تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی به موضوع ‘امن تر در خانه’ سفارش دید غیر ضروری کسب و کار

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه صادر خواهد شد ایالت سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و گفتن Tennesseans به ماندن در خانه در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus با توجه به سه نفر با آگاهی از این تصمیم.

این “امن تر در خانه” سفارش enacts محدودیت های مشابه قرار داده و در محل توسط شهرداران در نشویل, تنسی ناکسویل و فرمانداران در بیش از 20 کشورهای دیگر. در روزهای اخیر برخی از شهرهای کوچکتر در تنسی نیز اجرا از جمله سفارشات.

این هنوز روشن نیست که منظور خواهد اثر و برای چه مدت اقامت در خانه دوره گذشته خواهد شد.

لی برگزار شد و در خاموش کردن تنسی برای بیش از یک هفته اصرار ایالت سفارشات دشوار برای به اجرا درآوردن است و او ترجیح داده به توصیه های اجتماعی فاصله به جای الزامی آن است. فرماندار ذکر Tennesseans ” تمایل به انجام کار درست.

با این حال ناامید درخواست از شهرداران و متخصصان پزشکی باید افزایش فشار بر فرماندار را تهاجمی تر عمل است.

دکتر آرون Milstone یک فرانکلین مراقبت های ویژه پزشک در خط مقدم مبارزه برای فشار آوردن به فرماندار گفت: اپیدمیولوژی مدل های پیش بینی ایالت اقامت در خانه سفارش می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در هزاران زندگی می کند.

“تنها تاکتیک تضمین شده به سرعت گسترش ویروس و کاهش هر دو فشار بر ما منابع بهداشت و درمان و کارگران در حالی که حفاظت از زندگی است که در خانه بماند سفارش فرماندار لی باید به تصویب بیش از یک هفته پیش” Milstone در بیانیه ای گفت.

همانطور که از شنبه, دولت, مقامات بهداشت تا به حال شمارش 1,834 موارد و 13 مرگ و میر در ایالت تنسی به عنوان یک نتیجه از coronavirus با برخی از بزرگترین خوشه از موارد در Nashville, ممفیس و Williamson County است. حداقل 148 بستری هستند.

CORONAVIRUS: تنسی به نظر می رسد به توقیف بیمارستان ها به عنوان بعید است که ناجی

طی یک کنفرانس خبری در مارس 20, لی گفت: او به دنبال اعتصاب یک “فوق العاده ای تعادل” بین حفاظت از عمومی و اقتصاد اصرار دارد که اگر او دستور بسته شدن کسب و کار او می تواند به طور موثر “الزامی حذف چک” برای بسیاری از Tennesseans. لی همچنین سوال که آیا ممکن است برای به اجرا درآوردن ایالت stay-at-home سفارشات که در آن زمان شده بود به تصویب رسید تنها در کالیفرنیا است.

“ما هرگز قادر به قیمومیت رفتار مردم در خانه های خود و در کارگاههای خود و در محله خود در بخشی از دلیل این که شما هرگز نمی تواند اعمال و رفتار است که شما دستور” لی گفت: در آن زمان. “اما هیچ چیز برای همیشه خاموش روی میز است.”

دو روز بعد لی صدور یک فرمان بسته شدن ورزشگاه و نهی از ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها اما متوقف کوتاه از گفتن Tennesseans به ماندن در خانه و یا بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. در آن زمان لی دستور اظهار داشت: به طور خاص است که آن را نمی قیمومیت پناه در محل.

اواخر هفته گذشته کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear شهروندان هشدار داد به بازدید از تنسی با استناد به لی مقاومت به یک ایالت اقامت در خانه, منظور عدم اجازه داده است که بسیاری از کسب و کار را باز باقی می ماند.

“اگر شما یک Kentuckian زندگی در آن مرز من شما نیاز به رفتن نیست به تنسی برای هر چیزی غیر از کار و یا کمک به یک دوست یا شاید مواد غذایی آن است که اگر وجود نزدیک” Beshear روز جمعه گفت.

