تنسی فوتبال قصد دارد ‘به هرزه شش بچه ها در کارفرمایی به عنوان بهار عمل آشکار

تنسی باز بهار تمرین روز شنبه با یک دیگر کارفرمایی تکرار خط از آن به ویژه چند سال گذشته است.

این جلد از ویژگی های پنج کمک هزینه تحصیلی quarterbacks این بهار رهبری ارشد جارت Guarantano که آغاز شده و از هفت بازی در فصل گذشته. رشته برایان Maurer و J. T. Shrout همچنین از آغاز بازی ها در سال 2019.

پشت سر آنها هستند اوایل enrollee اول هریسون بیلی و جیمی تعطیلات. بیلی بالاترین امتیاز تنسی کارفرمایی signee پس از امضای Guarantano در سال 2016 شروع خواهد شد در پایین نمودار عمق پشت returners.

“خوب وجود دارد رقابت وجود دارد,” مربی جرمی Pruitt گفت: پس از عمل. “همه کسانی که بچه ها رو بسیاری از تکرار امروز.”

در میان پیاده روی فایرفاکس, Kasim هیل دریافت بیشترین تکرار در روز سه شنبه باز-مشاهده دوره های مشغول به کار در بین بیلی و تعطیلات.

“این طرح در حال حاضر به هرزه شش بچه” Pruitt گفت. “اگر وجود دارد یک نقطه در زمان است که ما احساس شاید کسی حذف theirself پس بدیهی است که ما را دریافت کنید (پایین) پنج, چهار, سه, هر آنچه در آن است.

“رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از فرصت ها برای می اندازد و به نوعی ایجاد برخی از شیمی در حمله سمت توپ.”

Guarantano است 25-بازی استارت که وارد بهار به عنوان مرد به ضرب و شتم برای این کار است.

“جارت یک مرد که تا به بسیاری از توپ” Pruitt گفت: “و من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در تمام سه نفر از کسانی که (returners) وجود دارد مقدار زیادی از مثبت که آنها انجام می دهند. ما باید برای از بین بردن اشتباهات چند که ما بیش از سال گذشته است. با یک سال دیگر در این سیستم که چیزی که آنها روی آن کار کرده ایم.”

موقعیت تغییر

اردن آلن تمرین با تنگ می رسد پس از گذراندن قبلی خود دو فصل در تنسی به عنوان یک linebacker. تاریخ و دانشگاه, انتقال, Allen نیست بازی فصل گذشته پس از تحمل یک پاره فلکسور ران. او شش تکل در سال 2018 است.

این جلد مورد نیاز پایان تنگ عمق پس از خروج از استارت Dominick وود-اندرسون و اندرو کریگ. Austin پاپ بازده به عنوان یک اجرا-مسدود کردن انتهای تنگ. او را در جلد ” تنها گزینه ای که خیلی تجربه بازی.

آلن همچنین گیرنده گسترده و تنگ پایان در دبیرستان قبل از تبدیل به linebacker در تاریخ و کالج.

“او می خواست به حرکت به سمت توهین آمیز از توپ و ما می دانیم که او یک مجموعه مهارت وجود دارد و ما نیاز به برخی از عمق وجود دارد” Pruitt گفت.

Darel میدلتون شیوه های پس از دادگاه تاریخ

دفاعی lineman Darel میدلتون شرکت در تمرین یک روز پس از ساخت اولیه دادگاه ظاهر در بزه اتهام حمله های داخلی و مسمومیت های عمومی پس از اتهامات او دو بار هل دوست دختر خود را و باعث آسیب خود را.

منچستر است و با توجه به عقب در دادگاه برای یک مارس 30 بنرهاي. ارشد ساخته شده 28 پردازد در فصل گذشته و چهره ای برجسته در جلد’ خط دفاعی.

کوپر ذرت برای بهار

دانشجوی سال اول offensive lineman کوپر Mays یکی از جلد چهار اولیه ثبت نام را کنار می شود برای زمستان تمرین.

Pruitt گفت: ذرت به حال عمل جراحی در مدت کوتاهی پس از ثبت نام این ترم برای تعمیر استرس شکستگی در پای راست خود را که او با بازی در طول فصل ارشد در ناکسویل کاتولیک.

بعدی

این جلد را عمل دوباره پنج شنبه قبل از گرفتن یک استراحت تا مارس 24. تنسی است شکستن بهار در هفته آینده.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>