تنسی و جورجیا, فلوریدا, تنومند در خط دفاعی | آدامز

SEC مشهور است برای خط دفاعی بازی که باید نگه دارید و درست در شرق در سال 2020 است. این هم یک دلیل بزرگ چرا Georgia Bulldogs انتظار می رود را به نفع خود, چهارمین متوالی بخش عنوان شده است.

در اینجا چگونه من رتبه SEC شرق دفاعی جبهه:

گرجستان: The Bulldogs از دست داد سه دفاعی خوب linemen و هنوز هم بهترین خط را بدست آورد. چه که به شما بگویم در مورد عمق خود را در سال 2019?

خود را در عمق دفاعی در مقابل آنها کمک کرد تا منجر کالج فوتبال در کمترین عجله متری مجاز در هر بازی (74.6).

آنها نمی خواهد که به همان اندازه عمق اما خود را در مقابل سه سر توسط ملک شاه ماهی و Jordan Davis — می تواند غالب است. Travon واکر دیدم استعداد خود را در فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول.

جولیان روچستر که از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با مصدومیت زانو را بیشتر تقویت گرجستان ، او آغاز شده و در سال 2018 است.

فلوریدا: Gators از دست برتر عبور rushers Jonathan Greenard و جباری زونیگا اما هنوز هم باید توانمند جلو.

Kyree کمپبل در نظر گرفته که تبدیل حرفه ای تصمیم گرفتند به ازای ارشد خود را در فصل. که به همراه بزرگ.

الیاس Concliffe و Tedarrell Slaton نیز با تجربه هستند می پردازد. پایان برنتون Cox گرجستان انتقال باید به کمک Gators’ تصویب عجله و Zachary کارتر آماده است شروع به پس از انجام به خوبی به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه پایان.

ارمیا ماه است که به اندازه کافی همه کاره برای بازی در پایان یا linebacker. Khris Bogle اضافه خواهد شد بیشتر در عمق. مانند ماه او 6-پا-6.

به عنوان اگر فلوریدا نمی به اندازه کافی خوب دفاعی linemen آن اضافه شده 6-7 استخدام Gervon دکستر که تا به حال 35 پردازد برای از دست دادن در سال گذشته خود را از دبیرستان.

تنسی: این جلد نیست و همه-SEC دفاعی lineman اما باید کیفیت عمق که بسیار مهم است زمانی که شما در حال تلاش برای عجله مخالف رهگذر برای چهار چهارم.

خیلی از UT موفقیت در نیمه دوم سال 2019 فصل مربوط به چه مقدار پیشرفت آن ساخته شده و در خط دفاعی است. و این جلد را از دست دادن نیست هر کسی از آن گروه.

Darel میدلتون, گرگ امرسون و اوبری جزایر شد سال اول استارت برای Vols که او نیز باز خواهد گشت پشتیبان گیری خود را در مقابل سه. علاوه بر این, آنها را یک آسانسور از Emmit Gooden که از دست رفته 2019 فصل را با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا.

Missouri: مقابله با Kobie Whiteside سر یک دفاعی در مقابل چهار است که بازگشت سه استارت. او تا به حال 7.5 کیسه فصل گذشته.

کریس ترنر خواهد بود سه سال استارت در خط دفاعی است. Markell Utsey, تره ویلیامز Akial بایرز و Jatorian Hansford نیز شروع تجربه.

با وجود این تجربه بازگشت, این ببر را از دست ندهید اردن الیوت که اعلام شده به صورت پیش نویس NFL.

کنتاکی: بینی مقابله با Quinton Bohanna بازگشت به لنگر با تجربه دفاعی که قوی تر شد زمانی که جاش ششم روشن شد از خارج linebacker به پایان رسید.

فیل Hoskins بازگشت و پس از از دست رفته 2019 فصل به دلیل مصدومیت. Kordell Looney و Marquan McCall اضافه خواهد شد بیشتر تجربه.

کنتاکی طرفداران ممکن است بیشتر هیجان زده در مورد تازه واردان در خط دفاعی است. این Wildcats امضا و سه و چهار ستاره دفاعی linemen و پنج ستاره تا پایان جاستین راجرز.

کارولینای جنوبی: این Gamecocks از دست دو تا از بهترین بازیکن دفاعی, پایان, D. J. Wonnum و مقابله با Javon Kinlaw اما استارت هارون استرلینگ می گرداند.

استرلینگ تا به حال 40 پردازد و 10 پردازد برای از دست دادن و شش کیسه فصل گذشته. Keir Thomas, که از دست رفته تقریبا نیمی از فصل گذشته با یک پا آسیب نیز خواهد بود.

این Gamecocks واقعا نیاز به standout 2019 signee Zacch Pickens به شکوفه در سال 2020 است. پنج ستاره signee تا به حال تنها 16 پردازد در فصل گذشته.

پنج ستاره دفاعی lineman اردن برچ باید تاثیر فوری به عنوان یک دانشجوی سال اول – شاید بیش از Pickens را در فصل گذشته.

Vanderbilt: The Commodores بازگشت سه خط دفاعی استارت و خود را پشتیبان گیری. این لزوما خبر خوبی.

Vanderbilt رتبه 111th در کیسه و 115 در اجرای دفاع فصل گذشته.

پایان Dayo Odeyingbo ایستاده بود در فصل گذشته. او تا به حال 45 مقابله و 12 پردازد برای از دست دادن.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>