تنسی فوتبال گره خورده است برای No. 1 در سراسر کشور در مجموع 2021 تعهدات

هیچ تیمی در کشور, است بیشتر بازیکنان متعهد به آن 2021 استخدام کلاس از تنسی است.

این جلد به دست آورد دو بیشتر تعهدات یکشنبه هنگامی که چهار ستاره در حال اجرا بازگشت کودی قهوه ای و سه ستاره ایمنی د’Shawn Rucker متعهد به تنسی است.

از مارس 26 طریق یکشنبه جلد به دست آورد هفت تعهدات. که به آنها می دهد 17 وعده برای 2021 مطابق ایالتی اوهایو و میامی (اوهایو) برای تعداد بالا در سراسر کشور از طریق پنج شنبه بعد از ظهر.

فلوریدا (12 تعهدات) تنها دیگر SEC تیم دو رقمی تعهدات.

تنسی کلاس است که رتبه سوم را در سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت رتبه بندی انتهایی ایالت اوهایو و کارولینای شمالی است.

قهوه ای, از Parkview دبیرستان در گرجستان رتبه به عنوان شماره 9 در حال اجرا در کشور و شماره 11 چشم انداز در گرجستان توسط 247Sports کامپوزیت.

او می پیوندد سه ستاره چشم انداز Jaylen رایت Tiyon ایوانز و الیاس هوارد به تنسی چهار پشت در حال اجرا در این کلاس.

قهوه ای برداشت تنسی بیش از Auburn گرجستان و ایالت اوهایو در میان دیگران.

6-پا 227 پوند قهوه ای عجله برای 1,676 متری و 20 touchdowns به طور متوسط 7.8 متری در هر حمل در طول تاریخ و در فصل Parkview با توجه به MaxPreps.

5-پا-10, 170 پوند Rucker در حال حاضر 62 پردازد و سه interceptions به عنوان یک تازه وارد در Godby دبیرستان در فلوریدا. او برداشت جلد بیش از Auburn, Clemson, فلوریدا و دانشگاه ایالتی فلوریدا در میان دیگران.

Rucker شماره 32-رتبه ایمنی و پلاک 76 چشم انداز در فلوریدا در 247Sports کامپوزیت. او چهارمین فلوریدا چشم انداز در این استخدام کلاس.

Rucker نیز یک آهنگ ستاره با یک شخصی-بهترین زمان 10.76 ثانیه در 100 متر است.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>