تنسی فوتبال 2020 استخدام باید بدانید چه جرمی Pruitt فوتبال در مورد | آدامز

تنسی 2020, استخدام, کلاس چیزی را به نفع آن فراتر از استعداد و جاه طلبی. از آن خواهد شد پیوستن به تاسیس برنامه.

ذهن هرگز که مربی جرمی Pruitt است که تنها در سال سوم خود را به عنوان تنسی مربی فوتبال. گذشته خود دو کلاس می دانم که او را به عنوان تنها سر مربی. علاوه بر این آنها می توانند صحبت می کنند و دست اول به بعد اول کلاس مورد انتظار از مربی و برنامه است.

کنتراست که با Pruitt اولین امضای کلاس. کسانی که استخدام نمی دانم چه به انتظار. نه تیم جانبازان. آن را یک سرمایه گذاری جدید برای همه.

شما می توانید بهترین قاضی یک مربی و یا برنامه های خود را با عمل نه حرف. نامزدان به بازی گرفته می شود زیبا اما طنین انداز نیست مگر اینکه وجود ماده ،

به همین دلیل دانشگاه تهران به تجدید حیات در نیمه دوم سال 2019 فصل معنیدار بود. نه تنها شش بازی برنده خط خط به نوبه خود یک 2-5 جوانه زدن فاجعه به 8-5 داستان موفقیت, اما آن را نیز کمک تعریف تنسی فوتبال تبدیل شده است تحت Pruitt.

تعریف UT فوتبال تحت Pruitt پس از یک فصل یک بازی حدس زدن است. شما ممکن است تا به حال یک ایده از آنچه او می خواست به آن باشد اما چشم انداز مبهم شد هنگامی که شما به تماشای تیم خود را مبارزه وحشتناکی به پایان 5-7 نجومی در سال 2018 است. یک طرفه ضرر و زیان به میسوری و واندربیلت در دو بازی گذشته بودند نگران کننده به فن پایه.

کسانی که ضرر و زیان ارائه یک حافظه ماندگار از طریق offseason تنها به مرکب back-to-back ناراحت ضرر و زیان به گرجستان دولت و BYU برای باز کردن 2019 فصل است.

در حال حاضر تنسی طرفداران یک پایان مختلف برای اندیشیدن – شش بازی برنده خط خط که شامل یک غیر محتمل سه ماهه چهارم باز گشت در برابر ایندیانا در Gator کاسه.

“انعطاف پذیری” و “سختی” مناسب به ذهن می آیند در حال حاضر وقتی پرسیده شد که چه جرمی Pruitt فوتبال است. اعطا شده, هنوز هم وجود دارد یک کار به قاضی. اما آن ارائه می دهد شواهد بیشتری نسبت به دو بازی گذشته از سال 2018 یا دو بازی اول از 2019.

آن را نیز به عنوان یک پل بین زمان UT فوتبال و غنی آن سنت است.

برای مثال نگاهی به افسانه ای تنسی مربی ژنرال رابرت Neyland را افسانه هفت کلمات قصار سوم آن این است: “اگر در اول بازی – و یا معافیت – در برابر شما اجازه ندهید تا … قرار داده و روی بخار بیشتر.”

Pruitt بازنویسی کلی را ماکسیم در طول سال 2020 فصل این پیام نیز منتقل و در تنسی اخیر نجومی-فروش بلیط ارتقاء: “بخار بیشتر.”

اعضای UT 2020 را که نهایی خواهد شد شنبه, ممکن است مربوط به UT معروف ترین مربی فوتبال یا کلمات قصار. پس از چند دهه خود را از موفقیت نیست در چه زمانی مشخص می شود به عنوان دوران مدرن فوتبال کالج.

اما آنها می تواند مربوط به چه قدیمی تر خود را به هم تیمی های آنها بگویید. و آنها می تواند مربوط به “بخار بیشتر:” وقتی کسانی که هم تیمی توضیح دهید که چگونه یک 2-5 فصل شد 8-5 فصل است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید