تنسی یکی از پایین ترین نرخ بیکاری پرداخت در ایالات متحده است. و آن را که راه را برای دهه

مانند بسیاری دیگر از Tennesseans لوبا Sharapan و لئونارد هاوکینز شده اند در انتظار برای هفته اول بیکاری قابل پرداخت است.

هر دو خود را ثبت نرخ بیکاری بیش از یک ماه پیش و تا به حال به اقدامات فوق العاده ای در حالی که انتظار برای پرداخت های خود را به پردازش می شود.

به عنوان یک زن 50 ساله خود اشتغالی Greeneville, هنرمند مستقر در Sharapan که باعث می شود سفال که او به فروش می رساند به فروشگاه های صنایع دستی و گالری است که تنها واجد شرایط حداکثر 120 $در هر هفته از این حالت بیکاری سیستم.

هاوکینز, 38, که با این نسخهها کار به طور معمول 60 ساعت در هفته رانندگی برای Uber و Lyft حتی گفته شده توسط دولت چقدر او می تواند دریافت.

در حالی که دولت هفتگی بیکاری پرداخت می تواند طیف وسیعی از $120 $275 تنسی به طور متوسط $245 هر هفته با توجه به داده های اخیر از وزارت کار ایالات متحده.

کسانی که به طور متوسط در آمد قبل از دولت فدرال تقویت متحده هفتگی پرداخت 600 دلار به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

امروز داوطلب دولت یکی از پایین ترین میانگین هفتگی بیکاری پرداخت در ایالات متحده است.

و آن را که راه را برای چندین دهه است.

کاهش میانگین پرداخت های تاریخ دهه

اطلاعات فدرال از سه ماهه چهارم سال 2019 را نشان می دهد تنسی بود ششم پایین ترین میانگین هفتگی بیکاری پرداخت در کشور, پشت, آریزونا, آلاباما, لوئیزیانا, می سی سی پی و پورتوریکو.

دولت میانگین هفتگی بیکاری پرداخت در طول آن دوره زمانی بود $245. ایالات متحده به طور متوسط حدود $378.

در یک سیاست کوتاه منتشر شده در این ماه ملی قانون استخدام پروژه یک مددکار انجمن حمایت, یافت اگر تنسی 206,000 بیمه کارگران بیکار دریافت کرده بود با میانگین ملی به نفع خود در این هفته پایان مارس 4, ساکنان را به جیب $27 میلیون در منافع.

در اینجا برخی از مشاوره: انجام این 4 چیز به بیکاری خود را سریعتر چک

تنسی پایین میانگین هفتگی بیکاری پرداخت تاریخ دهه.

در سال 1971 قدیمی ترین موجود اطلاعات نگهداری شده توسط دولت فدرال وزارت کار, تنسی, هفتگی متوسط بیکاری پرداخت شد $42 حدود 9 دلار کمتر از میانگین ملی است. در آن زمان در میان کشورهای اطراف آن تنسی هفتگی پرداخت شد و پیش از کارولینای شمالی آرکانزاس و می سی سی پی و کمی پشت Alabama.

توسط 1975, تنسی, پشت افتاد کارولینای شمالی و آرکانزاس از لحاظ میانگین هفتگی بیکاری پرداخت. و از آن نگهداری می شود که وضعیت از آن زمان به بعد با توجه به Tennessean تجزیه و تحلیل اطلاعات فدرال.

در طول سال تنسی میانگین هفتگی بیکاری پرداخت ها را به تدریج افزایش یافته است اگر چه به طور قابل توجهی کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

اخیرا طی سال های اطراف 2008 رکود تنسی بیکاری پرداخت نسبتا افزایش یافته در مقایسه با کشورهای دیگر’.

در سراسر کشور میانگین هفتگی بیکاری پرداخت رفت از $287 در سال 2007 به $308 در سال 2009 افزایش $21 در هر هفته است. مشابه افزایش میانگین هفتگی بیکاری پرداخت دیده می شد در همه تنسی ایالات اطراف اعم از 19 $$31. در تنسی میانگین هفتگی بیکاری پرداخت افزایش کمتر از 5 دلار در طول این دوره سه ساله.

تنسی گذشته افزایش آن حداکثر هفتگی سود پرداخت از $255 تا 275 دلار در سال 2001 با توجه به کریس توپ سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت کار و نیروی کار توسعه.

“تنسی همیشه یک کم به نفع دولت گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

همیشه گفت که بخشی از سوخت شده است چند تصمیم گیری ساخته شده در دهه گذشته به آن را مشکل تر برای مردم برای دریافت نرخ بیکاری.

