تنسی برجسته خود را در فوتبال با پایان فصل در شش بازی برنده خط خط. اما آن چیزی دیگری با اتمام سوم در ثانیه ایست.

پس از بازگشت به عقب در آخرین محل پس از اتمام در بخش Vols منتقل گذشته Vanderbilt, کنتاکی, میسوری و کارولینای جنوبی است. با نگه داشتن فلوریدا و جورجیا موضوع دیگری است اما تنسی باید با معدودی موارد استثنا – پیش افتادن از بقیه بدست آورد.

به همین دلیل اخیر استخدام رتبه های قابل توجهی هستند. گرجستان No. 1 در 247Sports کامپوزیت فلوریدا است که شماره 8 و تنسی است شماره 10.

کارولینای جنوبی در شماره 18 به حال آینده-بالاترین رتبه جذب کلاس در بخش.

UT هدف باید ابتلا به گرجستان و فلوریدا. اما آن را نیز نیاز به نگه داشتن فاصله خود را از امثال کنتاکی و کارولینای جنوبی است.

که به عنوان آسان نیست آن را به عنوان یک بار بود و نه فقط به این دلیل که Vols نیست برنده این بخش از سال 2007. کنتاکی و کارولینای جنوبی هر دو جذب بهتر از آنها یک بار بود. در واقع SEC شرق تیم به طور کلی باید برداشت خود را استخدام.

شما می توانید اندازه گیری است که توسط بیش از, استخدام, رتبه بندی. شما همچنین می توانید اندازه گیری آن توسط quarterbacks.

کالج فوتبال کارفرمایی-بازی رانده تر از همیشه. اگر شما می خواهید برای برنده مسابقات قهرمانی در هر سطح شما بعید است برای انجام این کار با چیزی بیش از یک سرپرست در کارفرمایی. شما نیاز به یک بازیساز.

اکثر SEC تیم نمیفهمد که از. Vanderbilt تنها برنامه در این بخش است که نمی باید حداقل یک چهار ستاره کارفرمایی در فهرست خود را.

کنتاکی چهار ستاره کارفرمایی احتمالا نمی خواهد کمک Wildcats در سال 2020 است. اگر Auburn انتقال جوی Gatewood به نشستن در فصل آینده او هنوز هم می توانست سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده – آغاز در 2021.

هریسون بیلی, چهار ستاره signee در سال 2020 کلاس می تواند UT کارفرمایی را از آینده است. او همچنین اضافه خواهد شد به تنسی کارفرمایی عمق.

این جلد را به یک پنجم سال ارشد سابق چهار ستاره استخدام جارت Guarantano بازگشت در کارفرمایی. همچنین برایان Maurer آغاز شده و برخی به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2020 است.

اما با نگه داشتن جورجیا و فلوریدا در کارفرمایی باقی خواهد ماند یک چالش است.

پس از از دست دادن سه سال استارت جیک فروم به NFL, the Bulldogs اضافه شده ویک فارست کارفرمایی جیمی نیومن به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال. آنها همچنین امضا چهار ستاره کارفرمایی کارسون بک این استخدام چرخه.

و وجود دارد می تواند بیشتر کارفرمایی کمک در راه برای گرجستان است. آن را دریافت تعهد از پنج ستاره کارفرمایی براک Vandagriff در 2021 کلاس. او را به عنوان شماره 1 pro-سبک کارفرمایی در کلاس.

فلوریدا نیست slacking خاموش در حوزه کارفرمایی ، در حالی که کایل Trask آن است بازگشت استارت با استعداد پشتیبان اموری جونز خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم در سال 2020 می تواند از او پیشی. فلوریدا نیز اضافه شده چهار ستاره کارفرمایی آنتونی ریچاردسون در اخیر آن امضای کلاس.

حتی کارولینای جنوبی است جذب و در کارفرمایی. آن آغاز خواهد شد 2020 فصل را با سه چهار ستاره quarterbacks در فهرست خود را.

که یکی دیگر یادآوری است که اگر شما امیدواریم که برای به حرکت در ثانیه شرقی – و یا فقط زمین خود را نگه دارید – شما نیاز به خوبی غنی شده در کارفرمایی.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im