تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی به نظر می رسد برای افزایش کمک های اقتصادی برای کسانی که از دست دادن شغل به علت coronavirus

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

در میان نگرانی در حال رشد از یک رکود اقتصادی رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز سه شنبه اعلام کرد یک سری از امداد فرصت برای Tennesseans از جمله افزایش مزایای نقدی برای خانواده های کم درآمد و آرامش بخش نیاز به جمع آوری بیکاری چک و کمک های مالی دولت های محلی.

لی صحبت در جلسه توجیهی روزانه در مورد تنسی مداوم پاسخ به COVID-19 گیر گفت: دولت خواهد شیب به رزرو خود را از کمک های موقت به خانواده های نیازمند بودجه است که آن را دریافت سالانه از طریق فدرال بلوک گرانت.

دولت تحت موشکافی در ماه های اخیر اجازه استفاده نشده TANF بودجه به رشد به $732 میلیون رزرو.

“ما آماده برای این روز” لی گفت: با اشاره به دولت قوی بیمه بیکاری, روز بارانی و TANF بودجه و همچنین عدم بدهی.

“ما قطعا هیچ وقت نمی خواستم این روز می آیند و ما نمی دانیم که از آن خواهد آمد این شدت اما ما آماده شده در این دولت در راه بسیاری از کشورهای دیگر نیست.”

دولت TANF برنامه آغاز خواهد شد صدور پرداخت تا $1000 در ماه برای یك خانواده پنج که از دست داده است اشتغال به عنوان یک نتیجه از اقتصادی اختلال با توجه به کروناویروس و همچنین “کاهش محدودیت های اطراف TANF,” لی گفت. او نداد چه تغییر حکومت خواهد بود اجرا شده است.

کسانی که اورژانس پرداخت های نقدی به خانواده های از دست دادن شغل خود را به دلیل COVID-19 ربطی به موجود مزایای نقدی ارائه شده از طریق TANF برنامه و زمان ثبت نام’ مزایای نیست که مطرح شده گفت: آسمان آرنولد سخنگوی وزارت خدمات انسانی.

یك زن باردار یا تک والد و کودک می تواند دریافت 500 $در ماه و 750 دلار در ماه برای یک خانوار سه تا چهار. خانواده باید یک کودک زیر سن 18 سالگی به واجد شرایط.

این بخش را بلافاصله ارائه جزئیات دیگر در جدید بهره مند شوند و یا می گویند که متقاضیان می تواند شروع به استفاده از.

در حال حاضر ماهانه به طور متوسط سود نقدی برای خانواده های ثبت نام در TANF برنامه در حدود 243 دلار, با توجه به ماه ژانویه داده ها از DHS.

“ما TANF بودجه ها در تمام زمان بالا در کشور ما و ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت یک نیاز مهم برای TANF بودجه به ارائه کمک به خانواده های نیازمند در تنسی بیش از ماه آینده به عنوان اقتصاد کاهش” لی گفت.

DHS کمیسر دانیل بارنز گفت: در این جلسه که هیچ اضافی فدرال تصویب شد مورد نیاز برای ایجاد تغییر در TANF برنامه.

لی گفت: دولت مطمئن نیستید چقدر TANF صرف افزایش خواهد یافت و رقم این بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم استفاده از جدید برنامه کمک.

مزایای بیکاری برای تمدید شود به کسانی که تهدید و شبکه های ایمنی را افزایش می دهد

فرماندار همچنین اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد ارائه مزایای بیکاری برای کسانی که قرنطینه توسط یک پزشک و به طور موقت از کار.

او انتظار دارد که دولت فدرال در روزهای آینده نیز به طور موقت حذف جستجو های شغلی مورد نیاز برای به دست آوردن مزایای بیکاری.

در علاوه بر این به 100 میلیون دلار کمک مالی برای استان ها و شهرداری ها که فرماندار قبلا اعلام شده خواهد بود از جمله در خود 2020-2021 بودجه او در حال حاضر دو برابر این مبلغ آوردن مجموع به 200 میلیون دلار.

