جرمی Pruitt سوم جذب کلاس بهترین کلاس برای تاریخ.

تنسی 2020 کلاس رتبه 10 در سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت رتبه بندی. اگر چه کلاس را شامل نمی شود هر پنج ستاره چشم انداز ویژگی های آن 13 با چهار امتیاز ستاره.

این جلد گرد کردن کلاس با یک جفت شده در امضای ملی روز در اوایل این ماه.

Tennessee football ضرب و شتم نویسندگان بلیک Toppmeyer و مایک ویلسون ظرف استخدام superlatives.

بزرگترین پیروزی

Toppmeyer: کارفرمایی هریسون Bailey

این یکی آسان است. Pruitt اول دو امضای کلاس نمی عبارتند از: چهار یا پنج ستاره کارفرمایی. این کلاس تا به حال به یک ساخت بیلی رکن اصلی این کلاس. این جلد ضرب و شتم میشیگان در ماه نوامبر 2018 برای بیلی تعهد و او هرگز waffled. چهار ستاره چشم انداز امتیاز به عنوان سوم-بهترین نرم افزار-سبک چشم انداز در سال 2020 استخدام در کلاس 247Sports, Bailey پروژه به عنوان تنسی کارفرمایی از آینده است.

ویلسون: پشت دفاعی Keshawn لارنس

این یک بدون brainer است. تنسی نگه داشته و دولت را برتر بازیکن در دولت برگزار شد و خاموش اوکلاهما برای لارنس خواهد شد که اوایل مشارکت کننده. لارنس کامل دفاعی را برای فوتبال مدرن – hard-hitting پشت دفاعی که می تواند پوشش. روی جلد نشان داد او شروع خواهد شد در cornerback اما تطبیق پذیری خود قابل توجه است. او می تواند یک رویای nickelback که به طور فزاینده ای آرزو نقش.

بزرگترین از دست ندهید

Toppmeyer: پایان دفاعی ضربه فیلم های پورنو کار Ojulari

این جلد بیشتر خود برگزار می شود استخدام در کلاس با هم در طول یک فقیر شروع فصل. Ojulari یک استثنا بود. چهار ستاره چشم انداز decommitted در ماه اکتبر پس از ارتکاب به تنسی در ماه اوت است. او امضا شده با LSU. Ojulari است که هم تیمی های با بیلی. تا به حال Vols برگزار شد بر روی او بوده است دوم-بالاترین امتیاز بازیکن در کلاس خود می باشد.

ویلسون: پایان دفاعی جی هاردی

تاثیر از دست دادن هاردی بود کاهش توسط تنسی چیدن تایلر بارون و عمری توماس در اواخر چرخه برای تقویت خط دفاعی است. اما جلد راست وجود دارد برای دیگری بسیار رتبه دفاعی پایان است که می تواند گرفته اند تنسی کلاس به سطح دیگری. او استخدام شد عجیب و غریب به عنوان تنسی ادامه داد: برای جذب هاردی پس از او بی سر و صدا امضا شده با آبرن.

تاثیر فوری

Toppmeyer: گیرنده گسترده ملاکی وایدمن

این جلد دو غذای جدید در گیرنده گسترده پس از خروج از مارکز Callaway و Jauan جنینگز. وایدمن به عنوان یکی از بالا رتبه بندی بازیکنان در این کلاس به عنوان خوب از یک شات به عنوان هر کسی در توقیف یک نقطه. او دارای طول و ورزشی به عنوان یک سلاح در محیط.

ویلسون: طولانی اهمیت خواهد آلبرایت

آلبرایت تاثیر را در یک ضربه محکم و ناگهانی. او مستقیم ترین مسیر به زمان بازی از هر دانشجوی سال اول بعد از استارت رایلی Lovingood فارغ التحصیل شد. روی جلد برخی از ذخیره طولانی snappers در فهرست, اما ارتش آمریکا و ارقام به یک شات خوب در شروع برای تنسی در سال 2020 است.

بررسی در سه سال

Toppmeyer: مرکز Javontez Spraggins

6-پا-3, 352 پوند Spraggins یک هیولا است. او باید به تن کردن, اما شما باید به اندازه خود. او دارای فقط سه ستاره چشم انداز اما Spraggins یک تهدید در شرق سنت لوئیس در ایالت ایلینوی یک مدرسه است که برنده این کلاس 6A قهرمانی کشور در فصل گذشته و تولید کرده است سهم خود را از استعداد در طول سال.

ویلسون: در حال اجرا بازگشت جباری کوچک

تنسی نمی نیاز به یک در حال اجرا به کمک حق دور با آن زمان فهرستی مباهات سالمندان Ty چندلر و تیم اردن نیز به عنوان دانشجوی سال دوم اریک خاکستری است. است که به زمان کوچک به منظور توسعه و احتمالا اشتباه. او باید این شانس را به عقب خاکستری در سال 2021 پس از چندلر و اردن ترک می شود و در خط برای یک نقش بزرگتر در آینده است.

جای خواب

Toppmeyer: Linebacker Bryson Eason

Eason است که بالاترین امتیاز از سه وهیتهون linebackers که متعهد به دانشگاه تهران در همان روز. درست وسط linebacker, Eason به اندازه سرعت و فوتبال فراست. او باعث می شود تکل از حاشیه به حاشیه و خوب غرایز. صدا آشنا است ؟ او به نظر می رسد مانند یک Daniel Bituli-esque بازیکن.

ویلسون: ایمنی Doneiko کشتار

کشتار شد نه شدت رتبه بندی و ارائه لیست قریب به اتفاق نیست اما فیلم خود را برجسته است. او به نظر می رسد مانند یک آینده تاثیر ساز در ایمنی برای Vols.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im