شهرداران در تنسی در زمان عمل خود به خود

شروع در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و سپس گسترش به یک تعداد انگشت شماری از شهرهای دیگر مانند ممفیس ناکسویل و فرانکلین شهرداران سراسر تنسی مجبور شده اند به موضوع خود را stay-at-home سفارشات.

نشویل شهردار جان کوپر در 22 مارس اعلام کرد که “امن تر در خانه” سفارش, بسته شدن همه کسب و کار اما کسانی که ضروری و هشدار ساکنان به ترک خانه های خود را جز برای کارهای مورد نیاز و یا در فضای ورزش است.

ممفیس شهردار جیم Strickland در اوایل این ماه گفت که او به دنبال کمک از لی و تنسی وزارت بهداشت است اما با تکیه بیشتر بر روی محلی مقامات بیمارستان در ساخت تصمیم گیری خود را.

“بله, آن را همه گیر جهانی است, اما آن را موضعی تلاش اما هر شهرستان می تواند تاثیر خود را در آینده” Strickland گفت.

شهرداران در دولت بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل تنسی ناکسویل و چاتانوگا در هفته گذشته باقی ماند در تماس مداوم.

در حالی که Chattanooga که از پنج شنبه تا به حال نشده یک مادر اقامت در خانه سفارش شهردار اندی Berke شرح داده شده در روز چهارشنبه که در محل دشوار داشتن برای تصمیم گیری با داده های کمی و راهنمایی از دولت فدرال خارج از روزانه عمومی جلسات.

در گفتگو با شهرداران فرماندار نگهداری در طول هفته گذشته که به اعتقاد او شهرستانها باید تصمیمات خود را.

“فرماندار گفت: به صراحت که او معتقد است که مناطق مختلف کشور ما باید روش خود را برای مقابله با ویروس” Berke گفت. “او گفت که مارشال گفت که به من خصوصی. من انجام همه چیز را که من می توانم به بهترین تصمیم برای جامعه ما است.”

در ماه ژانویه مجله فوربس اعلام کرد که چاتانوگا را بزرگترین کار رشد در این سال از هر شهرستان در کشور است.

“به جای آن در ماه مارس, من در برخورد با کسب و کار بسته شدن و ترس و یاس صاحبان و کارکنان” Berke گفت. “این فوق العاده دشوار است و من قول می دهم که این نیست که من انتظار می رود.”

Berke گفت: “ترس و نگرانی” برای آن دسته از صاحبان کسب و کار محلی در حالی که تلاش برای سرب بر سلامت عمومی ،

اما Knox County شهردار Glenn Jacobs به صراحت موضوع را با رویکرد بالا به پایین از خاموش کردن تجارت و فعالیت های, اعلام روز جمعه که در 48 ساعت span محلی بازرسان پزشکی دیده بود نه موارد مشکوک به خودکشی به نمایندگی از تقریبا 10 ٪ از تمام موارد خودکشی در این شهرستان در سال گذشته است.

“این تعداد به طور کامل تکان دهنده و باعث می شود من تعجب می کنم اگر چه ما در حال انجام در حال حاضر است که واقعا بهترین رویکرد” جیکوبز در بیانیه ای گفت. “ما باید برای تعیین چگونه ما می توانیم پاسخ به COVID-19 در راه است که نگه می دارد اقتصاد ما دست نخورده نگه می دارد افراد شاغل و سبب آنها را با یک احساس امید و خوشبینی — و نه ناامیدی و یاس و ناامیدی است.”

خارج از دولت را بزرگتر شهرها و شهرداران شده بود تماس برای اطلاعات بیشتر و بالا بردن سوال در مورد اختیارات قانونی آنها به عمل.

“من درک می کنم این مخمصه که فرماندار مشخص شده است” گفت: Chaz Fara شهردار کلمبیا. “که او برای محافظت از معیشت آنجا زندگی می کند. اعتقاد شخصی من این است که تا زمانی که ما می توانید مطمئن شوید که جان محافظت معیشت مهم نیست.”

جوئل ایبرت کمک به این گزارش.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

ناتالی آلیسون را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>