Tennessee football تداوم نشانه خوبی برای جلد در میان SEC همسالان

LSU برنده مسابقات قهرمانی ملی در فصل گذشته پشت سر بازیگران و چهره های آشنا.

کارفرمایی جو نقب زدن بود بازگشت استارت و صعود به Heisman جایزه ارتفاعات. مربی اد Orgeron حمله هماهنگ استیو Ensminger و دفاعی هماهنگ دیو ارندا شد returners بیش از حد.

Clemson ملی نفر دوم هم همین مربی هماهنگ و شروع کارفرمایی به سال قبل است.

داشتن تداوم در مربی هماهنگ کننده و کارفرمایی موقعیت های موفقیت را تضمین نمی کند اما کمک می کند – احتمالا حتی بیشتر از آن در این سال است.

بهار با شیوه های متوقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تیم نمی خواهد که تمدید فرصت برای شکستن در یک جدید کارفرمایی و یا تنظیم مربیگری طرح.

تنسی بازده تداوم در هر یک از این چهار نقطه. مربی جرمی Pruitt در حال ورود به فصل سوم خود را. حمله هماهنگ کننده جیم Chaney و دفاعی هماهنگ کننده جرثقیل Ansley برای فصل دوم. کارفرمایی جارت Guarantano است 25-بازی استارت که باز به پایان رسید و فصل گذشته به عنوان استارت پس از از دست دادن شغل خود را برای یک تعداد انگشت شماری از بازی ها در میان است.

این جلد باید returners در هر یک از این چهار نقش برای اولین بار پس از سال 2014.

تنسی پیوست فلوریدا و تگزاس A&M به عنوان SEC تیم که بازگشت خود را سر مربی هر دو هماهنگ و کارفرمایی شروع. (یک کارفرمایی باید شروع حداقل نیمی از تیم خود را در بازی سال گذشته در نظر گرفته شود بازگشت استارت.)

در اینجا نگاهی SEC چشم انداز در آن چهار نقش.

SEC شرق

فلوریدا

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 5

بازگشت کارفرمایی Kyle Trask در کنار مربی دن مولن حمله هماهنگ کننده جان Hevesy و بیلی گونزالس و دفاعی هماهنگ کننده تاد Grantham باعث می شود فلوریدا یک مدعی به پیروزی SEC شرق.

گرجستان

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 2

کارفرمایی جیک اساسی است به NFL. Wake Forest فارغ التحصیل انتقال جیمی نیومن است که پیش بینی شده خود را جایگزین. مربی کربی هوشمند و دفاعی هماهنگ دن Lanning بازگشت. بدخیم حمله هماهنگ کننده جیمز Coley رفتگان. هوشمند را جایگزین او تاد Monken.

کنتاکی

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 3

کنتاکی باید جایگزین گیرنده گسترده تبدیل کارفرمایی لین Bowden جونیور تری ویلسون بازگشت از مصدومیت و Auburn انتقال جوی Gatewood است که به دنبال چشم پوشی. مربی علامت Stoops برای خود هشتم فصل است. هماهنگ کننده ادی گران و براد سفید نیز بازگشت.

میسوری

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش ها: 1

دفاعی هماهنگ کننده Ryan والترز یکی از معدود کارکنان حفظ پس از شلیک بری Odom. مربی جدید الی Drinkwitz نظارت جرم است. TCU انتقال شاون رابینسون بالا کارفرمایی نامزد به جای کلی برایانت.

کارولینای جنوبی

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 3

مربی خواهد Muschamp تنزل مقام هماهنگ کننده توهین آمیز Bryan McClendon – او بعد از سمت چپ برای پیتسبورگ – و به جای او با مایک بوبو. کارفرمایی Ryan Hilinski و دفاعی هماهنگ کننده Travaris رابینسون بازگشت.

تنسی

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 4

Pruitt تجربه بسیاری از کارمندان اما حفظ خود را هماهنگ کلیدی بود. این جلد نیاز Guarantano برای پیدا کردن برخی از ثبات پس از متناقض 2019 مبارزات انتخاباتی.

Vanderbilt

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش ها: 1

مربی درک ماسون تمیز خانه آورده و در حمله هماهنگ کننده تاد Fitch و دفاعی هماهنگ کننده تد سقف. سال گذشته quarterbacks رفته ترک junior-دانشگاه, نقل و انتقال جرمی موسی و دنی کلارک به عنوان به خوبی به عنوان جدید الورود کن مهر و موم و Mike Wright به رقابت بپردازند.

SEC غرب

آلاباما

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 3

مربی نیک سابان, حمله هماهنگ استیو سرکیسیان و دفاعی هماهنگ کننده پیت گولدینگ بازگشت. کارفرمایی توا Tagovailoa خاموش است به NFL ترک کفش بزرگ را پر کنید. تاریخ و مک جونز و پنج ستاره اول برایس جوان را در رقابت برای این کار است.

آرکانزاس

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 0

مربی چاد موریس و هماهنگ جو Craddock IV و جان Chavis هستند. مربی سام پیتمن و هماهنگ کننده کندال brian rinaldi و Odom هستند. آنها نیاز به تصمیم گیری در شروع کارفرمایی پس از آرکانزاس به حال هیچ روشن استارتر سال گذشته است.

Auburn

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 3

مربی گاس Malzahn به ارمغان می آورد جانباز دفاعی هماهنگ کننده Kevin استیل و کارفرمایی بو هیچ کس. موریس جدید حمله هماهنگ کننده پس از یک شکست خورده سر مربیگری روی لئامت دادن در آرکانزاس است.

LSU

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 2

Orgeron و Ensminger نیاز به جای نقب زدن به Heisman برنده جایزه. تاریخ Myles برنان انتظار می رود که به کمر. Orgeron جایگزین رفتگان دفاعی هماهنگ دیو آراندا (Baylor سر مربی) با بو Pelini.

می سی سی پی

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش ها: 1

خداحافظی مربی مت لوقا و هماهنگ کننده غنی رودریگز و مایک مک اینتایر. سلام مربی لین Kiffin که استخدام جف Lebby به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز و D. J. Durkin و کریس کبک به عنوان co-دفاعی هماهنگ کننده. کارفرمایی John Rhys Plumlee می گرداند.

ایالتی می سی سی پی

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 0

مربی جدید مایک صافی را هدایت جرم خود را. او ژاک Arnett به عنوان دفاعی خود را هماهنگ. مربی جو مورهد اخراج شد و پس از دو فصل ترک دفاعی هماهنگ کننده باب Shoop به اندکی به عنوان یک میشیگان دستیار. کارفرمایی تامی استیونس از بین رفته است. دانشجوی سال دوم گرت Shrader و فارغ التحصیل انتقال K. J. Costello از دانشگاه استنفورد تیتر کارفرمایی رقابت است.

تگزاس A&M

چگونه بسیاری از returners از آن چهار نقش: 4

این Aggies باید چهره های آشنا در مربی Jimbo Fisher هماهنگ دارل Dickey و مایک شهرستان ایلکو و کارفرمایی Kellen موند. موند وارد سال چهارم خود را به عنوان استارتر در حالی که Fisher, Dickey و Elko در حال نزدیک شدن به سال 3 در نقش خود است.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>