در حالی که coronavirus تست ارائه شده است و بدون هیچ هزینه ای برای کسانی که با علائم و قرار گرفتن در معرض معیارهای آن مشخص نیست چقدر دولت در گام خواهد برای کمک به پوشش هزینه های بالقوه بستری برای ایجاد coronavirus بیماران.

در برخی از موارد شدید بیماران در حال توسعه ذات الریه و دیگر انتقادی مسائل تنفسی نیاز به هواکش و مراقبت در بیمارستان.

لی گفت که در اصلاح بودجه است که دولت با مجلس در روز چهارشنبه او اختصاص “یک افزایش قابل توجهی در بودجه” برای دولت بهداشت و درمان, شبکه ایمنی که در درجه اول اجازه می دهد تا بیمه به بازدید از برخی کلینیک های پزشکی.

او همچنین با اشاره به چشم انداز “تامین مالی از طریق پزشکی است که اجازه می دهد تا خاص و هدفمند درمان بودجه” اما نداد و یا پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او در حال حاضر در نظر گرفتن گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

در حالی که 36 متحده انجام داده اند, Lee باقی مانده است مخالف سنتی گسترش به جای امید بستن برای تبدیل شدن به دولت برای اولین بار در کشور در پاییز گذشته به درخواست دولت فدرال برای مدیکید بلوک گرانت.

TANF بودجه را مجبور ساخت تا استفاده نشده

پس از گزارش توسط محافظه کار Beacon مرکز این سقوط برجسته مازاد بزرگ همراه با یک تجزیه و تحلیل از برنامه های دولت توسط Tennessean Lee, وزارت خدمات انسانی و مقننه اعلام کرد ماه پیش آنها را به کار با هم به منظور توسعه یک طرح برای استفاده بهتر TANF پول است.

شناخته شده به عنوان خانواده برای اولین بار در تنسی DHS-مدیریت شبکه امنیت برنامه فراهم می کند کوچک نقدی ماهانه حق الزحمه به کم درآمد پدر و مادر با فرزندان کوچک نیاز به بسیاری از بزرگسالان در مدرسه و یا به دنبال یک شغل.

کسانی که خانواده به طور متوسط درآمد ماهانه از $977 از خود را استخدام.

تا کنون در تنسی که در آن لی در هفته گذشته اعلام وضعیت اضطراری مربوط به coronavirus 73 نفر تست مثبت برای این بیماری بسیار مسری.

در ضمن لی نامیده می شود در تمام مدارس در سراسر کشور به حداقل تا پایان ماه. او گفت: تمام مدارس دولتی بسته اند.

در Nashville, شهردار جان کوپر و شهر مدیره بهداشت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و تحمیل الزامات است که میله های تعطیل در سراسر شهر که رستوران ها تنها در خدمت در 50 درصد ظرفیت است.

بیش از 120.000 اوقات فراغت و مهمان نوازی کار کارمندان در نشویل بسیاری از آنها به شدت تکیه بر راهنمایی.

در ممفیس در شنبه شهردار جیم Strickland با صدور بیانیه ای اضطراری که اجازه می دهد تا برای قوانین به آرامش مورد شهر خرید پزشکی و لوازم اضطراری و برای شهرستان به دنبال فدرال و بودجه به عنوان مورد نیاز است.

Strickland است به نام میله به طور خاص شلوغ مقصد توریستی Beale Street ،

ناکسویل شهردار Indya Kincannon اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه هر چند اعلام نمی آمد با هر گونه عمده طرح های سیاست. شهردار ادامه داد: برای تشویق ساکنان به عمل اجتماعی فاصله و خواسته های محلی و رستوران ها و کافه ها به ارائه تنها درایو-از طریق و یا carryout خدمات اما به آن نیاز دارد.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>