تنسی زندانیان را حفاظتی, ماسک, لباس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول coronavirus

به عنوان Tennesseans خود جدا برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus زیر مجموعه ای از ساکنان آن در حال حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله از بقیه جهان هستند که در تلاش برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی ایمن ماندن.

بیش از 100 زندانی در ایالت تنسی گروه اصلاح امکانات با استفاده از اهدا مواد برای ایجاد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای دولت امکانات پزشکی از جمله لباس و ماسک.

و با توجه به این بخش به این دلیل است که آنها خواست برای کمک به.

“بسیاری از زندانیان خواسته اند برای کمک و ما به طور جدی به دنبال فرصت های بیشتری را برای آنها به کمک در مبارزه ما با COVID-19,” TDOC سخنگوی ایمان Seifuddin گفت: در یک ایمیل.

تا کنون آنها تحویل 1000 نفر از کسانی که ماسک.

“با توجه به این که ما به امید 2,500 ماسک هر روز و 300 لباسهای هر روز این قابل توجهی خواهد بود و مکمل های غذایی به PPE موجودی در علاوه بر این به دیگر کمک های مالی ما در حال دریافت” یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: در یک ایمیل به جمعه.

لی پنج شنبه اعلام کرد که بهبود صفحه اصلی خرده فروش لاو اهدا کرد مقدار زیادی از Tyvek مصنوعی مواد اغلب استفاده می شود برای محافظت از سایت های ساخت و ساز به تلاش است.

TDOC قادر به تایید چه مقدار از مواد اهدا شد به طور کلی, اما می گویم برای اولین بار حمل و نقل وارد صبح روز چهارشنبه.

از PPE در حال تولید در دو امکانات در غرب و شرق تنسی TDOC تایید کرد.

Tyvek لباسهای در حال تولید در غرب ایالت تنسی زندان در Henning و ماسک ساخته شده در Morgan County تادیبی پیچیده در ورتبورگ.

آن را بلافاصله روشن نیست چه مواد است که برای استفاده از ماسک است.

در غرب تنسی 80 زندانیان در حال کار بر روی لباس TDOC گفت. در Morgan County, یکی دیگر از 25 در حال ایجاد ماسک. همه زندانیان در این پروژه برگزار می شود در میان بازداشت سطح یا زیر.

هر دو امکانات در حال حاضر به طور منظم تولید پوشاک داخلی TDOC استفاده از آژانس گفت.

اگر چه نرخ پرداخت نشده است تعیین می شود Seifuddin تایید زندانیان پرداخت می شود برای کار خود را.

کار می آید در کنار تنسی دیوان عالی کشور به منظور تعلیق ترین فرد در دادگاه ایالتی.

در همان زمان عدالت کیفری رهبران و طرفداران شده اند تقاضاهای مصرانه به صورت نمایشی اقدام به بلانت از شیوع کروناویروس در میان تشکلات مردم.

برگرد. جینی الکساندر مدیر بدون استثنا زندان جمعی, مدافع decarceration گفت: او را شنیده روزانه از زندانیان در سراسر TDOC امکانات نگران دوستان و اعضای خانواده که ممکن است در معرض خطر ابتلا به ویروس.

“آنها فوق العاده نگران و آنها بسیار نا امید که آنها می خواهند به برخی از راه برای کمک به” الکساندر گفت. “وجود دارد یک توهم است که هر کس در پشت دیوارهای زندان است فقط یک هیولا اما این که واقعی نیست. آنها هنوز هم انسانیت خود را و آنها می خواهند برای پیدا کردن یک راه برای کمک به.”

اما در حالی که آنها نگران هستید برای دوستان و خانواده خود را در خارج از طرفداران نگران چگال زندگی در داخل دیوارهای زندان می تواند ایجاد یک بحران برای یک جمعیت در حال حاضر در معرض خطر گسترش بیماری.

“سوال این است که چه شما انجام می دهند برای محافظت از آنها را ؟ آنچه می خواهیم به مطمئن شوید که آنها امن در حالی که آنها انجام این کار اجباری” الکساندر پرسید.

الگوهای لباس و ماسک ایجاد شد تنسی توانبخشی ابتکار عمل در اصلاح شناخته شده به عنوان TRICOR یک آژانس دولتی ارائه شغلی و آموزش مهارتهای زندگی برای زندانیان.

همکاران در وزارت بهداشت در حال کار برای اطمینان از پوشاک دیدار با تاسیس تجهیزات حفاظتی استاندارد و مفید خواهد بود به مراقبت های بهداشتی کارگران است.

به عنوان تولید رمپ تا Seifuddin گفت: جزئیات بیشتر در تعدادی از لباس های ساخته شده در هر روز چه مدت آنها را و چگونه بسیاری از می تواند ساخته شده از اهدا مواد در دسترس تبدیل خواهد شد.

“گروه اصلاح و TRICOR با هم کار می کرد برای پیدا کردن یک فرصت برای اهل بیت جمعیت به سهم قابل توجهی در طول COVID-19 بحران” او گفت:.

در Davidson County jail امکانات Nashville کلانتر Daron سالن خواست دادستان و قضات به موافقت با انتشار محلی زندان از زندانیان که در حال پزشکی آسیب پذیر و یا در نزدیکی پایان جملات خود را. قضات باید مورد تایید بسیاری از معاملات برای رسیدن به این هدف است.

تنسی دیوان عالی کشور این هفته به دستور قضات در سراسر کشور به ارائه طرح های خود را برای کوچک محلی زندان جمعیت با آزاد کردن زندانیان که نمی تهدیدی برای جامعه است.

طرفداران اصرار دادگاه عالی به فشار بیشتر توسط الزامی انتشار یک نوار گسترده ای از زندانیان در زندان ها و زندان ها.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>