تنسی مقامات بهداشت حاضر به انتشار یک تعداد از COVID-19 مرگ و میر در شهرستان

مقامات بهداشتی دولت می گویند که یک فرد آلوده با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید می میرد در تنسی است. اما آنها نمی انتشار شهرستان, شهرستان, کد پستی و یا حتی بزرگ را بدست آورد که در آن است که فرد زندگی می کردند.

“ما تنها گزارش مرگ و میر در سطح دولت با توجه به خطر reidentification از این افراد” شلی واکر مدیر ارتباطات تنسی وزارت بهداشت نوشت: در یک ایمیل به ناکس اخبار در روز شنبه.

حرکت به خودداری خاص تر اطلاعات محل غرفه در مقایسه با روش در بسیاری از کشورهای دیگر.

متحده است که در حال انتشار COVID-19 مرگ و میر در شهرستان خود را در وب سایت های دولتی شامل کلرادو, Florida Georgia, آیووا, لوئیزیانا, میشیگان, Missouri, New Mexico, North Carolina, اوهایو, Oklahoma, پنسیلوانیا, تگزاس و واشنگتن با توجه به تنسی ائتلاف برای دولت باز.

“در یک زمان مثل این ما فکر می کنم تا فارغ از نیاز به درک محل COVID-19 مرگ و میر عمومی دلایل ایمنی” دبورا Fisher TCOG اجرایی, مدیر, نوشت, در بیانیه ای. “و شناسایی هر فرد تنها توسط مردم به سادگی مثال محل مرگ (شهرستان و یا حتی شهرستان) است که نه تنها بسیار بعید است آن را نیز تا حدودی یک جهش از تخیل. حتی مطمئن نیستم که از توجیه قانونی.

“حتی در کوچکترین شهرستان در تنسی (حدود 5000 نفر) توانایی حدس زدن هویت یک فرد یا افراد در میان 5,000 که ممکن است در اثر COVID-19 مبتنی بر دولت انتشار شهرستان-توسط-شهرستان COVID-19 مرگ و میر است و نه فقط یک نتیجه گیری منطقی” او ادامه داد. “حتی اگر شما فکر می کنم که کسی در آن شهرستان ممکن است حدس می زنم که در میان 5000 نفر در خود شهرستان, شد, قربانی, من نمی توانید ببینید که چگونه امنیت عمومی باید قربانی شود.”

همه مقامات دولتی در تنسی توافق با دولت استراتژی. رهبران در نشویل و Hamilton County, برای مثال, عمومی شناسایی و میر در جوامع خود.

تنسی وزارت بهداشت تصمیم به گزارش مرگ و میر شهرستان به یاد می آورد آن را در کوتاه زندگی می کردند تصمیم گیری در مدت کوتاهی پس از COVID-19 اولین بار شناسایی شده در کشور به نام استان ها که در آن مردم در حال آزمایش مثبت است.

“حفظ حریم خصوصی بیمار بسیار مهم است برای ما” وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey گفت: در توضیح حرکت مارس 9. “در حالی که ممکن است آن را آسان به ترکیب در یک جامعه بزرگ با چند صد هزار نفر که ما باید استان ها که بسیار کوچک و روستایی خطر reidentification بسیار بالا است.”

پس از سیل انتقادات دولت معکوس البته روز بعد و شروع به انتشار شهرستان در سطح مورد داده است. دولت امتناع از انتشار داده های مشابه در مرگ و میر است در آینده دست یافت.

“تنسی مقامات به طور کامل قادر به شناسایی تعدادی از coronavirus مرگ و میر شهرستان بدون شناسایی افراد گفت:” جوئل کریستوفر سردبیر ناکس اخبار. “هر روز آنها را آزاد شهرستان در مجموع از تایید موارد بدون افشای هویت.

“Tennesseans حق روشن و اطلاعات دقیق در مورد این بهداشت عمومی اورژانس برای کمک به آنها را درک دامنه آن و ارزیابی تلاش برای مهار آن است.”

همانطور که از شنبه, تنسی وزارت بهداشت گزارش در وب سایت خود را که 1,373 نفر تست مثبت برای COVID-19 سراسر کشور. شش نفر فوت کرده, دولت, گفت و 118 نفر در بیمارستان بستری شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>