رژیم صهیونیستی. Bill Lee چهارشنبه اعلام کرد او نمی خواهد دخالت برای متوقف کردن اعدام زندانی نیکلاس تاد Sutton اواخر این هفته.

لی رد درخواست رحمت از Sutton وکلا, که گفت که او تا به حال شده است اصلاح پشت میله های زندان رفتن از یک قاتل به یک نجات دهنده زندگی.

“پس از بررسی دقیق از نیکلاس Sutton درخواست برای بخشش و یک بررسی کامل از این مورد من تایید حکم از ایالت تنسی و نمی خواهد مداخله” بیانیه ای از ولایت نشان داد.

حساب از هفت فعلی و سابق اصلاح افسران موجود در Sutton درخواست رحمت است. آنها خود را ستایش تحول در درخشان شرایط است.

Sutton بخشش وکیل Kevin Sharp سابق قاضی فدرال در پاسخ به لی تصمیم با بیانیه ای گفت: تیم حقوقی خواهد “همچنان به دنبال هر موجود خیابان ممکن است برای کمک به آقای Sutton.”

“نیک Sutton است یک بار در طول عمر مورد برای بخشش,” تیز گفت. “او را نجات داد, زندگی سه تصحیح مقامات در طول حبس خود را; درخواست او برای بخشش حمایت شد هفت سابق و فعلی تنسی اصلاح حرفه ای, اعضای خانواده قربانیان پنج اصلی منصفه و دیگران است.”

Sutton, 58 بود که به جرم قتل چهار نفر از جمله مادر او دوروتی ساتون دبیرستان خود را دوست جان بزرگ و چارلز Almon. او محکوم به مرگ برای دخالت خود را در سلاح سرد و قتل همکار زندانی کارل Estep در سال 1985.

ساتون انتخاب صندلی الکتریکی برای اعدام او در میان نگرانی هایی است که در تنسی بحث تزریق کشنده روش منجر به کابوسی مرگ است.

اگر Sutton اعدام به جلو حرکت می کند به عنوان انتظار می رود روز شنبه آن را علامت چهارم اعدام در طول لی مدت است.

درخواست برای اقامت در انتظار با دیوان عالی ایالات متحده.

اعدام زندانی دانی ادوارد جانسون 68 درگذشت توسط تزریق کشنده در مارس 16. استفان مایکل وست, 56, درگذشت توسط برق در اوت. 15. لی هال و 53 درگذشت توسط برق در دسامبر. 5.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و atamburin@tennessean.com. او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im