تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی اشکال گروه را به خود اختصاص فدرال coronavirus کمک های وعده شفافیت در روند

رژیم صهیونیستی. Bill Lee روز پنجشنبه اعلام کرد ایجاد 10-عضو گروه است که تصمیم می گیرید که چگونه برای توزیع 2.3 میلیارد دلار در پول فدرال در پاسخ به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

این پنل شامل فرماندار ؛ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally; مجلس کامرون Sexton; سنسور. بو واتسون و Raumesh اکبری; مظنونان حمله به دانشگاه پت مارش و هارولد عشق; حسابرسی جاستین Wilson; معاونت مالی و اداری کمیسیون بوچ Eley; و استوارت McWhorter رئیس COVID-19 فرماندهی واحد.

به طور کلی گروه دو حزبی — با اکبری و عشق به عنوان تنها حزب دموکرات — تصمیم گیری در مورد نحوه تخصیص عظیم فدرال بسته محرک تایید توسط قانونگذاران فدرال و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لی گفت: این بودجه که قرار است به زودی به جریان تنسی قبل از پایان هفته باید پارامترهای چگونه آن را می توان بر اساس دسته بندی خاصی از جمله آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی و کمک های فردی و کسب و کار امداد.

“وجود دارد در حال حاضر دستورالعمل های داده شده توسط دولت فدرال است اما بسیاری از جزئیات است که هنوز تحویل داده می شود,” او گفت:.

با مجموعه گروه به اولین جلسه خود در آوریل 22, Lee قول داد برای اطمینان از تصمیم گیری خواهد شد و شفاف صورت گیرد.

“وجود دارد می تواند شفافیت کامل مورد بحث و دلار و که در آن آنها خواهد شد و چگونه آنها توزیع خواهد شد,” او گفت:. “آن خواهید بود یک باز و شفاف روند.”

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>