تنسی قضاوت درستی در سوئیس ناکس شهرستان کلانتر دفتر snubbing عمومی | از ویرایشگر

نظر

خدمات عمومی یکی از کشور ما بالاترین محترم ترین callings.

متاسفانه زمانی که یک سازمان می شود بوروکراتیک fiefdom متمرکز خشنود خود را رهبران به جای خدمت به مردم آن را مستعد ابتلا به استکبار از قدرت است. که وقتی دیوانسالاران از دست دادن بینایی از آنها چه کسانی هستند و چه آنها ایستاده است.

متاسفانه این شده است بازی کردن در Knox County Sheriff ،

در مارس 9, Knox County صدراعظم جان ویور صادر سوزش ملامت کلانتر تام Spangler را ظالمانه رفتار در یک حکم است که خود را وادار به اطاعت تنسی قوانین حاکم بر عمومی-ثبت درخواست. سفارش نیاز به کلانتر به تولید و سوابق آن را بارها و بارها حاضر برای به اشتراک گذاشتن و ایجاد یک سیستم جدید است که اجازه می دهد تا به بررسی سوابق دستگیری.

در موضوع: کلانتر امتناع از ارائه مدارک و اسناد دولتی به دانشگاه تنسی استاد (من در اینجا توجه داشته باشید که این سیاست ها آغاز شد تحت Spangler را سلف جیمی جونز. Spangler که سپتامبر. 1, 2018, تصمیم به دفاع و در ادامه آنها را).

بدتر: کلانتر و خود را “اطلاعات عمومی” مقامات بازی های انجام شده.

بیشتر: Knox County, کلانتر, ‘اشتباه را تکذیب کرد’ برای باز کردن دسترسی به سوابق

کلانتر thumbed بینی خود را در تنسی قانون اساسی

آنها ادعا درخواست برای ثبت نمی شد به اندازه کافی خاص برای آنها احتمالا انتظار می رود برای پیدا کردن هر چیزی. آنها ادعا درخواست شد به طوری خاص آنها احتمالا نمی تواند انتظار می رود برای پیدا کردن هر چیزی. آنها گفتند که نابود پرونده پس از 30 روز پس از دوره آنها نمی تواند پیدا کردن آن هر چند که معلوم نیست درست باشد. این آژانس همچنین گفت: آن را می خواهم که به اتهام این مکان اگر این مکان در واقع می خواستم برای مشاهده اسناد عمومی که رایگان به بازرسی تحت تنسی قانون است.

در واقع کلانتر گفت: هر کس بود فقط بیش از حد شلوغ به دنبال یک قانون دفتر خود تصمیم گرفته بود و سنگین. این بود که به طور عمده کلانتر quaintly استدلال کرد چرا که دفتر او هرگز واقعا به اطراف کردم به طراحی یک سیستم که نیست سنگین — که هر دولتی در تنسی است تقریبا موفق به انجام این کار.

در اینجا مشکل این است: تنسی قانون اساسی — که مقامات دولتی در دولت قسم به پشتیبانی — روشن است. “هر فرد [رایگان] به بررسی اقدامات … از هر شعبه یا مامور دولت است.”

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و تفکر برانگیز ستون.

بیشتر پرونده های عمومی عمل می کنند به طور خاص ایجاب میکند که سوابق آنها دولت شهرستان و یا شهرداری باشد در تمام اوقات باز برای شخصی بازرسی توسط هر شهروند از تنسی و که آنها در دسترس برای بازرسی رایگان از هزینه است.

“کسانی که مسئول این پرونده نباید رد هر گونه حق بازرسی به هر شهروند” قانون و قاضی با اشاره به این که تصمیم گیری رعایت آن را فقط بیش از حد مشکل است نه بهانه.

نقطه تمام از این پرونده های عمومی عمل می کنند این است که به ارائه پاسخگویی در دولت یک دکترین است که وجود داشته در این کشور از زمان تاسیس آن.

بیشتر از ویرایشگر: فرانکلین روزولت رهبری یک مدل برای گرفتن از طریق coronavirus بحران

مقامات دولتی نمی تواند بازی مورد علاقه های شما وقتی که می آید به قانون

“اگر وجود دارد هیچ راه مناسب برای دسترسی به سوابق” این قاضی نوشت: “مردم نمی تواند استفاده از آنها را برای نظارت دولتی فعالیت است.”

خوب است که قطعا به نظر می رسد حس مشترک.

این است که: عمومی سازمان اقدام به نمایندگی از مردم است. آنچه آنها به نام ما نیست موضوع را به هوی و هوس كسانى عمومی سبب به آنها منجر شود.

سازمان ندارد حق گیلاس-انتخاب کنید که آنها را به اشتراک گذاری اطلاعات عمومی, با, بر اساس اینکه آیا آنها تایید درخواست و یا درخواست کننده اعتقادات سیاسی.

دولت نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه آن است که پاسخگو به مردم است.

آن است.

Michael A. Anastasi است معاون رئیس جمهور و سردبیر Tennessean. او را می توان در رسید [email protected] پشتیبانی از ماموریت ما با حمایت از روزنامه نگاری محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>