چنین تصمیم گیری باید شامل اجرای تست مواد مخدر مورد نیاز کاهش چقدر کار باید پرداخت شود و مناسب کار جایگزینی از بین بردن وابسته به کمک هزینه و با اضافه کردن یک جایگزین دستمزد پایه گزینه بود که بعد از سوراخ کردی.

همیشه گفت: این تغییرات منجر به تنسی داشتن یک کم recipiency رای — تعداد افرادی که برای ثبت و بیکاری دریافت.

در سه ماهه آخر سال 2019 تنسی تا به حال به میزان 15.4 با توجه به اطلاعات فدرال. که مکان تنسی 44 در کشور با گوام و پورتوریکو و واشنگتن دی سی گنجانده شده است — که هر یک از آنها تا به حال نرخ بالاتر از داوطلب دولت است.

بیکاری از صندوق مبتنی بر کسب و کار مالیات

تنسی بیکار دریافت پول از یک صندوق است که تولید شده توسط مالیات پرداخت شده توسط کسب و کار است.

امروز کارفرمایان پرداخت مالیات در اولین 7000 دلار دستمزد هر کارمند. کسب و کار است که بالاتر از نرخ بیکاری براده پرداخت مالیات بیشتر.

برای افزایش هفتگی پرداخت Tennesseans می تواند دریافت از صندوق بیکاری دولت آن را به قانون.

سناتور. بو واتسون, R-Hixson گفت: او نه درگیر شده است در هر گونه گفتگو در مورد افزایش مقدار مشمول مالیات اما این بحث ها می تواند در آینده رخ می دهد.

“من مطمئن هستم که ما می خواهم به بحث در مورد آن را در وسط یک بحران زمانی که ما در حال تلاش برای بدست آوردن مردم چیزی و شما رو 600 دلار مکمل که کمک به پل شکاف” گفت: واتسون رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا.

اما واتسون گفت: پرداخت افراد بیکاری بیشتر پول می تواند در کمتر مردم پرداخت.

بیشتر او اشاره کرد اگر قانونگذاران در نظر گرفته شده برای افزایش مقدار کسب و کار مجبور به پرداخت به صندوق بیکاری برنامه آنها را به صورت نقد از کارفرمایان بر افزایش مالیات.

“من نمی توانم پیش بینی تغییر طول — که در آن ما در حال حاضر. اما قطعا پس از بحران است که ممکن است چیزی که ممکن است ما را تا” او گفت:.

اما Sharapan — خارج-از-کار هنرمند — گفت: قانونگذاران دولت نیاز به در نظر گرفتن چه زمانی که فدرال کمک های بیکاری منقضی می شود در اواخر ماه جولای.

“همه این مردم بودند که گرفتن شاید 600 دلار کمک در حال رفتن به پایین به 120 $یا $275,” او گفت:. “من فکر نمی کنم که به اندازه کافی برای هر کسی که به زندگی می کنند.”

فراتر از نگرانی خود را در مورد مقدار کم تنسی فراهم می کند به بیکاران Sharapan گفت: دولت پر کردن سیستم های پیچیده و مهم است. او گفت: وجود دارد کمی اطلاعات موجود در وزارت امور خارجه وب سایت برای افرادی مانند او با بسیاری از شهروندان مواجه با مسائل بیش از پر کردن هفتگی خود گواهینامه و سایت سقوط.

Hawkins, Uber و Lyft راننده گفت که او را به نام دولت بیکاری دفتر ده ها بار در روز به مطمئن شوید که او واصل همه چیز لازم است. در حالی که او منتظر است او را مجبور به حرکت از خانه خود را در برنت وود به Chattanooga, جایی که او زندگی با مادرش. و او را با توجه به شدید حرکت می کند به پایان می رسد دیدار.

“من به نقطه که در آن من قصد فروش ماشین — خودرو است که من استفاده از برای پول,” او گفت:. “این نباید به آن نقطه است.”

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

همیشه گفت: در حالی که آن را ممکن است به لحاظ سیاسی دشوار است برای نمایندگان مجلس برای افزایش میزان بیکاری هفتگی پرداخت برخی از تحقیقات نشان می دهد انجام این کار تولید اضافی فعالیت های اقتصادی.

“این واقعا عاقلانه نیست می شود ناشی از خست با (بیمه بیکاری) مزایای اگر دولت می خواهد برای بهبود یافتن از یک رکود اقتصادی به سرعت,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. بیل لی گفت: زمانی که COVID-19 همه گیر است و بیش از, دولت را در انجام یک “تجزیه و تحلیل کامل” از آن بیمه بیکاری سیستم از جمله پرداخت و روند.

“ما باید یاد بگیرند که بسیاری از طریق این فرایند است که به ما کمک خواهد کرد تصمیم گیری برای آینده” لی گفت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>