تنسی فوتبال قصد دارد برای دور دیگری از COVID-19 آزمون

تنسی, بازیکنان فوتبال و اعضای هیات تست خواهد شد دوباره برای COVID-19 پس از چهارم جولای آخر هفته مربی جرمی Pruitt گفت: در طول یک ظاهر در “دن پاتریک نشان می دهد.”

“(پزشکی کارکنان خواهد شد) باید یک برنامه زمانی که آنها دوباره به همه در برنامه های ما آزمایش” Pruitt گفت.

تا کنون جلد بيش از هر آزمون مثبت در میان بازیکنان فوتبال, Pruitt گفت.

بازیکنان و اعضای کادر تست شد و بازیکنان پس از بازگشت به دانشگاه در ماه ژوئن به صورت داوطلبانه تمرینات. Pruitt گفت: پس از آن که یک فارغ التحصیل دستیار آزمایش مثبت است.

از آن زمان به بعد ورزشی وزارت تایید کرده است که دو مرد بازیکنان بسکتبال آزمایش مثبت شد و در قرنطینه.

“ما نگران بوده ام در مورد چیزهایی که ما کنترل بیش از” Pruitt گفت: در رادیو و تلویزیون ظاهر. “هنگامی که ما در اینجا و ما باید آزمون و ما نمی اند (مثبت) ما به نوعی خودمان را کنترل محیط اطراف است. بنابراین در برنامه ما انجام داده ایم یک کار بسیار خوبی که در این تابستان. ما رو برای ادامه به انجام این کار است.”

Pruitt نمی خواهد حدس و گمان در مورد چگونه بسیاری از طرفداران ممکن است اجازه داده شود در Neyland ورزشگاه اگر یک فصل بازی در پاییز امسال گفت: “در بسیاری از زمان در حال حاضر و پس از آن.”

جلد دو و میدانی مدیر فیلیپ Fulmer گفت ناکس اخبار در ماه ژوئن و تصریح کرد در مصاحبه با نشویل را 104.5-FM دو هفته بعد – که تنسی برنامه را بدون محدودیت ظرفیت در Neyland ورزشگاه. Fulmer به ذکر است که این برنامه ممکن است تغییر و هیچ تصمیم رسمی ساخته شده است.

“اگر آنها به طور کامل باز کردن ورزشگاه, من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت 100,000 وجود دارد” Pruitt گفت: در رادیو نشان می دهد.

جلد بازیکنان فوتبال آغاز شد ژوئن 8. مردان و زنان بسکتبال بازیکنان اجازه داده شد برای بازگشت به دانشگاه ژوئن 15. دیگر سقوط های ورزشی ورزشکاران انتظار می رود به بازگشت به دانشگاه در اوایل ماه جولای.

پس از بازگشت به دانشگاه ورزشکاران رفت و از طریق یک فرایند آزمایش. آنها دریافت یک بینی گرد و خاک برای تشخیص عفونت فعال و یک آنتی بادی آزمایش خون برای تشخیص عفونت قبلی.

در حالی که تنسی تایید نشده هر آزمون مثبت در میان بازیکنان فوتبال, بسیاری از مدارس دیگر باید با برخورد دو رقمی مورد می شمارد. Clemson هفته گذشته اعلام کرد که 37 120 بازیکنان باید آزمایش مثبت است.

COVID-19 مورد نیز در بخش هایی از این کشور در چند هفته گذشته تجدید برخی از شک و تردید است که یک فصل برگزار خواهد شد در این پاییز.

در آن موضوع هم Pruitt نه حدس و گمان.

“ما کادر پزشکی انجام داده است یک کار برجسته گرفتن بازیکنان ما بازگشت و کار یک طرح و از طریق SEC,” او گفت:. “ما به انجام یک کار خوب در اجرای این طرح ما رو برای ادامه به انجام این کار است.”

تنسی فصل برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 5 برابر شارلوت در Neyland ورزشگاه.

داوطلبانه تمرینات را در مجموعه ای به ادامه تا جولای 13, زمانی که تیم ممکن است به موسسه اجباری قدرت و تهویه تمرینات و بررسی فیلم. شروع جولای 24, تیم ممکن است به ترکیب راه رفتن را از طریق فعالیت های که شامل یک فوتبال قبل از پیشرفت به شیوه های سنتی دو هفته بعد.

NCAA تعیین شده Aug. 7 به عنوان روز پیش فصل تمرین مارس آغاز خواهد شد.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>