید’ مربی ایلیا Drinkwitz نباید هیچ مشکل بدانند این تیم توهین آمیز قدرت است. میسوری را بازگشت دو ثابت پشت در حال اجرا.

ارشد لری Rountree در حال حاضر 2,748 حرفه متری عجله و هرگز با عجله کمتر از 700 متری در هر یک از سه فصل با ببر. ضعیف بازی در خط حمله نهفته خود آمار در فصل گذشته.

تایلر فارس شد, یک کوچکتر اما shiftier در حال اجرا بازگشت دوباره را ببر یک تغییر سرعت در این موقعیت. Ramy با عجله برای 457 متری و 32 پاس برای 356 متری در فصل گذشته.

داوسون داونینگ اضافه خواهد شد بیشتر تجربه در حال اجرا بازگشت.

کارولینای جنوبی: این Gamecocks فقط می توانیم امیدوار باشیم که MarShawn Lloyd است که به عنوان خوب به عنوان خدمات استخدام کنم. اگر او می تواند برنده شدن در شروع کار به عنوان یک دانشجوی سال اول.

سخت در حال اجرا کوین هریس که وزن 225 پوند صدمه دیده بود در فصل گذشته اما به اندازه کافی برای نشان دادن توانایی های بالقوه خود. Deshaun فنویک (230 پوند) است یکی دیگر از بزرگ به عقب است.

فلوریدا: Gators را از دست Lamical Perine که با عجله برای بیش از 1500 متری در دو فصل. چه مانده از فلوریدا در حال اجرا پشت سپاه بیشتر در مورد پتانسیل از تولید.

Dameon پیرس بالغ بر 729 متری دو فصل گذشته. ملک دیویس تا دیدم سرعت خود را در زمان است اما 673 متری در ترکیب سه فصل گذشته. سالم ماندن یک چالش بوده است.

میامی انتقال لورنزو Lingard سابق پنج ستاره استخدام وارده پایان فصل مصدومیت زانو در نیمه راه از طریق خود دانشجوی سال اول فصل در سال 2018 و در تنها دو بازی فصل گذشته.

Gators بتواند خود را در حال اجرا بازی دادن بیشتر حمل به گیرنده گسترده Kadarius Toney که 419 متری عجله گذشته سه فصل است.

Vanderbilt: The Commodores از دست داد در یک زمان در حال اجرا به عقب Ke’Shawn Vaughn. وجود دارد دلیلی برای آنها را به بیشتر خوش بینانه در مورد این موقعیت از بسیاری از دیگران.

Keyon بروکس که حمایت Vaughn فصل گذشته به خوبی به عنوان یک دانشجوی سال اول. او با عجله برای 252 متری و 16 پاس در نقش پشتیبان گیری.

Jamauri ویکفیلد از دست رفته بیشتر از فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی اما عجله برای 353 متری در سال 2018 است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>