یک فصل پیش تنسی بانوی جلد رسیده تمام وقت برنامه کم است.

در ژانویه 2019, بانوی Vols دست راست, بازی بدترین ترمز در برنامه تاریخ است. پنج نفر از این بازی در کنفرانس بازی از جمله فقط دوم از دست دادن همیشه به آرکانزاس در ناکسویل.

که ترمز ماشین بود که یکی از دلایل اصلی که سپس سر مربی هالی Warlick اخراج شد در فصل پایان.

در روز پنج شنبه, بانوی جلد یک شانس برای جلوگیری از که همان سابقه منفی که آنها ساخته شده از یک سال پیش با سفر به آرکانزاس است. آنها کوتاه آمد, از دست دادن 83-75 در فایت — پنجم خود را از دست دادن مستقیم در کنفرانس بازی و چهارم را به حریف رتبه در بالا 25 در گذشته پنج بازی.

پنج بازی پیش تنسی (17-9, 7-6 ثانیه) اشغال دوم-محل نقطه در کنفرانس پس از یک قوی 7-1 شروع به SEC تخته سنگ. در حال حاضر بانوی جلد یک تیم است که می تواند برای مبارزه با یک نقطه در مسابقات NCAA.

“ما نمی توانید به اندازه کافی متوقف می شود” تنسی مربی Kellie هارپر گفت. “ما نیاز به برخی از back-to-back متوقف می شود. من فکر نمی کنم ما به اندازه کافی دشوار در نیمه اول. ما برخی از توپ زدم از دست ما … ساخته شده بیش از حد بسیاری از گردش.”

آرکانزاس’ (21-5, 9-4) کهربا رامیرز led تمام گلزنان با 29 امتیاز.

مسامحه با توپ

تقریبا در هر یک از تنسی زیان یک آمار جهش کردن جعبه نمره: گردش.

در برابر آرکانزاس, بانوی جلد متعهد 23 گردش. این سومین بار در پنج بازی گذشته که آنها داده اند تا به 20 یا بیشتر گردش و ششمین بار در این فصل است.

دانشجوی سال اول گارد اردن Horston بدترین مجرم کمک شش نفر از این تیم در مجموع جالب.

غذای ترکیبی برای 17 گردش.

آرکانزاس بهره مند با 23 امتیاز از تنسی اشتباهات با تنها 12 دزد.

عدم دقیقه کیفیت

تنها یک جلد به پایان رسید با یک مثبت plus-minus دیفرانسیل.

دانشجوی سال دوم گارد Rae بارل در چهارم متوالی شروع به ثمر رساند تیم بالا 21 امتیاز به پایان رسید و با یک امتیاز از +1. او به ثمر رساند 19 امتیاز در نیمه دوم.

بعدی

تنسی خوش آمدید واندربیلت به Thompson-Boling عرصه روز یکشنبه در ظهر (تلویزیون: ESPN2).

بانوی جلد ضرب و شتم Vanderbilt 78-69 در Jan. 30 در نشویل که می ایستد به عنوان تنسی ترین پیروزی های اخیر. این خدمت را به عنوان سالانه خود را “زندگی صورتی, خونریزی نارنجی” بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im