تنسی بازیکن فوتبال براندون دیویس رنج می برد گلوله زخم برای درمان آسیب

تنسی بازیکن فوتبال براندون دیویس دچار زخم گلوله در پای او را در یک حادثه در دست بررسی توسط ناکسویل ،

او منتقل شد به دانشگاه تهران مرکز پزشکی و درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

یک ناکسویل افسر پلیس بود پرچم در 12:32 صبح شنبه در خارج از شهر Bar & Grill در کامبرلند خیابان مورد یک فرد مبتلا به زخم گلوله. این افسر نوشت: در یک حادثه گزارش به دست آمده توسط ناکس خبری که دیویس به نظر می رسد به یک کالیبر کوچک زخم گلوله در بالا سمت چپ پا بود که با کمک چند نفر از افراد.

دیویس یک دانشجوی سال دوم دفاعی برگشت گفت: “در داخل شهر Bar & Grill زمانی که او شنیده ام یک گلوله و احساس درد در پای او و که او “تا به حال هیچ ایده که او را به ضرب گلوله و یا چرا.” دیویس’ هم تیمی دفاعی دوم پشت Trevon گل افسر گفت: او در داخل نوار با Davis هنگامی که تیراندازی رخ داده است اما او نیز نمی دانم که شات دیویس.

افسران جستجو نوار و پیدا نکردم هر پوسته پوسته و یا خون و قادر به قرار دادن هر کسی که در داخل نوار است که شنیده ام هر اثر شلیک گلوله یا که دیدم دیویس و گل در بار قبل از تیراندازی. یک افسر شنید چند نفر می گویند که دیویس شات خود را در پا با توجه به حادثه گزارش.

Davis, 20, a New Orleans, مادری که امضا به عنوان سه ستاره چشم انداز به نظر می رسد در یکی از بازی های فصل گذشته پس از بازی در هر بازی در طول یک اشتباه در سال 2018.

تنسی ورزشی مقامات بخش نیست اظهار نظر در این حادثه.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>