Tennessee football قدرت کارکنان ارائه تمرین برنامه برای جلد

A. J. Artis نوشته شده بود تنها یک بار به حساب توییتر خود را پس از تنسی فوتبال به پایان رسید و فصل آن با باز گشت پیروزی مقابل ایندیانا در Gator کاسه.

اما در اواخر ماه مارس تنسی دستیار مدیر ورزشی عملکرد ارسال شده یک ویدیو.

“دوشنبه, مارس 30 زمان برای رسیدن به محل کار!” Artis گفت: ایستاده بر روی یک تپه.

Artis برشمرد مطبوع بخش و یک تمرین بلند کردن اجسام. او از طریق امتداد سپس او و دیگر مربیان مایک فارل و بایرون Jerideau نشان داد تمرینات.

آنها را متوقف نشده.

“بچه ها ما به دنبال راهنمایی و آموزش و خلاقیت در همه چیز آنها می توانید انجام دهید” جلد مربی جرمی Pruitt گفت: در زوم تماس در آوریل 3. “آن چیزی که ما بچه ها را هر روز. این چیزی است که من هر روز نگاه. وجود مدارس سراسر کشور است که در حال انجام آن است.

“جالب است که به دنبال این چیزها و من فکر می کنم آن صحبت می کند جلد به ما کارکنان و سایر کارکنان در خارج وجود دارد, خلاقیت آنها آمده اند تا با در این غیر معمول زمان است.”

تنسی مواجه است با یک چالش است که در سراسر کالج دو و میدانی با این بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به بسته شدن دانشگاه و ورزشی بودن لغو شد.

این جلد در حال گسترش در سراسر کشور با داشتن خانه رفته و پس از تنها دو بهار و شیوه های. بسیاری از ایالت ها تحمیل کرده اند که سفارشات بسته ورزشگاه ترک نیاز به در خانه تمرینات با محدود و یا بدون تجهیزات موجود.

این است که در آن تنسی قدرت و تهویه کارکنان در پا به سعی کنید به تکرار برخی از حس یک offseason رژیم به نگه داشتن بازیکنان به آمادگی که ممکن است در طول ورزش نبود.

بدون کامل بدنسازی دسترسی تنسی کارکنان پیشنهاد راه هایی برای بازیکنان به استفاده از موارد استاندارد به عنوان وزنه. آنها با استفاده از کوله پشتی پر از کتاب کوزه آب, مبلمان و broomsticks.

Artis, فارل و Jerideau ارسال فیلم ها در توییتر به عنوان پیشنهادات خود را برای ورزشکاران به عنوان UT نمی قیمومیت هر ورزشکار کار کند.

“این بچه ها در حال انجام کار برجسته” Pruitt گفت. “بازیکنان ما با انگیزه هستند. من دیدن فیلم. آنها می خواهند به ارسال فیلم ها هر روز از چیزهایی که آنها انجام می دهند. آنها قطعا خلاق بودن در راه است که آنها می توانند همچنان به حفظ و بهبود قدرت خود و مطبوع است. آنها در حال پیدا کردن یک راه است.”

این جلد عامل بدون سر قدرت و تهویه مربی در حال حاضر به عنوان کریگ فیتزجرالد ترک برای کار با New York Giants در 19 مارس ، Pruitt گفت: “وجود خواهد داشت یک زمان به زودی” برای جلد برای پر کردن جای خالی اما او خوشحال است با آنچه که کارکنان انجام شده است برای کمک به بازیکنان فعال ماندن در زمان نامشخص است.

“ما واقعا پشتیبانی خوبی از بچه ها که در قدرت ما کارکنان در حال حاضر” Pruitt گفت. “آنها در حال انجام یک کار فوق العاده. آنها بسیار با انگیزه است.”

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>