تنسی فوتبال Darel میدلتون بازداشت دو نفر به اتهام

تنسی دفاعی lineman Darel منچستر دستگیر شد صبح روز شنبه در بزه اتهام حمله های داخلی و مسمومیت های عمومی پس از اتهامات که او دو بار هل دوست دختر خود را و باعث آسیب خود را.

یک افسر در پاسخ به تماس در 2:44 صبح شنبه برای یک حادثه گفته است که رخ داده است در یک کوچه پشت Walgreen در کامبرلند خیابان. منچستر دستگیر شده بود در نزدیکی استاندارد در ناکسویل آپارتمان.

“ما در حال آگاه از حادثه و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر” UT تیم سخنگوی بیل مارتین گفت.

میدلتون, 23, دو بار هل دوست دختر خود را به زمین پس از مبارزه با یک مرد, دوست, دوست با توجه به آنلاین حکم بازداشت. منچستر شد حسادت یکی از دوست دختر خود را نر دوستان “بسیار عصبانی شد” و شروع به مبارزه با خود دوستان با توجه به گزارش.

میدلتون دختر سعی در شکستن و دوست پسر او را هل داد و او را به زمین با توجه به گزارش. پس از در آغوش گرفتن او و عذرخواهی او سپس هل او را دوباره با توجه به گزارش.

زمانی که پلیس واقع میدلتون در مجتمع آپارتمانی او بوی الکل و تا به حال “blood shot چشم و لکنت زبان” با توجه به آنلاین حکم بازداشت.

دوست دختر خود را به حال یک خراش بر روی زانوی چپ که منجر به از منچستر تنه زدن او بار دوم با توجه به گزارش.

گزارش پلیس اعلام کرد که میدلتون دختر بود “گریه و به نظر می رسد در ترس” هنگامی که یک افسر صحبت با او در آپارتمان پیچیده است.

میدلتون, ارشد, است, دبیرستان کالج, انتقال که در دبیرستان در اووک ریج. او به پایان رسید با 28 پردازد در فصل گذشته در فصل اول خود را با Vols. او با بازی در هر بازی ساخته شده و شش شروع می شود.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>